KTM 790 Adventure

NitroArgi

Μέλος
Όνομα
Αργύρης
Μοτό
1998 APRILIA RSV MILLE
KTM 890 ADVENTURE
HONDA MONKEY 125
Καλημέρα στην παρέα...σκέφτομαι να πάρω το μακρύτερο βραχίονα για τον συμπλέκτη της Camel ADV ή κάποιο αντίστοιχο

Έχει κανείς να μου προτείνει κάποιο κατάστημα ή πάω κατευθείαν στο site της εταιρείας?
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Καλημέρα στην παρέα...σκέφτομαι να πάρω το μακρύτερο βραχίονα για τον συμπλέκτη της Camel ADV ή κάποιο αντίστοιχο

Έχει κανείς να μου προτείνει κάποιο κατάστημα ή πάω κατευθείαν στο site της εταιρείας?
το είχα ψάξει και εγώ δεν έχεις επιλογές μόνο απο το κατάστημα της ή από Ali
 

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
Καλημέρα στην παρέα...σκέφτομαι να πάρω το μακρύτερο βραχίονα για τον συμπλέκτη της Camel ADV ή κάποιο αντίστοιχο

Έχει κανείς να μου προτείνει κάποιο κατάστημα ή πάω κατευθείαν στο site της εταιρείας?
Δοκίμασε στον rally-motor από ολλανδια. Εισάγει διάφορα από μάρκες εκτος eu και γλιτώνεις τελωνέία και φπα.

 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Καλημέρα στην παρέα...σκέφτομαι να πάρω το μακρύτερο βραχίονα για τον συμπλέκτη της Camel ADV ή κάποιο αντίστοιχο

Έχει κανείς να μου προτείνει κάποιο κατάστημα ή πάω κατευθείαν στο site της εταιρείας?
Το μπράτσο που τραβάει τη Ντιζα το πηρα απο το site της camel
Αλλα το ιδιο το πηρε γνωστός μου με Cfmoto από κινα Aliexpress


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

NitroArgi

Μέλος
Όνομα
Αργύρης
Μοτό
1998 APRILIA RSV MILLE
KTM 890 ADVENTURE
HONDA MONKEY 125
Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες! Η παραγγελία έγινε...για να δούμε τώρα που είναι γιορτές πότε θα φτάσει...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max



Νέα αυτοκόλλητα graphics kit
Νέα ζελατίνα Puig φιμέ , κοντύτερη απο την ΟΕΜ


Sent from my iPhone using Tapatalk
Βάλε και καμία προφίλ
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Βάλε και καμία προφίλ
Γιατι; για να πονεσουν τα ματια μας; Ααααστο ετσι!
...Ειναι ισως η μοναδικη γωνια ληψης που το 790 δειχνει ωραιο :p

gk8719 Μεγειες τα νεα αυτοκολλητα και η puig!
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Δε νομίζω , τωρα τα εβαλα τα αυτοκόλλητα , αλλα πηγαινοέρχομαι αθηνα Αιγιο με την μοτοσυκλετα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Από Μάιο μαλλον το νέο 790 Adventure θα ειναι στις εκθέσεις των αντιπροσωπειών. Αγνωστο αν θα υπαρχει διαθεσιμο για test ride την ίδια περίοδο. Πάντως Γερμανία η τιμή είναι στα 11.000 σκέτο, χωρίς τα πακέτα ηλεκτρονικών, οπότε εδώ μπορεί να είναι 12.000.
 
Top Bottom