KTM 790 ή Multistrada V2

antonis_dov

Μέλος
Περιοχή
Δάφνη
Όνομα
Αντωνης
Μοτό
KTM 790 Adventure 2024
Φοβερά μηχανάκια και τα δύο. Το 790, που το χω κιόλας, χαμηλό κέντρο βάρους, απολαυστικό στους επαρχιακούς εύκολα μπαίνεις σε χωματόδρομους χωρίς σκέψη χαμηλή συντήρηση, δυνατό όσο πρέπει με νεύρο ΚΤΜ... Το Ducati από την άλλη (είχα το 950 1ης γενιας) πιο μεγάλη μηχανή, φοβερή ποιότητα πιο δυνατό μόνο για άσφαλτο, αλλιώς θα ιδρώσεις από ανασφάλεια και συντήρηση σε άλλα επίπεδα...
 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Προφανώς το παίρνεις με τις εγγυήσεις κλπ κλπ αλλά εαν βγάζει τέτοια θέματα καινουρια Μότο, όπως και να το κάνουμε ειναι μια στεναχώρια….το v strom το καινούριο δεν ειναι άσχημο….
Οι εγγυήσεις που έγραψα κλπ είναι για το V strom κούτα.
Θα έδινες παραπάνω χρήματα για μεταχειρισμένα.
Κορυφαιες κατασκευές και τα 2,καμία αμφιβολία.



Αν δεν είχες βάλει A ή Β και το πρώτο ποστ ήταν..
Ψάχνω για μηχανή
Η χρηση αστική περιαστική περίπου 40 χιλιομετρα την ημερα πάντα μονοκαβαλο χαλαρες βόλτες την Κυριακή το πρωί ίσως και πατημένο χώμα.
βασικα να ξεκουράζεται το μυαλό μου
υψος 1’80 βάρος 110.
εαν τα εχει οδηγήσει κανεις ας πει δυο κουβέντες ,μπας και αποφασίσω…..
ξεχασα την ηλικία…..57
.. θα άφηνες περιθώριο για προτάσεις από τα μέλη που σίγουρα θα κάλυπταν τα θέλω σου.
Καινούργια ή μεταχειρισμένα..

Ταβάνι χρημάτων θα έθετες..
Κυβικά επάνω-κατω..
..και 2-3 παραμέτρους που μπορεί να σε ενδιέφεραν..

Αν το λοιπόν σε ενδιαφέρουν τα παραπάνω μας ενημερώνεις και πιάσε ποπ κορν γιατί θα πάμε για πολλές σελίδες...

:ha
 

Docortho

Μέλος
Όνομα
Τάσος
Μοτό
Ducati scrambler 800 icon 2022
Ναι ελεύθερα προτείνουμε ταβάνι στις 17000 κυβικά έως 1000 βασικά θέλω η μηχανή να εχει ανάλαφρη αίσθηση
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Yamaha Tracer 900 , χωρις ζημιες κανει τα παντα σιγουρα υπαρχει yamaha στην κρητη
 

Docortho

Μέλος
Όνομα
Τάσος
Μοτό
Ducati scrambler 800 icon 2022
υπάρχει βεβαιως στα Χανια και ειναι πολυ φίλος
 
Top Bottom