KTM ADVENTURE 990R 2009/2010

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Βάζω την αγγελία για λογαριασμό φίλου μου που είναι και γείτονας.
Προσεγμένη και αγορασμένη από άνθρωπο που είναι εύκολο να διασταυρωθεί το παρελθόν της. Προσεγμένη και έβγαινε μόνο για βόλτες, αγοράστηκε πριν από δυο χρόνια περίπου και μέσα σε αυτά έχει κάνει περίπου 3000 χλμ τα οποία έγιναν σε ταξιδάκια ΣΚ.
Αν είχε κλείσει ένα deal με πώληση του αυτοκινήτου μου -που δεν έκατσε τελικά- μάλλον θα την είχα αγοράσει εγώ καθώς δε βρήκα το 990 SMT σε τιμή και κατάσταση που ήθελα αλλά ΚΑΙ γιατί έχει έρωτα μαζί της ο γιος μου. Δυο-τρεις από το forum μας κάτι ξέρουν... δε θα πω περισσότερα γιατί θα αρχίσετε τη καζούρα.
Η μηχανή φυλάσσεται στο ίδιο κλειστό γκαράζ που έχω και τη δική μου.
Αν δε κάνω λάθος είναι μοντέλο 2009 αλλά έβγαλε άδεια το 2010. Για τα υπόλοιπα μιλάτε με τον Κωνσταντίνο.


 
Τελευταία επεξεργασία:

pumba

Μέλος
Όνομα
pumba
Μοτό
Honda c50rr
Philips OneBlade
...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Παιδιά χτυπήστετο δίχως αύριο, είναι του 2010 με λαστιχένια όργανα.
Δεν έχει καμία ασθένεια!!!
Εάν είναι προσεγμένο γιούργια
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Παιδιά χτυπήστετο δίχως αύριο, είναι του 2010 με λαστιχένια όργανα.
Δεν έχει καμία ασθένεια!!!
Εάν είναι προσεγμένο γιούργια
Τον ξέρεις τον Αιγιώτη και εσύ μάλλον, ε;
Εκτός των άλλων πρόκειται για ένα εξαιρετικό παλικάρι όπως και όλη η οικογένεια του.

Ζω... ανάμεσα τους....





 
Τελευταία επεξεργασία:

Juohmaru!

Μέλος
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
S2R1000
Meoni
Από το thread κρατάμε ότι την γουστάρεις τρελά ΕΣΥ.... κρυφοκατεμάκια!!!!
Αυτό όπως καταλαβαίνεις θα χρησιμοποιηθεί ποικιλοτρόπως στα επόμενα ποστ σου...
:friend:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Η υπέρτατη αξία για εμένα είναι η φιλία. Έτσι ένας από τους καλύτερους μου φίλους -και ο παλιότερος στην Ελλάδα- με πιέζει πολύ. Υπάρχει η πίεση να επαναλάβουμε το ταξίδι του 1993 το 2023 ξανά μαζί αλλά με KTM αυτή τη φορά... Αυτός το έχει αγοράσει ήδη και με περιμένει.



Είναι ευκαιρία να του αποδείξω πως το δεύτερο ταξίδι δε θα ολοκληρωθεί ποτέ...
 
Τελευταία επεξεργασία:

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Από το thread κρατάμε ότι την γουστάρεις τρελά ΕΣΥ.... κρυφοκατεμάκια!!!!
Αυτό όπως καταλαβαίνεις θα χρησιμοποιηθεί ποικιλοτρόπως στα επόμενα ποστ σου...
:friend:
Εγώ τρελά γουστάρω το SMT, ίσως είναι η ομορφότερη μοτοσυκλέτα που κατασκεύασαν οι Αυστριακοί στην Αυστρία. Τουλάχιστον από άποψη προσωπικού γούστου.
 

Juohmaru!

Μέλος
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
S2R1000
Meoni
Εγώ τρελά γουστάρω το SMT, ίσως είναι η ομορφότερη μοτοσυκλέτα που κατασκεύασαν οι Αυστριακοί στην Αυστρία. Τουλάχιστον από άποψη προσωπικού γούστου.
Μαζί σου... Ομορφότερη δεν ξέρω, αλλά σίγουρα απίστευτα ικανή και λείπει από την γκάμα της εταιρείας... Από κει μέχρι το οτι οι (όντως λίγοι) ιδιοκτήτες τους θεωρούν ότι πωλούν τον Μονόκερο της μοτοσυκλέτας (ποιητική αδεία του Αμυρού), όταν αποφασίσουν να το αποχωριστούν, είναι μια άλλη συζήτηση....
:friendship:
 
Reactions: STF

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Μαζί σου... Ομορφότερη δεν ξέρω, αλλά σίγουρα απίστευτα ικανή και λείπει από την γκάμα της εταιρείας... Από κει μέχρι το οτι οι (όντως λίγοι) ιδιοκτήτες τους θεωρούν ότι πωλούν τον Μονόκερο της μοτοσυκλέτας (ποιητική αδεία του Αμυρού), όταν αποφασίσουν να το αποχωριστούν, είναι μια άλλη συζήτηση....
:friendship:
Προσφορά & Ζήτηση Rulzzzzzzzzz...
Ειλικρινά ,δεν καταλαβαίνω την όποια κριτική ,στην όποια κοστολόγηση ,αντικειμένου που ανήκει σε 3ο πρόσωπο.

Οσοι διαφωνείτε ,ότ(ΑΝ) το πάρετε ,πουλήστε το φτηνά ,για να ορθο-λογίσετε την αγορά.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Πέταξε το πουλάκι...:cool:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Πέταξε το πουλάκι...:cool:
Η μηχανή έχει δεσμευτεί προς πώληση, πήγε και σε γνωστό συνεργείο στο κέντρο της Αθήνας για έλεγχο από τον υποψήφιο αγοραστή και πήρε το πράσινο φως.
Για την ώρα η δέσμευση είναι φραστική.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Πουλήθηκε. Σόρυ αλλά το τελευταίο διάστημα είχα πολύ τρέξιμο και απουσίασα...
 
Top Bottom