ktm 990 adv-r

Monolykos

Μέλος
Όνομα
Natsos Konstantinos
Μοτό
KTM 1190ADV-R
Εν ολίγης , είχα σκοπό να την κρατήσω για πάντα γιατί είναι ο έρωτας μου , άσχετα αν πάρω άλλη
Και γενικά δένομαι με τις Μηχανες και τις κρατάω αρκετά χρόνια , τι να κάνω όμως που δεν περισσεύουν να έχω 2 adventure όποτε με βαριά καρδιά θα την δώσω .
Πριν ένα μήνα μπήκε συνεργείο στον ΜΙΜΙΚΟ
και έγινε μεγάλο σερβις , σέρβις αναρτήσεων , ρουλεμάν τιμονιού , καινουρια τακάκια brebo , καινουρια μπροστινά δισκόφρενα brebo ( η ακριβή σειρά ORO) , φρέσκα λάστιχα .
Φοράει μάσκα carbon rally , ποδιά Tourateck, recluse συμπλέκτη , αποστάτες τιμονιού , πίσω σχάρα μαύρη μεγάλη , εξατμίσεις wings που τις έκανα σέρβις , καινούριο κάλυμμα σέλας γνήσιο ,
Καινουρια grip , βάση gps , βάση κάμερας και τηλεφώνου , tripmaster . Ok
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Monolykos Επειδή δε πρόλαβα να τη δω, τι χρώμα είχε; Ρωτάω γιατί πρόσφατα αγόρασε μια ένας φίλος μου.
 

braaap !

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Αμήχανος :-/
Επειδή το γλυκοκοίταζα κι εγώ ήταν το κλασικό των R από το 09 και μετά μαύρο - άσπρο - και λιγο πορτοκαλί
 
Reactions: STF

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Γεια χαρα , το κλασσικο μαυρο -ασπρο-πορτοκαλι ειναι και αντικατασταθηκε με ενα αλλο bad boy
KTM 1190 adv-r
Το καλύτερο μηχανάκι για να αντικαταστήσει το 990. Καλολάσπωτο!
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Γεια χαρα , το κλασσικο μαυρο -ασπρο-πορτοκαλι ειναι και αντικατασταθηκε με ενα αλλο bad boy
KTM 1190 adv-r
Σε ευχαριστώ, όχι ο δικός μου πήρε ένα άσπρο πορτοκαλί και άρχισε τις βόλτες όπως του πρέπει....

 
Top Bottom