Ktm 950 adventure δοχείο διαστολής ψυγείου.

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
STEINEL Ράβδοι συγκόλλησης PP 100gr, για κατι τέτοιο εννοεις?
Ναι αυτή είναι η επίσημη εκδοχή.Το υλικό το βρίσκεις ΠΑΝΤΟΥ.Απο καπάκια και δοχεία απορυμαντικών μέχρι οπου μπορείς να φανταστείς.Κόβεις μια λωρίδα και κάνεις τη δουλειά σου αν πιάνει το χέρι σου.Μη περιμένεις να είναι όμορφο φυσικά αλλά το εχω κάνει σε τεπόζιτο πετρελαίου,σε πλυστικό μηχάνημα,κά και δεν εχουν πρόβλημα.Αρκει να σου πω οτι είναι η επισημη μέθοδος επισκευής καγιάκ απο PE απο τους ιδιοκτήτες.Στειλτο να στο φτιάξω εν τέλει.Ενοείται χωρίς χρήματα.
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Ευχαριστώ για την βοήθεια και τις πληροφορίες, θα κατσω να το φτιάξω μολις μπορεσω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Ευχαριστώ για την βοήθεια και τις πληροφορίες, θα κατσω να το φτιάξω μολις μπορεσω.
Ισως να μήν χρειάζεσαι καν να προσθέσεις υλικό παρά μόνο να δουλέψεις το ίδιο ,με μικρές αρμονικες κινήσεις δεξιά -αριστερά της ραφής,πρός τα πάνω ή προς τα κάτω δεν έχει σημασία.Καλή επιτυχία.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Κώστα D347H81 για δώσε ένα update τι έκανες και πως το έλυσες....
δε ρωτάω για μένα, αλλά για έναν από το χωριό, δεν τον ξέρετε!!!!
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
tiger 955i-gs 1200
Οποιος το αντικαταστησει ας μου στειλει το παλιο αν δεν το χρειαζεται να δω μηπως μπορω να το επισκευασω.
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Καλημέρα, τωρα το είδα, δεν εχω κάνει κάτι ακόμα το έβγαλα να δω πως είναι κ δεν χάνει ακομα απο κάπου απλά εχει ραγισει εξωτερικά το πιο πιθανό ειναι να το φτιάξω με τις ραβδους συγκολλησης οταν χρειαστεί...
 
Top Bottom