Ktm adventure 640 2004!

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Η αντικαταστάτης και μεγάλη αδερφή της βρέθηκε οπότε και πωλείται η μικρή.Γενικό service πρίν ~1000χλμ και service αναρτήσεων,acrapovic τελικό,πιάτο στήριξης σακιδίων nomads adv,καινούργια ελαστικά και μπαταρία,new original τετράδα φλάς.Όλες οι εργασίες συντήρησης υπάρχουν.Η μοτό είναι σε πάρα πολύ κατάσταση και είναι αμαρτία να μην πάει σε χέρια"μέλους"ή"φίλου".Αν υπάξει άμεσα σοβαρά ενδιαφερόμενος θα την φέρω Αθήνα.Τιμή για το forum 2600€(το τελευταίο δίμηνο έχω σκάσει κάνα 500€κο και ΔΕΝ έχει κάνει 1500χλμ),σε όποιον φαίνεται"ακριβή"καλύτερα να ψάξει κάποιο άλλο.Περισσότερες info με πμ.Ευχαριστώ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλοπούλητη Μίλτο, το μηχανάκι είναι πένα!
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Καλοπούλητη Μίλτο, το μηχανάκι είναι πένα!
Ευχαριστώ αδερφέ!Εσύ(όπως και άλλοι εδώ)με "ξέρεις"καλά για το πώς"προσέχω"τα κορίτσια μου:friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Καλοπουλητο,πολύ περιποιημένο
Ευχαριστώ Σώτο!Μακάρι να τους"έβαζα"και εγώ"χέρι"όπως κάνεις εσύ και ο Γιάννης(πιο πάνω)και είναι ακόμα πιο πένα οι μοτό σας απ'ότι εμένα που πληρώνω για τα ΠΑΝΤΑ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Τι φωτιές ανάβεις τώρα να ήξερες...:secret:
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Δεν είναι δύσκολο να ασχοληθείς, φαντάζει βουνό αλλά δεν είναι.Ξεκινα σιγά σιγά,με πολύ απλές εργασίες και μόνος σου θα δεις ότι θα έχεις θάρρος και για κάτι παραπάνω.
Όπως και να χει πραγματικά μπιμπελο το χεις
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Τι φωτιές ανάβεις τώρα να ήξερες...:secret:
Εσένα στο στέλνω και όποτε και όταν τα βρείς μου τα δίνεις!Έχω ΜΠΕΣΑ σε μερικούς φίλους όπως έχουν και αυτοί γιαμένα:brs:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ευχαριστώ αδερφέ!Εσύ με(όπως και άλλοι εδώ)"ξέρεις"καλά για το πώς"προσέχω"τα κορίτσια μου:friendship:
Εάν δεν ήμουν ερωτευμένος με το γαϊδουράκι μου, στο έπαιρνα χθες φιλαράκι :inlove:
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Εσένα στο στέλνω και όποτε και όταν τα βρείς μου τα δίνεις!Έχω ΜΠΕΣΑ σε μερικούς φίλους όπως έχουν και αυτοί γιαμένα:brs:

ground control to Major thenos ???? ακούει??? :) :) :)
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Πάλι θα τρελαθεί ο todor. Θα τον αποκάμετε. Καλή πώληση Μίλτο.
δλδ τώρα δε σου έρχεται να έρθεις να πάρεις το δικό μου τόσο όσο ζητάει ο Μίλτος???? ε?ε?ε?
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
δλδ τώρα δε σου έρχεται να έρθεις να πάρεις το δικό μου τόσο όσο ζητάει ο Μίλτος???? ε?ε?ε?
Κοίτα, κανονικά έπρεπε να πάρω στρώμα, 3000+ και abs και σκυλί. Και τα κάνει κ όλα, μέτρια βέβαια, αλλά τα κάνει. Κανονικά αυτό έπρπεπε να αγοράσω. Αλλά, με κάθε ειλικρίνεια ρε φίλε, από μπροστά ....είναι σαν μπετονιέρα. πίσω κάπως βλέπετε. Αλλά νιώθω, ότι θα την κάνω την μλακια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Η μοτό πουλήθηκε σε μέλος του forum.Ευχαριστώ πολύ για τη φιλοξενία,Καλοτάξιδο και καλολάσπωτο στον καλό μου φίλο και νέο ιδιοκτήτη και να του πιεί το αίμα όπως του αρμόζει!Αντίο(πορτοκαλί)πύρηνη λαίλαπα!
 
Τελευταία επεξεργασία:

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Μας πέθανες, δεν το κράταγες λίγο ακόμη. Τον Βολιώτη τον πεθάνατε :fun Στην κόλαση θα πάτε όλοι.
 
Top Bottom