KTM 990 Adventure '10

nikk

Μέλος
Περιοχή
Βόλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Kle 500
Ξαδερφος ενδιαφερεται για το εν λογω μοτοσακο...
Μιας κ ειναι Αθηνα( κ ειμαστε λιγο πριν κατεβουμε) θα ηθελα να ρωτησω ποιος εξουσιοδοτημενος να προτιμηθει για διαγνωστικο (κ μια πρωτη ματια) και αν στο διαγνωστικο θα φανει ολο το ιστορικο της μοτοσυκλετας (χλμ, βλαβες, τι εχει αλλαχτει κτλ). Ο πωλητης εχει αναφερει αλλαγη πανω τρομπας συμπλεκτη μονο. Κατω τρομπα οχι οπως κ αντλια βενζινης οχι (ειναι βελτιωμενη στα μοντελα 10 κ μετα?).
Τα φωτα σας γενικα κ οποιαδηποτε συμβουλη καλοδεχουμενη.
Θενκς ε λοτ....:cool:
KTM 990 Adventure '10 - Car.gr
 

dorso

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
990 adventure s
Στο διαγνωστικό δεν θα φανεί τίποτα,μόνο αν έχει κάποια βλάβη τώρα, τίποτα άλλο, ούτε τι έχει αλλαχθεί ούτε χλμ ούτε τίποτα..Στο ηλεκτρονικό αρχείο θα φανούν μόνο τα σέρβις..Κατά την άποψη μου πολλά τα λεφτά για 12ετιας μηχανή..Αυτά από εμένα..Κ λογικά είναι του 2009..
 

antonis_dov

Μέλος
Περιοχή
Δάφνη
Όνομα
Αντωνης
Μοτό
Yamaha Tenere 700 2021
Πριν απο 15 μερες περιπου (ξανα) εκανα δικο μου ενα ΚΤΜ 990 ιδιο με αυτο που εχεις βαλει πιο πανω φουλ εξτρα σε αριστη κατασταση συμφωνα με τον πρωην ιδιοκτητη και μιας και το ηθελα σαν τρελος το πηρα χωρις 2η σκεψη...
Στην 1η βολτα γεματος ενθουσιασμο, λιγες μερες αργοτερα και γυρνοντας απο Ευβοια στην εθνικη το ανοιξα και ξαφνικα ενιωσα τα χλμ να μειωνονται και η μοτο να ψυχοραγει..
Για να μην πολυλογω ηρθε μεταφορικη και μετα απο ενα μικρο γολγοθα με τους μηχανικους το εφτιαξα με απωλειες μια καμμενη βαλβιδα, ενα γερο χρηματικο ποσο αλλα το πηρα και με ενα καλο γενικο σερβις... Ολοι η σχετικοι μου παν οτι δεν θα μπορουσα να το ξερω οσο καλο και να το ελεγχα και ισως ναναι και τυχαιο... Οποτε ενα καλο τσεκ παντα χρειαζεται αλλα δυστυχως και παλι δεν θασαι σιγουρος.. KTM rules...
 

bmw320is

Μέλος
Όνομα
ALEX
Μοτό
XLV650
990 ADVENTURE
TENERE 700
HUSKY 701 ENDURO
Ξαδερφος ενδιαφερεται για το εν λογω μοτοσακο...
Μιας κ ειναι Αθηνα( κ ειμαστε λιγο πριν κατεβουμε) θα ηθελα να ρωτησω ποιος εξουσιοδοτημενος να προτιμηθει για διαγνωστικο (κ μια πρωτη ματια) και αν στο διαγνωστικο θα φανει ολο το ιστορικο της μοτοσυκλετας (χλμ, βλαβες, τι εχει αλλαχτει κτλ). Ο πωλητης εχει αναφερει αλλαγη πανω τρομπας συμπλεκτη μονο. Κατω τρομπα οχι οπως κ αντλια βενζινης οχι (ειναι βελτιωμενη στα μοντελα 10 κ μετα?).
Τα φωτα σας γενικα κ οποιαδηποτε συμβουλη καλοδεχουμενη.
Θενκς ε λοτ....:cool:
KTM 990 Adventure '10 - Car.gr
Φίλε......άλλα ήθελα να γράψω να το τρολλάρω το θέμα, αλλά στα σοβαρά τώρα..........Τα μεταχειρισμένα ΚΤΜ είναι πολύ λαχείο........
 
