Ktm 950 adventure

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Το δικό μου εσωτερικά δεν ήθελε τίποτα , έλαμπε , ακόμα και οι φλάντζες ήταν εργοστάσιο , επίσης δεν είχε καμια μαιμουδια .

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Μιλάω με σκληρό αντμιν πριν λίγο και μου λέει : πες στον amyroukai ότι δεν κάνει για τέτοια μηχανάκια .

Τα ρέστα μου ...

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μισό λεπτό, παίρνω τηλέφωνο τον Κούλη να μάθω που κάνει τρίμινγκ το στήθος του για να μην με ενοχλούν οι ανατριχίλες όταν με παίρνει εμ εννοώ με πιάνει ο σκληρός στο στόμα του :p


H σοβαρή απάντηση είναι:
Το πήρα πες.
Ο Κούλης λέει "βάλε το υπόθετο" γιατί δεν ξέρει τι του γίνεται αυτός, η επιτροπή, τα κομπιούτερς και οι αριθμοί που "τους γέλασαν" μαζί με την βαθιά επιστημονική τέχνη.
Άντε και πήραμε το φτου ξελευθερία
ΤΙ ΣΤΟΝ ΜΠΟΥΤΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ
Χώμα δεν έχω χέρια ούτε για πλάκα να το βάλω
Άσφαλτο τρώει πουτσούλ... εννοώ πετσούλα γουρουνίσια πελοποννησιακή συνταγή από το XR οποιαδήποτε ώρα ημέρας και νύχτας.
Απλά θα μου φύγει η bucket list για τα ΚΤΜ. Δεν το λες λίγο ή κακό και αυτό, εντάξει.

Μην νομίζεις ότι δεν σήκωσα το τηλέφωνο να σε πάρω με το που είδα την αγγελία πριν καν σχολιάσω. Βασικά ήθελα να σε πάρω πριν μέρες να σου πω αν σκεφτείς να το δώσεις να τα πούμε. :p
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Μισό λεπτό, παίρνω τηλέφωνο τον Κούλη να μάθω που κάνει τρίμινγκ το στήθος του για να μην με ενοχλούν οι ανατριχίλες όταν με παίρνει εμ εννοώ με πιάνει ο σκληρός στο στόμα του :p


H σοβαρή απάντηση είναι:
Το πήρα πες.
Ο Κούλης λέει "βάλε το υπόθετο" γιατί δεν ξέρει τι του γίνεται αυτός, η επιτροπή, τα κομπιούτερς και οι αριθμοί που "τους γέλασαν" μαζί με την βαθιά επιστημονική τέχνη.
Άντε και πήραμε το φτου ξελευθερία
ΤΙ ΣΤΟΝ ΜΠΟΥΤΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ
Χώμα δεν έχω χέρια ούτε για πλάκα να το βάλω
Άσφαλτο τρώει πουτσούλ... εννοώ πετσούλα γουρουνίσια πελοποννησιακή συνταγή από το XR οποιαδήποτε ώρα ημέρας και νύχτας.
Απλά θα μου φύγει η bucket list για τα ΚΤΜ. Δεν το λες λίγο ή κακό και αυτό, εντάξει.

Μην νομίζεις ότι δεν σήκωσα το τηλέφωνο να σε πάρω με το που είδα την αγγελία πριν καν σχολιάσω. Βασικά ήθελα να σε πάρω πριν μέρες να σου πω αν σκεφτείς να το δώσεις να τα πούμε. :p

Για να σε δω....
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Για να σε δω....
Καφεδάκι μπαλκόνι αύρα και "τα παιδιά της σκεπαστής" με χοιρινό γύρο ή με κοτόπουλο; :p

Εγώ τον πήρα τηλέφωνο πάντως γιατί είναι μεγάλος αλήτης και ανάφτρας. Του μίλησε και το κορίτσι "πορτοκαλί μηχανάκι στο σπίτι δεν μπαίνει".
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Καφεδάκι μπαλκόνι αύρα και "τα παιδιά της σκεπαστής" με χοιρινό γύρο ή με κοτόπουλο; :p

Εγώ τον πήρα τηλέφωνο πάντως γιατί είναι μεγάλος αλήτης και ανάφτρας. Του μίλησε και το κορίτσι "πορτοκαλί μηχανάκι στο σπίτι δεν μπαίνει".

Ι do....
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Τελικά το 950 είναι τόσο σκληρό? 990
εχω κάμει βόλτα, αλλά μου έλεγαν κάτι πορτοκαλολάγνοι, ότι το 950 είναι κάτι άλλο :D
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Τελικά το 950 είναι τόσο σκληρό? 990
εχω κάμει βόλτα, αλλά μου έλεγαν κάτι πορτοκαλολάγνοι, ότι το 950 είναι κάτι άλλο :D
Ο ορισμός της μιλφαρας... ;)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Αυτό δεν αρέσει σε εμένα

Η μικρή θέλει πορτοκαλί η μπλε
Το μπλε που είναι και στο μπόι σου...
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Τελικά το 950 είναι τόσο σκληρό? 990
εχω κάμει βόλτα, αλλά μου έλεγαν κάτι πορτοκαλολάγνοι, ότι το 950 είναι κάτι άλλο :D

Το ζουμι της υποθεσης ειναι πως θα τα εχουμε ζησει ολα... καταστροφες, πλυμηρες , παγκοσμια επιδημια , amyroukai με ΚΤΜ....


Μετανοειτε....

Παω να κανω ριπόρτ ,ντιλιτ και ανφάλα σε ολο μου το ειναι....
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Το ζουμι της υποθεσης ειναι πως θα τα εχουμε ζησει ολα... καταστροφες, πλυμηρες , παγκοσμια επιδημια , amyroukai με ΚΤΜ....


Μετανοειτε....

Παω να κανω ριπόρτ ,ντιλιτ και ανφάλα σε ολο μου το ειναι....
Τελικά μαρή, εσύ δεν έπρεπε να δώσεις το 950, αν είχες, είσαι σκληρή
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
milf οκ αλλά και anal?
Στον ιδιοκτήτη, μόλις πάει συνεργείο. Double A αν είναι του δικτύου.


Το ζουμι της υποθεσης ειναι πως θα τα εχουμε ζησει ολα... καταστροφες, πλυμηρες , παγκοσμια επιδημια , amyroukai με ΚΤΜ....


Μετανοειτε....

Παω να κανω ριπόρτ ,ντιλιτ και ανφάλα σε ολο μου το ειναι....
Ήταν να μην γίνει η αρχή με το πενφέ.


Τώρα πρέπει να φύγει ο Πήγασος όμως, το Fazer δεν θέλω αλλά ίσως λόγω χώρου. Θα δείξει.
 
Top Bottom