KTM 790 Adventure

Subchinnik

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
Bn 251
Δηλαδή καινούριο KTM και No Problems είναι ασύμβατές έννοιες. Ο πρώτος ιδιοκτήτης μιας ΚΤΜ λύνει όλα τα θεματάκια και μετά απολαμβάνει ο επόμενος ιδιοκτήτης. Γνωστά πράγματα....
Ευχαριστω
 

Subchinnik

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
Bn 251
Ρε 'συ είσαι μάλλον καινούριος στο forum, μη με συνερίζεσαι. Είμαι λίγο πειραχτήρι!

:friendship:
Σιγα ρε δε μου ειπες κατι, το παρακολουθώ καιρο απλα τωρα εγγράφηκα, και ελπιζω να βρω ακρη με το μελλοντικό μοτορι! Να σαι καλα;)
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Σιγα ρε δε μου ειπες κατι, το παρακολουθώ καιρο απλα τωρα εγγράφηκα, και ελπιζω να βρω ακρη με το μελλοντικό μοτορι! Να σαι καλα;)
Tenere 700 θα πάρεις... να μου το θυμηθείς. Θα είσαι στην αρχή επιφυλακτικός -λόγω πορτοκαλίτιδας- αλλά μετά όπου με βλέπεις θα με κερνάς μπύρες.
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Έχει δοκιμάσει κανεις αυτο το μεταλλικό κάλυμμα του πιςω αμορτισέρ ; Προστατεύει ή δημιουργεί αλλα προβλήματα ;



Sent from my iPhone using Tapatalk
Στο Norden, εβαλα το decat της Arrow που εκτος των αλλων, εκπεμπει λιγοτερη θερμοτητα και προς το αμορτισερ.Αυτο το καλυμμα μπορει να "μονωνει" λιγο
την περιοχη και να προστατευει το αμορτισερ, αλλα η θερμοτητα αντι να διαχεεται εγκλωβιζεται στον καταλυτη, μηπως αυτο δημιουργει περαιτερω προβληματα?
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Αυτη την σημειωση στη διαφημιση του καλυμματος την ειδες? Υπερδυναμη σου λεει...
MOTORCYCLE NOT INCLUDED (Yup, apparently this footnote is required, we've had questions)
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Πληρώνω καλε μου άνθρωπε, αλλα οταν για τα λάδια φίλτρα με χρεώνεις 100€ η και παραπανω θελω να πας by the book, και οχι ελα στα άλλαξα και να μην εχεις καθαρίσει σίτα πχ η να μη χρησιμοποιείς δυναμοκλειδο.
Θαυμάσια λοιπόν
Αρα καλε μου άνθρωπε, θα κάνεις οτι οιοσδήποτε συνειδητοποιημένος κατεμας
Λερώνει χεράκια, πονάει μεση και γονατακια, ετσι απλα και χωρίς πολλά πολλά :)
 

Subchinnik

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
Bn 251
Θαυμάσια λοιπόν
Αρα καλε μου άνθρωπε, θα κάνεις οτι οιοσδήποτε συνειδητοποιημένος κατεμας
Λερώνει χεράκια, πονάει μεση και γονατακια, ετσι απλα και χωρίς πολλά πολλά :)
Δε μπορω να τα κανω ολα μονος, δεν έγινα μηχανικός ακομα
 

Subchinnik

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
Bn 251
Tenere 700 θα πάρεις... να μου το θυμηθείς. Θα είσαι στην αρχή επιφυλακτικός -λόγω πορτοκαλίτιδας- αλλά μετά όπου με βλέπεις θα με κερνάς μπύρες.
Το σκεφτομαι, αν και ειναι θεμα καρδιάς. Παντως το τενερε με προβληματίζει λογω ύψους σε κινηση πχ
 
Reactions: STF

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Το σκεφτομαι, αν και ειναι θεμα καρδιάς. Παντως το τενερε με προβληματίζει λογω ύψους σε κινηση πχ
Με 'γειά! Έχει κλείσει το deal απλά δεν το ξέρεις ακόμη! Ξέρεις τι σατανάς είναι αυτό το Τ700; Άπαξ και μπήκε μια φορά στη σκέψη δε ξαναβγαίνει.
 

Subchinnik

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
Bn 251
Με 'γειά! Έχει κλείσει το deal απλά δεν το ξέρεις ακόμη! Ξέρεις τι σατανάς είναι αυτό το Τ700; Άπαξ και μπήκε μια φορά στη σκέψη δε ξαναβγαίνει.
Χαχα καλο, αν και στο χώμα μονο το κτμ βλεπω. Ας ελπίσω να βγαλω ακρη γιατι 890 γιοκ, και το 990 καίει πολυ
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Χαχα καλο, αν και στο χώμα μονο το κτμ βλεπω. Ας ελπίσω να βγαλω ακρη γιατι 890 γιοκ, και το 990 καίει πολυ
Λογικό, αφού το Τ700 είτε έχει φύγει πολύ μπροστά είτε αφήνει πολύ σκόνη στους από πίσω. Και καίει και πολύ λίγο.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Δηλαδή καινούριο KTM και No Problems είναι ασύμβατές έννοιες. Ο πρώτος ιδιοκτήτης μιας ΚΤΜ λύνει όλα τα θεματάκια και μετά απολαμβάνει ο επόμενος ιδιοκτήτης. Γνωστά πράγματα....
Ή την πουλάει στα γρήγορα, έχοντας κάνει τσαπατσοδουλειές!!!!
Γι'αυτό και θέλει προσοχή η αγορά μεταχειρισμένου!
 

Subchinnik

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
Bn 251
Τελικα μου φαινεται στο triumph 800 θα καταλήξω , που εχω και μεγαλη εμπιστοσύνη στο γνωστό συνεργειο . Ας ειναι λυμένο το θεμα με τη μίζα και ολα καλα. Τρικύλινδρο κιολας χεχε
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Τελικα μου φαινεται στο triumph 800 θα καταλήξω , που εχω και μεγαλη εμπιστοσύνη στο γνωστό συνεργειο . Ας ειναι λυμένο το θεμα με τη μίζα και ολα καλα. Τρικύλινδρο κιολας χεχε
Τώρα τους διέλυσες :ha
 

NitroArgi

Μέλος
Όνομα
Αργύρης
Μοτό
1998 APRILIA RSV MILLE
KTM 890 ADVENTURE
HONDA MONKEY 125
Παιδια ξέρετε μηπως γιατί σταμάτησε η παραγωγή; Ειμαι πολυ προβληματισμένος γιατί ηθελα να ειναι το επόμενο μηχανακι, αλλα μεταχειρισμένο το φοβαμαι, πέραν του οτι δεν εχω βρει καποιο μάστορα που να τα ποναει.
Κάνε λίγο υπομονή γιατί θα ξαναβγεί 790 Adventure και θα μπορείς να το ξαναπάρεις καινούργιο...όλα θα αποκαλυφθούν 29/11
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Μην παρεις τιποτα ακομα , βγαίνει το καινούριο transalp , εχε υπομονή.
Θα εχει 99hp και 35κιλα ροπη σύμφωνα με το αξιόπιστο περιοδικό.
Κανε απο τωρα εγγραφή στο φόρουμ τους , αν δεν σε δεχτούν απο την αρχη , στειλε pm , εχω ακρες .

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom