KTM 990 ADVENTURE

christos ktm R

Μέλος
Όνομα
χρηστος
Μοτό
ktm adventure 990R
Yamaha xt 550
Piaggio liberty
honda cub 90
Δεν μπορω να βρω πουθενά yuasa made in Japan,με βλέπω να την περνώ απο την αντιπροσωπεία στο τέλος:(
 

lmb990

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΛΑΜΠΡΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Δοκιμασε motobatt! την εχω ενα χρονο (λιγο βεβαια) και ειμαι φουλ ευχαριστημενος!!! επισης την εχει και ο @zorro ενα χρονο σχεδον και εχει μεινει 3-4 φορες επειδη αφησε αναμενα θα θερμενομενα και παλι η μπαταρια ειναι κομπλε... 65-70 ευρω και αξιζει..
 

zorro

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Κυριάκος
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Ισχυει επιβεβαιωνω ειναι φοβερη μπαταρια

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

christos ktm R

Μέλος
Όνομα
χρηστος
Μοτό
ktm adventure 990R
Yamaha xt 550
Piaggio liberty
honda cub 90
sothrh εχω παρει ηδη τηλεφωνο δεν την εχει,κ εκει κ σε αλλους 2
 

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
5 χρόνια σου κράτησε γιατί ήταν η μανισια να υποθέσω ε; δεν ξέρω γιατί αλλά πάντα η πρώτη μπαταρία κρατάει περισσότερο. Ακόμη και με ακριβώς ίδια να την αλλάξεις μετά θα κρατήσει λιγότερο.
 

christos ktm R

Μέλος
Όνομα
χρηστος
Μοτό
ktm adventure 990R
Yamaha xt 550
Piaggio liberty
honda cub 90
5 χρόνια σου κράτησε γιατί ήταν η μανισια να υποθέσω ε; δεν ξέρω γιατί αλλά πάντα η πρώτη μπαταρία κρατάει περισσότερο. Ακόμη και με ακριβώς ίδια να την αλλάξεις μετά θα κρατήσει λιγότερο.
ναι η μανισια ηταν.βρηκα σε καταστημα 155 ευρω made in japan.ακομα το σκεφτομαι..,μιας κ κραταει ακομα λιγο
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
ναι η μανισια ηταν.βρηκα σε καταστημα 155 ευρω made in japan.ακομα το σκεφτομαι..,μιας κ κραταει ακομα λιγο
http://www.bataries-koustoubis.gr/project/μπαταρία-bosch-ytz14s-bs-γιά-ktm-adventure-950/

Αν δεν κανω λαθος, φοραω αυτην τωρα,εχω περασει τα 4 χρονια και σκεφτομαι να την αλλαξω πριν μπει χειμωνας αν δεν τα χει κλασει μεχρι τοτε.
+1χρονο εγγυηση.
εχω ξεχασει προβολακια ανοιχτα 2 ωρες και δεν εκανε ουτε κιχ.
 

Spyrious

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
00' TL1000R
22' 701 Enduro
Μετά το τροφφυ συνειδητοποίησα (μπορεί να οφείλεται και στο ότι είμαι αρχάριος),ότι για εκτός δρόμου το τιμόνι είναι χαμηλά και δεν με βολεύει όταν είμαι όρθιος.Ο προηγούμενος κάτοχος είχε τους μαμά αποστάτες,αλλά τους έβγαλα διότι στην άσφαλτο με κούραζε πολύ.Υπάρχει κάτι το οποίο επιτρέπει την ρύθμιση επάνω κάτω σχετικά εύκολα;Αυτοί οι αποστάτες της rox κάνουν;Ευχαριστώ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Μετά το τροφφυ συνειδητοποίησα (μπορεί να οφείλεται και στο ότι είμαι αρχάριος),ότι για εκτός δρόμου το τιμόνι είναι χαμηλά και δεν με βολεύει όταν είμαι όρθιος.Ο προηγούμενος κάτοχος είναι τους μαμά αποστάτες,αλλά τους έβγαλα διότι στην άσφαλτο με κούραζε πολύ.Υπάρχει κάτι το οποίο επιτρέπει την ρύθμιση επάνω κάτω σχετικά εύκολα;Αυτοί οι αποστάτες της rox κάνουν;Ευχαριστώ.
Οι ροξ εχουν αρκετές ρυθμίσεις νομιζω οτι ειναι καλη επιλογή
Τους εχω και εγω στο Bmw
Να δουμε και τι θα πουν και οι αλλοι
 

tripper.gr

Μέλος
Επαγγελματίας
Περιοχή
ΛΑΡΙΣΑ
Όνομα
Γούλας Θάνος
Μοτό
KTM 990R
βασικά το πόσο ύψος θέλεις να δώσεις Σπύρο είναι που θα καθορίσει ποιους να βάλεις. Και εγώ τώρα τελευταία απέκτησα ένα 990 και ήδη κατάλαβα πως θέλει αποστάτες για το χώμα και κατέληξα σε αυτούς http://www.tripper.gr/index.php?route=product/product&path=95_133&product_id=993 .
Μόλις κάνω δοκιμή στο χώμα θα πω εντυπώσεις!
 

chaosm

Μέλος
Κάτι εχω καταλάβει. Είχα δύο ώρες και έψαχνα interned και τίποτα.
Δεν υπάρχει επίσημος κωδικός χρώματος από τη ktm
Αν έχεις κανένα γάτο φανοπειο ίσως στο φέρει στο περίπου. Αλλά να σου βάψει ένα άλλο άσχετο κομμάτι πρώτα και μετά να το βάλεις δίπλα με της μηχανής να δεις αν είσαι κοντά. Τι θες να βάψεις;
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
RAL2009 αυτό που χρησιμοποιούν συνήθως.
Στο δικό μου μάτι δεν έχει διαφορά (το έχω χρησιμοποιήσει)
ακριβως,εβαψα τα καγκελα και βγαινει ταμαμ
 

chaosm

Μέλος
ακριβως,εβαψα τα καγκελα και βγαινει ταμαμ
Στον ήλιο πως σας φαίνεται; γιατί βάψαμε ένα κομμάτι σε ένα άλλο ktm και βγήκε για πέταμα σε σχέση με το μαμά


Edit
Ο κωδικός ral 2009 να φανταστώ είναι η βάση; χωρίς τα μεταλα μέσα που έχει της ktm το πορτοκαλί;
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom