KTM 790R

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Είστε η ντροπή της κτμ... Αυτό έχω να πω
Γιατί καλέ...?
Αφού το βάλανε και δεν δουλεύει...
Όλα φυσιολογικά λοιπόν...
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Λογικό γιατί είναι πακέτο ηλεκτρονικό.

Για το 890 λέει tech pack 63700915000 περίπου 800€
μόνο το cc 63500980000 253€ βλέπω
 

zilver

Μέλος
Όνομα
Ζήσης
Μοτό
790AdvR
Τι περιέχει το τεκ πάκ;
Γενικά έχουν αλλάξει κάποια πράγματα στο 890. Ας πούμε τα θερμαινόμενα γκριπ είναι μέσω μενού ενώ στο 790 μέσω διακόπτη.
Το γνώριζα ότι δεν είναι- βάλτο διακόπτη και έχεις κρουζ απλώς το γεγονός ότι μου το εμφάνιζε στην οθόνη μαζί με δυο εξτρας που το μηχανάκι μου έχει καθώς και η απάντηση που πηρα σε σχετικό ερώτημα από νταη με έκανε να πιστέψω ότι το είχε μέσα.. τεσπα θα μπει στο μέλλον κάποια στιγμή..
 

YANNIS EFTHIMIOU

Μέλος
Όνομα
YANNIS
Μοτό
Suzuki VStrom 800 DE
Αυτό με την κοροϊδία των 200 ευρώ για ενεργοποίηση και καλά από το sw είναι ο λόγος που δε θα ξαναπάρω Ktm..φέτος..
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Ktm μόνο ... ειναι σαν το iphone

Once ktm forever ktm
Once iPhone forever iPhone


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

zilver

Μέλος
Όνομα
Ζήσης
Μοτό
790AdvR
Παρέλαβα σήμερα τα θερμαινόμενα γκριπ εκ Γερμανίας.

Στο μεταξύ πήγα πριν λίγο να πάρω το μηχανάκι και είχε μείνει από μπαταρία. Είχα να το χρησιμοποιησω 10 μέρες και ο συναγερμός είχε στείλει ειδοποίηση, χαμηλή μπαταρία 11.8v στις 25.01. Ωστόσο μου φαίνεται λίγο υπερβολή που άδειασε- η μπαταρία είναι ενός έτους, ενώ πριν ενάμιση μήνα έκανα σερβίτσιο όπου η μπαταρία φορτίστηκε..
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Δηλαδή πέρασαν και 7 ημέρες από τότε που σου έστειλε μνμ ο συναγερμός και μέσα σε αυτές τις 7 ημέρες είχαμε θερμοκρασίες γύρω από το μηδέν.
Δεν με διαβάζεις μάλλον...
Δεν καταλαβαίνω γιατι, με την αγορά ενός ευρωπαϊκού......... δεν δίνουν δώρο έναν φορτιστή :p!!!!!
Αμάν πια!!!! :laugh:
 
Top Bottom