KTM 990 ADVENTURE

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Απο που τις πήρες;


Sent from my iPhone using Tapatalk
οδηγησα μοντελο του 10 και την φοραει απο μαμα, εχω συνηθησει να δουλευω 3μησι-4 δακτυλα... αυτη ηταν 3 δακτυλα ζορικα-οχι ανετα δηλαδη και δεν βολευε να την πιασω.... αλλα πιο πολυ ειναι και θεμα συνηθειας το συγκεκριμενο κομματι. προσωπικα ΔΕΝ.
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Ναι αλλα νομίζω πως τα μοντέλα μετα το 2008 έχουν άλλες μανετες απο τα δικά μας


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Ναι αλλα νομίζω πως τα μοντέλα μετα το 2008 έχουν άλλες μανετες απο τα δικά μας


Sent from my iPhone using Tapatalk
Aυτο σου λεω και εγω, χαχαχααχχα,Οτι εχουν αλλαξει μανετες και εχουν βαλει πιο κοντη
Μαζί μιλάμε χώρια καταλαβαίνουμε :p :p :p
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Χαχαχα
Ρε συ Νικόλα εννοώ αν υπάρχουν αφτερμαρκετ πιο κοντές για το δικό μας μηχαναξι


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

AggelakasK

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
KΩΣΤΑΣ
Μοτό
R1200 GS
καλημερα ! Ψαχνω τις χειρολαβες του συνεπιβατη ,πισω στο φτερο . Οι ΟΕΜ κωδικοι ειναι 60012008000 και 60012009000 . Η κυρια ΚΤΜ θελει 70 ευρω το τεμαχιο!!!! Τις ειχα και τις εδωσα γιατι οταν εβαλα τα καγκελα με ειχαν πιασει οι μπρουκλιες..Τωρα θελω να τα βγαλω , αν εχει καποιος με ενημερωνει .. Αν δεν βρω γνωριζει καποιος αν μπορω να το εχω σκετο φτερο, επειδη αυτα πιανουν και υποπλαισιο ? θα χρειαστω αλλες βιδες πιο κοντες?
 

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022
Οι ΟΕΜ κωδικοι ειναι 60012008000 και 60012009000
Επειδή ψωνίζω πράγματα για το ΚΤΜ από Γερμανία, κοίταξα τους κωδικούς που έδωσες και πάει 57.6 ευρώ το τεμάχιο. Έξτρα τα μεταφορικά στα 11.25 ευρώ.
 

AggelakasK

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
KΩΣΤΑΣ
Μοτό
R1200 GS
@Srider 126ευρω απο εξω , 140 μεσα ...ωραια ..ηλπιζα να βρω μεταχειρισμενα και να τα εβαφα γιατι ερχονται μονο σε μαυρο. Στην περιπτωση που βγουν εντελως θα χρειαστω νεες βιδες ? ευχαριστω
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
@Srider 126ευρω απο εξω , 140 μεσα ...ωραια ..ηλπιζα να βρω μεταχειρισμενα και να τα εβαφα γιατι ερχονται μονο σε μαυρο. Στην περιπτωση που βγουν εντελως θα χρειαστω νεες βιδες ? ευχαριστω
αυτο θελω να κανω και εγω εδω και μια βδομαδα, αλλα ολο βαριεμαι και το παω πισω...

λοιπον, αν θελεις να ξαναβαλεις τη σχαρα πισω θα χρειαστεις/στουμε αποστασεις χειροποιητες λογικα, για να σηκωθει η σχαρα στο ιδιο υψος που ειναι τωρα, οσο για την πλαινη βιδα που πιανει πανω στα φτερα νομιζω δεν θα την χρειαζεται καθολου.

Οι πισω ξετρυπανε ετσι κι αλλιως, αλλα δεν θυμαμαι ποσο... δεν νομιζω να δημιουργουν προβλημα,μαλλον τις ιδιες θα αφησω και εγω.
 

AggelakasK

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
KΩΣΤΑΣ
Μοτό
R1200 GS
την σχαρα δεν θελω να την βαλω. Σκετο φτερο θα το αφησω. Αρα πιο κοντες βιδες? Αν δεν βρω τις χειρολαβες θα δω αν μπορω να τις βαλω χωρις
 

Greg Ø

Μέλος
Όνομα
Γρηγόρης
Μοτό
KTM 990 Adventure '07
Ένα από τα πιο ωραία κοστούμια που βγήκαν

Πάρα πολύ όμορφο! Και ψάχνω εδώ και καιρό για κουστούμι που να μου κάθεται καλά στο μάτι 100%!

Μπορείς να μου στείλεις το link?
 

chaosm

Μέλος
Πάρα πολύ όμορφο! Και ψάχνω εδώ και καιρό για κουστούμι που να μου κάθεται καλά στο μάτι 100%!

Μπορείς να μου στείλεις το link?
Δεν έχω link και ο συγκεκριμένος είναι στο advrider.

Απλά επειδή ψάχνουν πολλά άτομα για κοστούμια είπα να το ανεβάσω να υπάρχει γιατί το θεωρώ πανέμορφο. Από κει και πέρα σε γραφιστα βγαίνει. Άμα θες έχω τα patron για αυτοκόλλητα.
 

Greg Ø

Μέλος
Όνομα
Γρηγόρης
Μοτό
KTM 990 Adventure '07
Δεν έχω link και ο συγκεκριμένος είναι στο advrider.

Απλά επειδή ψάχνουν πολλά άτομα για κοστούμια είπα να το ανεβάσω να υπάρχει γιατί το θεωρώ πανέμορφο. Από κει και πέρα σε γραφιστα βγαίνει. Άμα θες έχω τα patron για αυτοκόλλητα.
Ναι, τα θέλω! Thanx! Θα μου τα τροποποιήσει ο σούπερ γραφίστας μου (γιατί δεν έχω R ούτως ή άλλως) και θα τα στείλω σε κάποιον που βγάζει αυτοκόλλητα σε καλή ποιότητα (π.χ. Crispy)
 

chaosm

Μέλος
Ναι, τα θέλω! Thanx! Θα μου τα τροποποιήσει ο σούπερ γραφίστας μου (γιατί δεν έχω R ούτως ή άλλως) και θα τα στείλω σε κάποιον που βγάζει αυτοκόλλητα σε καλή ποιότητα (π.χ. Crispy)
Στείλε ένα πμ το mail σου
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
την σχαρα δεν θελω να την βαλω. Σκετο φτερο θα το αφησω. Αρα πιο κοντες βιδες? Αν δεν βρω τις χειρολαβες θα δω αν μπορω να τις βαλω χωρις
βλαε τις μαμα βιδες και βιδωσε τερμα.απο κατω που βγαινουν δεν φαινονται..
 
Top Bottom