KTM 790 Adventure

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εγώ τώρα έχω και άλλες απορίες.

Γιατί αγοράζετε μεταχειρισμένες άφρικα 1000, αφού σταμάτησε η παραγωγή τους, μήπως δεν ήταν καλές;
Μεταχειρισμένα R1200GS, ΚΤΜ 950, 990, 640, η λίστα δεν έχει τελειωμό, πολλά τα μεταχειρισμένα, λίγα τα ποστ.

ΤΙ ΜΑΣ ΚΡΥΒΟΥΝ;
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Εγώ τώρα έχω και άλλες απορίες.

Γιατί αγοράζετε μεταχειρισμένες άφρικα 1000, αφού σταμάτησε η παραγωγή τους, μήπως δεν ήταν καλές;
Μεταχειρισμένα R1200GS, ΚΤΜ 950, 990, 640, η λίστα δεν έχει τελειωμό, πολλά τα μεταχειρισμένα, λίγα τα ποστ.

ΤΙ ΜΑΣ ΚΡΥΒΟΥΝ;
............ οδηγουν, αναμεσα μας!!!!!!!!!!!!!! :laugh:
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Εγώ τώρα έχω και άλλες απορίες.

Γιατί αγοράζετε μεταχειρισμένες άφρικα 1000, αφού σταμάτησε η παραγωγή τους, μήπως δεν ήταν καλές;
Μεταχειρισμένα R1200GS, ΚΤΜ 950, 990, 640, η λίστα δεν έχει τελειωμό, πολλά τα μεταχειρισμένα, λίγα τα ποστ.

ΤΙ ΜΑΣ ΚΡΥΒΟΥΝ;
[url=https://imgbb.com/][/URL]
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Subchinnik αν σου αρέσει το 790 να το πάρεις απλά θέλει λίγο ψάξιμο στο μεταχειρισμένο, εγώ πάντως το πήρα μεταχειρισμένο και δεν είχα κάποιο πρόβλημα απλά έκανα το ετήσιο σέρβις που έτσι και αλλιώς δεν είχε γίνει (αν και είχαν πει ότι έχει κάνει σερβις) για να είμαι σίγουρος και να ξέρω τι έχει γίνει στο μηχανάκι. Και το τενερε πολύ καλό πάντως.
 

Subchinnik

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
Bn 251
Ευχαριστω πολυ για ολα, τωρα για το transalp το καινουργιο ακομα γελαω με αυτα που γράφουν στο μοτο:ha Αληθεια αυτο για το καινουργιο 790, που μπορω να δω κατι σχετικό;
 

NitroArgi

Μέλος
Όνομα
Αργύρης
Μοτό
1998 APRILIA RSV MILLE
KTM 890 ADVENTURE
HONDA MONKEY 125
Ευχαριστω πολυ για ολα, τωρα για το transalp το καινουργιο ακομα γελαω με αυτα που γράφουν στο μοτο:ha Αληθεια αυτο για το καινουργιο 790, που μπορω να δω κατι σχετικό;
Η 790 ADV θα φτιάχνεται στην γραμμή παραγωγής της KTM στην Κίνα μειώνοντας σημαντικά το κόστος παραγωγής και επομένως την τιμή λιανικής και θα παρουσιαστεί μαζί με την 890 ADV αμέσως μετά την φετινή EICMA
 

Subchinnik

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
Bn 251
Η 790 ADV θα φτιάχνεται στην γραμμή παραγωγής της KTM στην Κίνα μειώνοντας σημαντικά το κόστος παραγωγής και επομένως την τιμή λιανικής και θα παρουσιαστεί μαζί με την 890 ADV αμέσως μετά την φετινή EICMA
Ωχ Κίνα ακουω. Τοτε τι θεωρείς καλυτερο αυτο το 790 η το 800mt
 

kostas82

Μέλος
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Μοτό
790 Adv R
Ωχ Κίνα ακουω. Τοτε τι θεωρείς καλυτερο αυτο το 790 η το 800mt
ενώ τώρα που είναι made in austria δεν έβγαλε τπτ


Ρίξε μια μάτια εδώ και όταν βρεις κάτι μεταχειρισμένο να τα έχεις στο νου σου στο κοίταγμα(όσα από αυτά μπορείς να δεις τεσπα δια ζώσης)

Είναι πολύ ενδιαφέρον μηχανάκι το κοιτάω και εγώ για μετάβαση από το f800.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Η ιστορία του 790

Καλό, αλλά ήθελε λίγο ροπή ακόμα

Βγαίνει 890


Αλήτες Αυστριακοί μας χαλάτε την μεταπώληση και δεν ήθελε τίποτα το μηχανάκι.


Βγαίνει πάλι 790

Καλό αλλά μήπως το MT800 είναι καλύτερο; Κινέζικο ΚΤΜ θα πάρω, θα γελάει η καφετέρια;


Δεν σας πιάνει κανείς πουθενά.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Η ιστορία του 790

Καλό, αλλά ήθελε λίγο ροπή ακόμα

Βγαίνει 890


Αλήτες Αυστριακοί μας χαλάτε την μεταπώληση και δεν ήθελε τίποτα το μηχανάκι.


