Ktm 950 adventure δοχείο διαστολής ψυγείου.

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Καλησπέρα, ζητείται δοχείο διαστολης ψυγείου για ktm 950 adventure σε καλή κατάσταση.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Spiros 00

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Σπυρος
Μοτό
ktm 640 adventure 1997
ktm 990 adventure s 2007
honda z50r 1984
Δύσκολο να βρεις αλλά όχι αδυνατο. Δοκίμασε με κόλλα 2 συσταστικων. Το έχουν κάνει πολλά παιδιά και αντέχει.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
35 ευρώ έχει καινούριο, δεν είναι κάτι τραγικό σαν κόστος. Δεν ξέρω διαθεσιμότητα βέβαια.
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Το ξέρω αλλα δεν υπάρχει πλέον απο ktm, ουτε Ευρώπη πουθενά, αν το εχεις βρει κάπου στείλε μου link, Βέλγιο που έστειλα μήνυμα σε εναν που ελεγε οτι το έχει μου απαντησε το ίδιο, οτι ειναι discontinued, ευχαριστώ.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αυτό η αλήθεια είναι δεν το ήξερα, την τιμή πρόσεξα μόνο.
Τώρα που το είπες το κοίταξα και όντως τα γνωστά site γράφουν ότι δεν έχουν στοκ ή discontinued.


Δεν ξέρω και τι σχήμα έχει καν...

Ξέρεις τώρα ιδέες τύπου Honda με απλό μπουκάλι ιατρικού εξοπλισμού περνάνε. Στο επόμενο γδυσιμο θα το κοιτάξω πάντως. Το από που μυρίζει αντιψυκτικό δεν το έχω βρει (όχι ότι τρελαίνομαι στο ψάξιμο).
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Μόνο Αυστραλία ή Αμερική και αυτο ειναι αμφιβολο συν οτι θα περασει τελωνείο.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Καλά αν στο δηλώσουν κάτω από 30 δολλάρια θα δώσεις τίποτα η το τριευρο
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Εχω ψάξει αρκετά πάντως χωρίς αποτέλεσμα το part number ειναι 60035065000. Ευχαριστώ.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Για δοκίμασε μήπως κανει αυτό στις τρύπες..... Είναι κουμπωτο το καπάκι στο κτμ η βιδωτό;;;


Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Καλημέρα ειναι βιδωτό και οι τρύπες διαγώνια, προς το παρόν ενα ραγισμα εχει και στα αυτιά απο τις τρυπες έχει πολυμεριστεί δεν ειναι για πολλά, αλλα ψάχνω για να μην βρεθώ προ εκπλήξεως, στην χειρότερη θα κάνω αυτό με την κολλα δυο συστατικών μέχρι να βρω, και στον τελευταίο που έστειλα discontinued μου έστειλε..... Ευχαριστώ.
 

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Καλημέρα ειναι βιδωτό και οι τρύπες διαγώνια, προς το παρόν ενα ραγισμα εχει και στα αυτιά απο τις τρυπες έχει πολυμεριστεί δεν ειναι για πολλά, αλλα ψάχνω για να μην βρεθώ προ εκπλήξεως, στην χειρότερη θα κάνω αυτό με την κολλα δυο συστατικών μέχρι να βρω, και στον τελευταίο που έστειλα discontinued μου έστειλε..... Ευχαριστώ.
Μπορείς να μου πείς το υλικό του δοχείου; Εχει μια σφραγίδα επάνω με 2 ή και 3 γράμματα κάποιες φορές.Εχω μια δοκιμασμένη και προπαντώς εγκεκριμένη συνταγή.!!!!

Δεν θα σε βοηθήση στο πολυμερισμό ,το ράγισμα θα σου φτιάξει.
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Το ειδα το υλικο του πλαστικου ειναι pe, ελεγες φαντάζομαι για να το γεμιζα με αντιστοιχο υλικό.
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
tiger 955i-gs 1200
Aφου αρχισε ο πολυμερισμος θα βαζεις κολλα απ την μια μερια και θα διαλυεται απο την αλλη.Βγαλτο και πηγαινε να βρεις καποιο παρομοιο που να χωραει στο συγκεκριμενο σημειο.Αν χρειαστει κανεις και καμμια πατεντα για να στηριχτει.Ολα την ιδια δουλεια κανουν,
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις - λύσεις σήμερα βγάζοντας το διαπίστωσα οτι δεν είναι σε τοσο χάλια κατάσταση οσο νόμιζα... Πολυμερισμός δεν παίζει τελικά..., ενα μικρό ραγισμα που επιδιορθωνεται.
 
Τελευταία επεξεργασία:

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Το ειδα το υλικο του πλαστικου ειναι pe, ελεγες φαντάζομαι για να το γεμιζα με αντιστοιχο υλικό.
Για τα pe και pp η συγκόληση γίνεται με το ιδιο το υλικό.Ή εχεις κομάτι ή πας σε λαμαρινά αυτοκινήτου και παίρνεις.Η ποιό απλή εφαρμογή γίνεται με ηλεκτρονικού κολητήρι.Προσοχή να μη κάνεις μεγαλύτερη τρύπα.Προσθέτεις,λιώνεις,ανακατέβεις!!!!!
 
Top Bottom