Όνομα
Ιωαννης
Μοτό
Κτμ 990 2012 R...ΤΜ 300cc
Ξαδερφος ενδιαφερεται για το εν λογω μοτοσακο...
Μιας κ ειναι Αθηνα( κ ειμαστε λιγο πριν κατεβουμε) θα ηθελα να ρωτησω ποιος εξουσιοδοτημενος να προτιμηθει για διαγνωστικο (κ μια πρωτη ματια) και αν στο διαγνωστικο θα φανει ολο το ιστορικο της μοτοσυκλετας (χλμ, βλαβες, τι εχει αλλαχτει κτλ). Ο πωλητης εχει αναφερει αλλαγη πανω τρομπας συμπλεκτη μονο. Κατω τρομπα οχι οπως κ αντλια βενζινης οχι (ειναι βελτιωμενη στα μοντελα 10 κ μετα?).
Τα φωτα σας γενικα κ οποιαδηποτε συμβουλη καλοδεχουμενη.
Θενκς ε λοτ....:cool:
KTM 990 Adventure '10 - Car.gr
Πριν μήνες αγωρασα λογο κοβιτ το κτμ 990 2012R.μεσο φωτο...Όπως λες το ήθελα πολύ κ ρισκαρισα πολύ κ λογο αποστολής των χρημάτων κ μέχρι να ερθη είχα πάθη άστο...εινε Ρίσκο.. να πεσης σε καλοσηντηριμενο κ σε νοικοκύρη ..Αμα το θες πολύ ρισκάρει κ το σενιαρης. Β γαζης λίστα κ δηνης προτερεπροτεραιότητες
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
καλοσηντηριμενο κ σε νοικοκύρη ..
βρε ποιός μου έρχεται στο μυαλό που θέλει να δώσει το (πεντακάθαρο και 990προσεγμένο) 990 του και να πάρει άλλο ακατανόμαστο και μεταχείρο ΧΧ90άρ και όχι κούτα τενερε.... εδώ εδώ το έχω...
σχώρα με..... άτιμα γεράματα ξεχνάω.....
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
βρε ποιός μου έρχεται στο μυαλό που θέλει να δώσει το (πεντακάθαρο και 990προσεγμένο) 990 του και να πάρει άλλο ακατανόμαστο και μεταχείρο ΧΧ90άρ και όχι κούτα τενερε.... εδώ εδώ το έχω...
σχώρα με..... άτιμα γεράματα ξεχνάω.....
Αν λες έναν από το χωριό που δεν τον ξέρεις, αυτός θα το έχει διαθέσιμο κατά το Μάρτη, Απρίλη.
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Πριν απο 15 μερες περιπου (ξανα) εκανα δικο μου ενα ΚΤΜ 990 ιδιο με αυτο που εχεις βαλει πιο πανω φουλ εξτρα σε αριστη κατασταση συμφωνα με τον πρωην ιδιοκτητη και μιας και το ηθελα σαν τρελος το πηρα χωρις 2η σκεψη...
Στην 1η βολτα γεματος ενθουσιασμο, λιγες μερες αργοτερα και γυρνοντας απο Ευβοια στην εθνικη το ανοιξα και ξαφνικα ενιωσα τα χλμ να μειωνονται και η μοτο να ψυχοραγει..
Για να μην πολυλογω ηρθε μεταφορικη και μετα απο ενα μικρο γολγοθα με τους μηχανικους το εφτιαξα με απωλειες μια καμμενη βαλβιδα, ενα γερο χρηματικο ποσο αλλα το πηρα και με ενα καλο γενικο σερβις... Ολοι η σχετικοι μου παν οτι δεν θα μπορουσα να το ξερω οσο καλο και να το ελεγχα και ισως ναναι και τυχαιο... Οποτε ενα καλο τσεκ παντα χρειαζεται αλλα δυστυχως και παλι δεν θασαι σιγουρος.. KTM rules...
Να ήταν 950 πρώτης γενιάς,είχαν ένα θέμα...
Σε 990 τελευταίων ετών πρώτη φορά το ακούω..
 

