KTM 950 (990 LOOK)

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μη και το δω αγγελία (είπε ο Μωυσής)!
Δεν ξέρω αν πρέπει να απαντήσω σοβαρά η όχι, τέλος πάντων, πιο πιθανό είναι να δεις το 950 αγγελία.
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Κατουρατε και λίγο εσείς οι γληγοροι, μπουλμέ μπουλμέ πάμε εδώ μέσα
με πατημενο το πισω φρενο......

μην ξεχνιομαστε ....μην ξεχνιομαστε αμπελαλε .....
συμφωνεις amyroukai ????
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
230 κιλά
153 (ρόδα περίπου) άλογα

1.5kg/hp τα βγάζω, κάνω λάθος υπολογισμό;
Γιαννη, Indian δεν εχει αυτος ο παλιος αγωνιζομενος που παει σφαιρα? Αυτο ποσα kg/hp να εχει? Μαλλον ο οδηγος μετραει περισσοτερο, ε?
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Γιαννη, Indian δεν εχει αυτος ο παλιος αγωνιζομενος που παει σφαιρα? Αυτο ποσα kg/hp να εχει? Μαλλον ο οδηγος μετραει περισσοτερο, ε?
Καλά ο Φώτης και με το Γκουτσι των 60 ίππων δεν πιάνεται.

Ο αναβάτης πάντα κάνει την διαφορά σε ταχύτητα. Την διαφορά κάνει το μηχανάκι στην απόλαυση, ακόμα και αν πηγαίνεις πιο αργά και από ΚΤΕΛ. Αν σε φτιάχνει όλα τα άλλα περνάνε σε δεύτερη μοίρα.

Τα υπόλοιπα είναι για να γελάμε μεταξύ μας, δεν ξέρω αν κάποιος τα παίρνει σοβαρά.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
... Θα παίξεις και εντός έδρας... :mooning:
Διαδρομή 3ο Νεκροταφείο - Νεκροταφείο Βύρωνα (13χλμ περίπου). Το έχω βγάλει (σεβόμενος φανάρια και προτεραιότητες :eek:) σε 10 λεπτά με μηχανάκι με 0.2 κιλά ανά ίππο.
Σε περιμένω...
Ωραία "διαδρομή" έβγαλες!!! :p
Μπα σε καλό σου......:hungover: :wacky:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Είναι ξεκάθαρο ότι η απάντηση για το μετά το 950 τι είναι αυτή...
Καλα που ειναι χτισμενη η καφετερια μεσα στο δασος?
Θαυμα. Παει και χωμα το 950?
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το μόνο άσχημο με ένα τέτοιο μηχανάκι, αν κολλήσει σωστά σε όλα του, είναι ότι βγάζει άχρηστο το XR και το 950.


Meanwhile in YouTube land, βίντεο τρανσαλπ πάει νιαλα, ένας τρικαλινός, χωρίς διόδια κάτι τέτοιο. Πάω με το 950 στον δρόμο του βίντεο
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
To XR ειναι ασφάλτινο...μπορει να το βγαζει οφφ λογω κυβικων χρηματων κτλ αλλά σαν φιλοσοφία είναι άλλο πράγμα από το BMW. Και μόνο ο ήχος φτάνει για να πας να το αγοράσεις αν σου περισσεύουν...
 

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
Ωραία "διαδρομή" έβγαλες!!! :p
Μπα σε καλό σου......:hungover::wacky:
Για να παίξει εντός έδρας. Αλλά κιότεψε. :p
Την έχω βγάλει μια φορά για δουλειά... Παραγγελία λουλούδια με αποστολή σε λάθος νεκροταφείο. Οπότε καλέσαν διανομέα να προλάβει να τα πάει στο σωστό. Τότε ειχα ένα μοταρντ με κουτί...ξύλινο...αλλά χωρίς τανκ μπαγκ...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Για να παίξει εντός έδρας. Αλλά κιότεψε. :p
Την έχω βγάλει μια φορά για δουλειά... Παραγγελία λουλούδια με αποστολή σε λάθος νεκροταφείο. Οπότε καλέσαν διανομέα να προλάβει να τα πάει στο σωστό. Τότε ειχα ένα μοταρντ με κουτί...ξύλινο...αλλά χωρίς τανκ μπαγκ...
Για να έκανες αυτήν την απόσταση σε 10 λεπτά μάλλον ήθελες να αγοράσεις οικοπεδακι στον προορισμό :p
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
εγώ πάω για ρεκόρ Γκίνες...
Όντως
Τόσες αναφορές στον Κωστή τον Μανιακ, στον Αμυρου το Γιαννακο, και το πουλί το Στέργιο δεν πρέπει να έχει κάνει κανείς άλλος πουθενά παγκοσμίως (μαλλον λέμε τώρα..)

Αντε με το καλό να καμαρώσουμε το επόμενο μηχανακι σου και να σου ευχηθούμε :)
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Όντως
Τόσες αναφορές στον Κωστή τον Μανιακ, στον Αμυρου το Γιαννακο, και το πουλί το Στέργιο δεν πρέπει να έχει κάνει κανείς άλλος πουθενά παγκοσμίως (μαλλον λέμε τώρα..)
αυτή είναι η μοιρα των celebrities των φορουμ...το αποδεικνύουν και τα στατιστικά του φόρουμ ότι οι παραπάνω είναι celebrities με την καλή του όρου εννοια...αλλά ειδικός στα στατιστικα είναι ο κύριος amyroukai πρέπει να διευκρινίσω βέβαια ότι το Πουλί δεν είναι απλώς celebrity, είναι ιδέα...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
αυτή είναι η μοιρα των celebrities των φορουμ...το αποδεικνύουν και τα στατιστικά του φόρουμ ότι οι παραπάνω είναι celebrities με την καλή του όρου εννοια...αλλά ειδικός στα στατιστικα είναι ο κύριος amyroukai πρέπει να διευκρινίσω βέβαια ότι το Πουλί δεν είναι απλώς celebrity, είναι ιδέα...
Τον γλωσσοφαγες....

Του έριξα και εγώ μια κατακουτελα με το XR και τον αποτελείωσα.
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Τον γλωσσοφαγες.
το Πουλί aka Phoenix δεν έχει ανάγκη...είναι σαν την Ελλάδα... ποτέ δεν πεθαίνει ...εξάλλου έχει την αγάπη όλων μας που είναι τελικά το πιο σημαντικό απ'όλα
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
το Πουλί aka Phoenix δεν έχει ανάγκη...είναι σαν την Ελλάδα... ποτέ δεν πεθαίνει ...εξάλλου έχει την αγάπη όλων μας που είναι τελικά το πιο σημαντικό απ'όλα
Σταμάτα ......σατανά!!!!!!!
 
Top Bottom