Ktm 950 adv - κομπλερ μιζας

Voltakias_950

Μέλος
Όνομα
Χάρης
Μοτό
Ktm 1190 adventure
Καλησπέρα forum...καινούριος και δεν έχω προλάβει να διαβάσω όλα τα θέματα.γι αυτό αν έχει γίνει σχετική δημοσιευδη απλά στείλτε Μ το λινκ.ξερει κάποιος αν επισκευάζεται το κομπλερ της μίζας στο 950???
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Νομζω πως δεν !!!
Αλλα κατσε να μας μιλησουν και οι γνωστες
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μεταφέρθηκε στην σωστή ενότητα.
Για να δούμε τι γίνεται και με το κόμπλερ...;)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πορτοκαλι κοσμος......αυτη που βρισκομαστε τωρα!
Μοτοσυκλετα
ONoff
Πορτοκαλι κοσμος
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ποια είναι η σωστή ενότητα??έκανα λάθος ενότητα σίγουρα αλλά δε ξέρω ποια είναι η σωστη
Μην στεναχωριεσαι φιλε μου ουτε εγω ξερω !!!
 

Voltakias_950

Μέλος
Όνομα
Χάρης
Μοτό
Ktm 1190 adventure
Καλησπέρα σε όλους ξανά.ξερει τελικά κάποιος λεπτομέρειες για το κομπλερ της μίζας?
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Καλησπέρα σε όλους ξανά.ξερει τελικά κάποιος λεπτομέρειες για το κομπλερ της μίζας?
Οχι δεν επισκευαζεται.Μεταχειρισμενο αξιοπιστο εαν βρεις απο καπου γνωστο, 300-350 περιπου.Εαν σκεφτεσαι να κρατησεις τη μοτοσυκλετα η αν θες να εχεις το κεφαλι σου ησυχο,βαλε καινουργιο γυρω στο 700αρι.Πληροφοριακα,ποσα χιλιομετρα εχεις και σου χτυπησε το κομπλερ;
 

pumba

Μέλος
Όνομα
pumba
Μοτό
Honda c50rr
Philips OneBlade
το κομπλερ για τα 950-990 η κτμ το δινει πακετο με βολαν γι αυτο η τιμη του ειναι 500+ε

αν δεν εχεις βγαλει ακρη ακομα, μερικοι βαζουν κομπλερ απο το lc4, ιδια ανταλλακτικα, και κοστος κατω απο 150ε γιατι προφανως δεν αγοραζεις και το βολαν μαζι...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Voltakias_950

Μέλος
Όνομα
Χάρης
Μοτό
Ktm 1190 adventure
Οχι δεν επισκευαζεται.Μεταχειρισμενο αξιοπιστο εαν βρεις απο καπου γνωστο, 300-350 περιπου.Εαν σκεφτεσαι να κρατησεις τη μοτοσυκλετα η αν θες να εχεις το κεφαλι σου ησυχο,βαλε καινουργιο γυρω στο 700αρι.Πληροφοριακα,ποσα χιλιομετρα εχεις και σου χτυπησε το κομπλερ;
Καλημέρα.σορρυ για την καθυστερημένη απάντηση..η δουλειά βλέπετε.εχει 105000.εχει λυθεί ήδη και σκέφτομαι την μπάντα με το 640 απλά δεν είμαι σίγουρος για την επιτυχία της συγκεκριμένης μετατροπης
 

pumba

Μέλος
Όνομα
pumba
Μοτό
Honda c50rr
Philips OneBlade
Αυτα ειναι τα αναλωσιμα που χριεαζεσαι. Ποτε δεν ξερεις αν μια τοοοθετηση εγινε σωστα και τι δεν εκανε καλα ο αλλος κατα τη διαρκεια της αλλαγης. Ειναι προφανες παντως οτι το βολαν δε χρεαζεται αλλαγη.
 

Voltakias_950

Μέλος
Όνομα
Χάρης
Μοτό
Ktm 1190 adventure
Αυτα ειναι τα αναλωσιμα που χριεαζεσαι. Ποτε δεν ξερεις αν μια τοοοθετηση εγινε σωστα και τι δεν εκανε καλα ο αλλος κατα τη διαρκεια της αλλαγης. Ειναι προφανες παντως οτι το βολαν δε χρεαζεται αλλαγη.
Έχεις δίκιο.οπως και να χει τα 700 της ktm είναι πάρα πολλά χρήματα οπότε μάλλον θα δοκιμαστεί η αλλαγή αυτή και θα δούμε πως θα παει
 

Kastriman7

Μέλος
Όνομα
Καστορας
Μοτό
Super duke 990, Ktm, 2005
Παιδιά ειμαι και εγω σε αυτη την φαδη σήμερα τ μπάλα να παίξω;
 
Top Bottom