Spiros 00

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Σπυρος
Μοτό
ktm 640 adventure 1997
ktm 990 adventure s 2007
honda z50r 1984
Αν ενδιαφέρεται κάποιος σοβαρά δίνω το δικό μου 990adv s, 2007 μοντέλο , το ψηλό, όλο μαμά, με όλα τα σέρβις στην ώρα του, χωρίς το παραμικρό πρόβλημα, 60.000χλμ σε ταξίδια κυρίως. Έναν ανορθωτή άλλαξα πριν ένα χρόνο, η μόνη βλάβη που παρουσίασε στα τόσα χρόνια.
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Αν ενδιαφέρεται κάποιος σοβαρά δίνω το δικό μου 990adv s, 2007 μοντέλο , το ψηλό, όλο μαμά, με όλα τα σέρβις στην ώρα του, χωρίς το παραμικρό πρόβλημα, 60.000χλμ σε ταξίδια κυρίως. Έναν ανορθωτή άλλαξα πριν ένα χρόνο, η μόνη βλάβη που παρουσίασε στα τόσα χρόνια.
Αυτός που ενδιαφέρεται σοβαρά, θελει να δει ολοκληρωμένη αγγελία με φωτο και τιμή φυσικά
Φιλικά πάντα εννοείται.
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Αυτός που ενδιαφέρεται σοβαρά, θελει να δει ολοκληρωμένη αγγελία με φωτο και τιμή φυσικά
Φιλικά πάντα εννοείται.
....ξυνεσαι στη γκλίτσα του τσοπάνη εσύ...εεε..!!!!!!
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Και όταν είσαι ειλικρίνης στις αγγελίες, δεν εκτιμάται από κανέναν!

Για το εαυτό μου λέω που το είχα για πώληση (ακριβά) πριν λίγο καιρό.

Να τα λέμε και αυτά
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Και όταν είσαι ειλικρίνης στις αγγελίες, δεν εκτιμάται από κανέναν!

Για το εαυτό μου λέω που το είχα για πώληση (ακριβά) πριν λίγο καιρό.

Να τα λέμε και αυτά
μην το λες.. Άλλο αν πολλοί θέλουν να ψωνίσουν τσάμπα και άλλο αν εμφανιστεί ο σωστός αγοραστής και εκτιμήσει ένα σωστό μηχανάκι και σωστή αγγελία.
 

bmw320is

Μέλος
Όνομα
ALEX
Μοτό
XLV650
990 ADVENTURE
TENERE 700
HUSKY 701 ENDURO
Πριν μήνες αγωρασα λογο κοβιτ το κτμ 990 2012R.μεσο φωτο...Όπως λες το ήθελα πολύ κ ρισκαρισα πολύ κ λογο αποστολής των χρημάτων κ μέχρι να ερθη είχα πάθη άστο...εινε Ρίσκο.. να πεσης σε καλοσηντηριμενο κ σε νοικοκύρη ..Αμα το θες πολύ ρισκάρει κ το σενιαρης. Β γαζης λίστα κ δηνης προτερεπροτεραιότητες
Ποιό αγόρασες ????το 2012 δεν βγαίνανε 990....έχεις φωτο???
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Ποιό αγόρασες ????το 2012 δεν βγαίνανε 990....έχεις φωτο???
τελευταια χρονια ηταν το 2012..
μαλιστα το μοτερ 990 φορεθηκε τελευταια χρονια στο σμτ το 2013
 

nikk

Μέλος
Περιοχή
Βόλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Kle 500
Σας ευχαριστώ πολύ ολους για τις απαντήσεις... Νομίζω ότι ο κύβος ερρίφθη κ μάλλον, αν όλα πάνε καλά, από βδομάδα που θα το δούμε από κοντά, θα προχωρήσει η αγορά.... Το παιδί που το χει ακούγεται πολύ σωστο κι ελπίζω κ το μηχανάκι να είναι έτσι...
Καλές βόλτες σε όλους....:cool:
 

KonsSpin

Μέλος
Όνομα
Konstantinos
Μοτό
Fazer s2
Αν ενδιαφέρεται κάποιος σοβαρά δίνω το δικό μου 990adv s, 2007 μοντέλο , το ψηλό, όλο μαμά, με όλα τα σέρβις στην ώρα του, χωρίς το παραμικρό πρόβλημα, 60.000χλμ σε ταξίδια κυρίως. Έναν ανορθωτή άλλαξα πριν ένα χρόνο, η μόνη βλάβη που παρουσίασε στα τόσα χρόνια.
Σπύρο δε στέλνεις και απο εδω κανενα ινμποξ καμια φωτο και καμια πληροφορια για το μηχανακι να μιλησουμε?
 
Top Bottom