Ktm 990r

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Χώμα θα κάνεις?χωμάτινες θες να έρχεσαι?
Χώμα χωρίς φόρτωμα και μαζί σας όταν έχω χρόνο!
Ξεχνάμε μονοκυλιντρο βαριέμαι
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Για να δώσεις εσύ το 990 και να θες χώμα σημαίνει πως θες κάτι ελαφρύτερο και πιο εύκολο.

ταυτόχρονα υποθέτω θα ήθελες να είναι και λίγο μηχανακι βόλτας και ελευθερου χρόνου αλλά όχι μονοκύλινδρο λίγα κυβικά και αδύναμο.

Μήπως κάτι στην κατηγορία 2Κ 500cc scrambler που να ταξιδεύει άνετα και με 130 και να χει και δυνατότητες για χωμάτινη βόλτα, όμορφα και βολτάδικα. Το brixton το έχω οδηγήσει έχει και ωραίο μοτεράκι και αίσθηση. Παιχνιδάκι. Ενα μασκάκι θέλουν βέβαια αυτά μπροστά ιδανικά για εθνική.


 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Για να δώσεις εσύ το 990 και να θες χώμα σημαίνει πως θες κάτι ελαφρύτερο και πιο εύκολο.

ταυτόχρονα υποθέτω θα ήθελες να είναι και λίγο μηχανακι βόλτας και ελευθερου χρόνου αλλά όχι μονοκύλινδρο λίγα κυβικά και αδύναμο.

Μήπως κάτι στην κατηγορία 2Κ 500cc scrambler που να ταξιδεύει άνετα και με 130 και να χει και δυνατότητες για χωμάτινη βόλτα, όμορφα και βολτάδικα. Το brixton το έχω οδηγήσει έχει και ωραίο μοτεράκι και αίσθηση. Παιχνιδάκι. Ενα μασκάκι θέλουν βέβαια αυτά μπροστά ιδανικά για εθνική.


Δεν ξέρεις τον Θανάση....είναι πιο σύνθετο ατομο :p
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Για να δώσεις εσύ το 990 και να θες χώμα σημαίνει πως θες κάτι ελαφρύτερο και πιο εύκολο.

ταυτόχρονα υποθέτω θα ήθελες να είναι και λίγο μηχανακι βόλτας και ελευθερου χρόνου αλλά όχι μονοκύλινδρο λίγα κυβικά και αδύναμο.

Μήπως κάτι στην κατηγορία 2Κ 500cc scrambler που να ταξιδεύει άνετα και με 130 και να χει και δυνατότητες για χωμάτινη βόλτα, όμορφα και βολτάδικα. Το brixton το έχω οδηγήσει έχει και ωραίο μοτεράκι και αίσθηση. Παιχνιδάκι. Ενα μασκάκι θέλουν βέβαια αυτά μπροστά ιδανικά για εθνική.


Το fantic είναι πανέμορφο για μικρή μοτοσυκλετα, το είδα σε κόκκινο life και μου άρεσε!
Όμως είμαι σύνθετο άτομο κάτι ξέρει ο XR Maniac κωστακης :happy:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Το fantic είναι πανέμορφο για μικρή μοτοσυκλετα, το είδα σε κόκκινο life και μου άρεσε!
Όμως είμαι σύνθετο άτομο κάτι ξέρει ο XR Maniac κωστακης :happy:
Ναι τα έμαθα.. Αντιβίωση πρωί μεσημέρι βράδυ!
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Ένας κύκλος (μπορεί και τετράγωνο:))
έκλεισε!
Μια μοτοσυκλέτα που μου χάρισε πολλές έμπειριες σε όλα τα τερέν!

Ένας έρωτας( πιστόλι) που εκτιμήθηκε
από έναν 36 χρόνο καπετανιο (ναι Γιάννη Aldebaran καπετάνιος το πήρε)
Καλοτάξιδο στον καπετάνιο Στυλιανό :inlove:
καλησπερα καλε μου φιλε....:muted:

 
Top Bottom