KTM 790R

zilver

Μέλος
Όνομα
Ζήσης
Μοτό
790AdvR
Έχει βάλει κανείς το μαμα cruise control? Αν όχι, το εμφανίζει στα extras?
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Το είχα εγώ , δεν καταλαβαίνω την ερώτηση .

Αλλάζεις όλο τον διακόπτη και περνάς κάτι στο σοφτγουερ που το πληρώνεις κάνα 250αρι + 80 ο διακόπτης τότε .

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

zilver

Μέλος
Όνομα
Ζήσης
Μοτό
790AdvR
Ναι ήταν λίγο περίεργη η ερώτηση! Αυτό που ρωτάω είναι αν το εμφανίζει στο μενού στα εξτρας αν δεν το έχεις ενεργοποιημένο: σε μένα στα εξτρας λέει quickshifter/ rally/ cruise control. Τα δυο πρώτα τα έχω το cruise όχι.

Δηλαδή για να το ενεργοποιήσουν θέλουν +250€; Είχα την εντύπωση πως είχες γράψει 50€ τότε που το κανες.

Πήρα από Γερμανία τον διακόπτη με 15% έκπτωση λόγω χαλοουιν. Έλεγα να τον περάσω μόνος και να πάω για ενεργοποίηση αλλά με 250€ μάλλον θα τον κοιτάω..
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Τα ποσά είναι ενδεικτικά αλλά κάπου εκεί είναι , το διακόπτη εγώ τον είχα πάρει από Αγγλία σε ένα οφερ σε χαμηλή τιμή (δεν θυμάμαι πόσο ) και το σοφτγουερ ήταν περίπου εκεί που σου λέω αλλά δεν το είχα πληρώσει τότε ( ήταν δώρο )

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

zilver

Μέλος
Όνομα
Ζήσης
Μοτό
790AdvR
Τα ποσά είναι ενδεικτικά αλλά κάπου εκεί είναι , το διακόπτη εγώ τον είχα πάρει από Αγγλία σε ένα οφερ σε χαμηλή τιμή (δεν θυμάμαι πόσο ) και το σοφτγουερ ήταν περίπου εκεί που σου λέω αλλά δεν το είχα πληρώσει τότε ( ήταν δώρο )

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ποιος κάνει τέτοια δώρα; Είναι και χαλοουιν. :Ρ
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Ο ντίλερ ξέρω ότι το πληρώνει , γιατί μπαίνεις κ το κάνεις αγορά on line μέσα από το διαγνωστικό (αν θυμάμαι καλά ).

Ναι αλλά έριξε το τυράκι του τότε και εγώ ξανά γύρισα να πάρω το βε4 τώρα .

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

zilver

Μέλος
Όνομα
Ζήσης
Μοτό
790AdvR
Έπειτα από τηλεφωνική επικοινωνία με εξουσιοδοτημένο ,μάλλον δεν χρειάζεται αγορά μέσω διαγνωστικού- στα μοντέλα 2021 ήταν ήδη μέσα.. στο μενού εμφανίζεται έτσι:
ίσως τελικά κάποια στιγμή πάρω ντουκατι :)
 

jocker-t

#Ντανταντιρλάνταντα
Περιοχή
Busy Riding
Όνομα
Harris
Μοτό
"The Whip"
Έπειτα από τηλεφωνική επικοινωνία με εξουσιοδοτημένο ,μάλλον δεν χρειάζεται αγορά μέσω διαγνωστικού- στα μοντέλα 2021 ήταν ήδη μέσα.. στο μενού εμφανίζεται έτσι:
ίσως τελικά κάποια στιγμή πάρω ντουκατι :)
Θα σου χαλασει το καλωδιο εκει.
 

zilver

Μέλος
Όνομα
Ζήσης
Μοτό
790AdvR


Επαιξε χειρουργείο με την βοήθεια του [mention]Sevax [/mention] και υπό την εποπτεία του [mention]jocker-t [/mention] αλλά δυστυχώς δεν λειτουργεί. Μάλλον ήταν άνθρακας ο χρυσός και δεν θα πάρω ντουκατι..
θα θέλει ενεργοποίηση γαμωτο.. το καλό είναι ότι το δέσαμε κομπλέ με τα πάντα στη θέση τους..
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450


Επαιξε χειρουργείο με την βοήθεια του [mention]Sevax [/mention] και υπό την εποπτεία του [mention]jocker-t [/mention] αλλά δυστυχώς δεν λειτουργεί. Μάλλον ήταν άνθρακας ο χρυσός και δεν θα πάρω ντουκατι..
θα θέλει ενεργοποίηση γαμωτο.. το καλό είναι ότι το δέσαμε κομπλέ με τα πάντα στη θέση τους..
Λογικά θα θέλει ενεργοποίηση...
Χλωμό το βλέπω να είναι plug and play...
Μεγειες...
 

zilver

Μέλος
Όνομα
Ζήσης
Μοτό
790AdvR
Είχα ελπίδες λόγω του ότι το έδειχνε στο μενού, τις οποίες μου επιβεβαίωσε ο Νταής. Αλλά μάλλον έσφαλα..
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Βάλτε μας στην κουβεντα
Τι μαραφέτι είναι αυτό?
Cruise control αλλά που να ξέρετε εσείς από δαυτα...
Εδώ μιλάμε για τεχνολογία... :p
 
Top Bottom