KTM 790R

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Δεν καταλαβαίνω γιατι, με την αγορά ενός ευρωπαϊκού......... δεν δίνουν δώρο έναν φορτιστή :p!!!!!
Αμάν πια!!!! :laugh:
Δίνουν ήδη σκύλο για να μην γυρίζεις μόνος σου σπίτι, εσύ θες να δίνουν και φορτιστή;;

Αχάριστος.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλά λέω ότι πήρατε λάθος ευρωπαϊκά :ha
Δε σου έδωσαν σκύλο εσένα;
Έχω 4, αν θες κάποιον.
Σε λίγο θα γίνω εκτροφέας.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Δε σου έδωσαν σκύλο εσένα;
Έχω 4, αν θες κάποιον.
Σε λίγο θα γίνω εκτροφέας.
Έναν για κάθε μηχανάκι...
Σωστός... :ok:
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Ρε φίλε Ιταλικά πήραμε, τι άλλο να κάνουμε επιτέλους πχια!
H Κινεζα με καταγωγή απο την Ιταλία έφαγε όλα τα κρύα σκεπασμένη με μια κουκουλα σε ανοιχτό χώρο σχεδόν 4 εβδομάδες και πήρε μπροστά αμέσως ...
Η βέρα Ιταλίδα ήταν 3 εβδομάδες και αυτή σκεπασμενη με μια κουκουλα επίσης σε ανοιχτό χώρο και δεν είχε θέμα με την μπαταρία της ...
Ο ινδός έχει μείνει απο μπαταρία στον Carooly και πρέπει να πάω να τον μαζέψω κάποια στιγμή ...

Οπότε η μια και δύο εβδομάδες μου φαίνονται λίγες !!!
Εκτός αν υπάρχει κάτι που τραβάει ρευμα, πχ συναγερμός κτλ κτλ κτλ
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
H Κινεζα με καταγωγή απο την Ιταλία έφαγε όλα τα κρύα σκεπασμένη με μια κουκουλα σε ανοιχτό χώρο σχεδόν 4 εβδομάδες και πήρε μπροστά αμέσως ...
Η βέρα Ιταλίδα ήταν 3 εβδομάδες και αυτή σκεπασμενη με μια κουκουλα επίσης σε ανοιχτό χώρο και δεν είχε θέμα με την μπαταρία της ...
Ο ινδός έχει μείνει απο μπαταρία στον Carooly και πρέπει να πάω να τον μαζέψω κάποια στιγμή ...

Οπότε η μια και δύο εβδομάδες μου φαίνονται λίγες !!!
Εκτός αν υπάρχει κάτι που τραβάει ρευμα, πχ συναγερμός κτλ κτλ κτλ
Τι να πω κι εγω, που από το 1995 ουτε εχω φορτισει ουτε εχω αλλαξει ποτέ μπαταρια στο XR και παιρνει τσακμάκι. :UH:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
H Κινεζα με καταγωγή απο την Ιταλία έφαγε όλα τα κρύα σκεπασμένη με μια κουκουλα σε ανοιχτό χώρο σχεδόν 4 εβδομάδες και πήρε μπροστά αμέσως ...
Η βέρα Ιταλίδα ήταν 3 εβδομάδες και αυτή σκεπασμενη με μια κουκουλα επίσης σε ανοιχτό χώρο και δεν είχε θέμα με την μπαταρία της ...
Ο ινδός έχει μείνει απο μπαταρία στον Carooly και πρέπει να πάω να τον μαζέψω κάποια στιγμή ...

Οπότε η μια και δύο εβδομάδες μου φαίνονται λίγες !!!
Εκτός αν υπάρχει κάτι που τραβάει ρευμα, πχ συναγερμός κτλ κτλ κτλ
Κοιτά και εγώ δεν έχω κάποιο πρόβλημα, π.χ. δεν μου ζορίστηκε ποτέ να πάρει μπροστά. Αλλά ο πλεονασμός -ιδιαίτερα όταν είναι εύκολα εφαρμόσιμος- δεν έβλαψε ποτέ. Πως το έλεγε εκείνος ο Βαυαρός.... τον φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν μαγειρεύουν.
Μεταχειρισμένο μηχάνημα αγοράσαμε, κάναμε όλα τα προβλεπόμενα (και παραπάνω ίσως) αλλά την μπαταρία δεν την άλλαξα, γιατί ο προηγούμενος ιδιοκτήτης μου είπε ότι η μπαταρία είναι 2 χρονών περίπου (σήμερα)... είπε...
Αλλά πάλι, πειράζει να έχω το κεφαλάκι μου ήσυχο για μια μοτοσυκλέτα που δεν χρησιμοποιώ κάθε μέρα; Για να τη φισώσω με τον φορτιστή μου στοιχίζει 2 λεπτά το πολύ.
Έχω τεμπελιάσει να περάσω άλλη μια αναμονή φορτιστή στο Τζαπανέζικο, την έχω αγοράσει αλλά δεν το έχω κάνει. Θα γίνει και αυτό.
 
Top Bottom