KTM 990 Adv Ψυγείο Λαδιού

parpaul

Μέλος
Όνομα
Παύλος
Μοτό
KTM990 Adventure
Παιδιά καλημέρα, έχει κάποιος τοποθετήσει ψυγείο λαδιού, και αν ναί, ας μας δώσει τα φώτα του. Ευχαριστώ.:thinking:
 
Τελευταία επεξεργασία:

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Παιδιά καλημέρα, έχει κάποιος τοποθετήσει ψυγείο λαδιού, και αν ναί, ας μας δώσει τα φώτα του. Ευχαριστώ.:thinking:
ειχα ασχοληθει,μαλιστα αμα βρεις απο desevo μπαινει κουτι....ειχα κανει και ποστ,αλλα δεν θυμαμαι που...το θεμα ηταν οτι εμπαινε πιο ευκολα στο 950,εκει πισω απο τη σιτα,τωρα εκει εχει και την ηλεκτρονικη το 990....δεν ειναι δυσκολο να μπει...κατσε να ψαξω..
 

parpaul

Μέλος
Όνομα
Παύλος
Μοτό
KTM990 Adventure
ειχα ασχοληθει,μαλιστα αμα βρεις απο desevo μπαινει κουτι....ειχα κανει και ποστ,αλλα δεν θυμαμαι που...το θεμα ηταν οτι εμπαινε πιο ευκολα στο 950,εκει πισω απο τη σιτα,τωρα εκει εχει και την ηλεκτρονικη το 990....δεν ειναι δυσκολο να μπει...κατσε να ψαξω..
Ευχαριστώ Μανώλη, νομίζω ότι με ένα θερμοστάτη "Wax Type" θα είναι καλή μόντα, δες το και μας ενημερώνεις:ok:
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Ευχαριστώ Μανώλη, νομίζω ότι με ένα θερμοστάτη "Wax Type" θα είναι καλή μόντα, δες το και μας ενημερώνεις:ok:
δεν το βρισκω...μερικοι το βαζουν πανω στο ψυγειο νερου.....παντως μπαινει ψηλα στη σιτα...εδω τη σιτα η ktm την ονομαζει protector oil guard....και θυμαμαι οτι στην παρουσιαση τοτε του 950 στη μαγιορκα το μακρινο 2003,ο χουντρας ειχε αναφερει οτι μπαινει κουτι το ψυγειο λαδιου
 

parpaul

Μέλος
Όνομα
Παύλος
Μοτό
KTM990 Adventure
Προσωπικά νομίζω ότι η περίπτωση να μπεί το ψυγείο λαδιού πάνω στο ψυγείο νερού (όπως έχει κάνει ένας Ρώσσος) δεν είναι και η καλύτερη λύση. Γενικά σ' αυτό το κομμάτι δε μπορώ να βρω χρήσιμες πληροφορίες από το ίντερνετ τύπου "βάλε αυτό και θα΄σαι εντάξει". Αν κάποιο από τα παιδιά έχει κάτι υπ' οψην του, αναμένουμε...
 
Top Bottom