Βγαίνει πάλι 790

Καλό αλλά μήπως το MT800 είναι καλύτερο; Κινέζικο ΚΤΜ θα πάρω, θα γελάει η καφετέρια;


Δεν σας πιάνει κανείς πουθενά.
Γιατί ως γνωστόν ένα φόρουμ αντικατοπτρίζει όλη την αγορά.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Γιατί ως γνωστόν ένα φόρουμ αντικατοπτρίζει όλη την αγορά.
Αυτά τα γράφουν σε όλα τα φόρουμ, στα σχόλια στα βιδεος στον σωλήνα κλπ
 

Subchinnik

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
Bn 251
Η ιστορία του 790

Καλό, αλλά ήθελε λίγο ροπή ακόμα

Βγαίνει 890


Αλήτες Αυστριακοί μας χαλάτε την μεταπώληση και δεν ήθελε τίποτα το μηχανάκι.


Βγαίνει πάλι 790

Καλό αλλά μήπως το MT800 είναι καλύτερο; Κινέζικο ΚΤΜ θα πάρω, θα γελάει η καφετέρια;


Δεν σας πιάνει κανείς πουθενά.
Δεν το πιασα το αστειάκι αλανι μου
 

Subchinnik

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
Bn 251
ενώ τώρα που είναι made in austria δεν έβγαλε τπτ


Ρίξε μια μάτια εδώ και όταν βρεις κάτι μεταχειρισμένο να τα έχεις στο νου σου στο κοίταγμα(όσα από αυτά μπορείς να δεις τεσπα δια ζώσης)

Είναι πολύ ενδιαφέρον μηχανάκι το κοιτάω και εγώ για μετάβαση από το f800.
Ευχαριστω
 

zilver

Μέλος
Όνομα
Ζήσης
Μοτό
790AdvR
Επειδή έχω το μηχανάκι, στην πράξη μπορώ να σου πω τα εξής· ναι θα βγάλει υγρασία στην οθόνη, σε επηρεάζει; Όχι, η οθόνη είναι απόλυτα λειτουργική και απλά σχηματίζεται συμπύκνωμα κάποιες κρύες μέρες με ηλιοφάνεια.
Διαρροή λαδιού δεν υπάρχει. Και εγώ έτσι νόμιζα ωστόσο ο λεκές είναι από τη λίπανση της αλυσίδας. Τα αλλά με τις αναρτήσεις και τα φρένα παίζει να είναι 10 στον κόσμο. Στα ουσιαστικά, είναι ένα μηχανάκι με χαμηλή κατανάλωση, απίστευτο στήσιμο, όλα τα ηλεκτρονικά μπλιμπλικια, που απλά δεν σε κουράζει να το καβαλας. Μαλάκιουλες θα βγάλει, να εμένα μου χάλασαν τα γκριπ χωρίς λόγο, αλλά η χαρα που σου δίνει όταν το καβαλάς είναι ανταποδοτική.
Στο κάτω κάτω όλα στο πλαίσιο της ενασχόλησης είναι, αν δεν μας άρεσε και η ταλαιπωρία δεν θα γράφαμε σε φόρουμ και θα είχαμε όλοι σκούτερ.
 

Subchinnik

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
Bn 251
Επειδή έχω το μηχανάκι, στην πράξη μπορώ να σου πω τα εξής· ναι θα βγάλει υγρασία στην οθόνη, σε επηρεάζει; Όχι, η οθόνη είναι απόλυτα λειτουργική και απλά σχηματίζεται συμπύκνωμα κάποιες κρύες μέρες με ηλιοφάνεια.
Διαρροή λαδιού δεν υπάρχει. Και εγώ έτσι νόμιζα ωστόσο ο λεκές είναι από τη λίπανση της αλυσίδας. Τα αλλά με τις αναρτήσεις και τα φρένα παίζει να είναι 10 στον κόσμο. Στα ουσιαστικά, είναι ένα μηχανάκι με χαμηλή κατανάλωση, απίστευτο στήσιμο, όλα τα ηλεκτρονικά μπλιμπλικια, που απλά δεν σε κουράζει να το καβαλας. Μαλάκιουλες θα βγάλει, να εμένα μου χάλασαν τα γκριπ χωρίς λόγο, αλλά η χαρα που σου δίνει όταν το καβαλάς είναι ανταποδοτική.
Στο κάτω κάτω όλα στο πλαίσιο της ενασχόλησης είναι, αν δεν μας άρεσε και η ταλαιπωρία δεν θα γράφαμε σε φόρουμ και θα είχαμε όλοι σκούτερ.
Thanks, το μονο που μενει ειναι να βρω ενα καλο μάστορα
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν ξέρω, δεν είχα ποτέ!
Έτσι εξηγείται, το γρασίδι είναι πιο πράσινο στην άλλη πλευρά.


Κώστα 790 και 890 κερδίζουν πολύ εμφανισιακά με το κιτ, κερδίζουν και σε φώτα. Αν βγαίνει το οικονομικό αξίζει.
 
Top Bottom