KTM: Best Adventure Bikes On Earth | Highlights

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Ντάξ...."προβοκατόρικο" είναι :p ,αλλά έχει ωραίες λήψεις.
Κυρίως όμως το έβαλα ,γιατί στο 4.00 έχει πλάνα από event που παίχτηκε στο advride.gr :)
με...αρνητικό συμβολισμό ,πρός τις ελλικοφόρες χονδρούλες...:oops:

 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Στα χέρια του Αυστραλού......θς πετούσε και το γελαδι :p
Αλλά δεν είχε καμμία σχέση με το ωραίο βιδεο με τα κτμια!;)
Συμφωνώ !!θα πετούσε και αυτο αν δεν έσπαγαν τιποτα καλάμια :p:D
Περα απο την πλακα Ντάξει το βιντεο ειναι τρομερό με επαγγελματίες οδηγούς και δεν χρειαζόταν αυτο με τα BMW τα οποία ειναι απο ερασιτέχνες όπως ειμαστε όλοι εμεις !!!
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Προβοκατόρικο βίντεο με κλεμμένα πλάνα που ναι μεν έγινε (σχεδόν) viral αλλά είναι και δυστυχές που ξεκίνησε από επίσημη αντιπροσωπεία της KTM.:thumbsdown:

Σημείωση για το αγελαδινό μηχανάκι, το πήρε και ο Αυστραλός αλλά δεν...
Ο μόνος που το έκανε (με δυσκολία) καλά ήταν ο Βασιλης Ορφανος.;)

Κατά τα λοιπά με το καλό του χρόνου θα ξαναγυρίσουμε κιαλλο βίντεο να έχουν να κλέβουν φρέσκο υλικό!:p
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Προβοκατόρικο βίντεο με κλεμμένα πλάνα που ναι μεν έγινε (σχεδόν) viral αλλά είναι και δυστυχές που ξεκίνησε από επίσημη αντιπροσωπεία της KTM.:thumbsdown:

Σημείωση για το αγελαδινό μηχανάκι, το πήρε και ο Αυστραλός αλλά δεν...
Ο μόνος που το έκανε (με δυσκολία) καλά ήταν ο Βασιλης Ορφανος.;)

Κατά τα λοιπά με το καλό του χρόνου θα ξαναγυρίσουμε κιαλλο βίντεο να έχουν να κλέβουν φρέσκο υλικό!:p
Τότε ο Αυστραλός είναι κουλαδι....σε σχέση με τους μανιατη-σπανο-μπουδρο.....που εγώ τους εχω δει να "σκάβουν" με τις χοντρες:D
 

zorro

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Κυριάκος
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
παιδια μη τρελενεστε ημουν μπροστα σε ολο το σκηνικο το bmw εχει την εξης μαλακια με το enduro pro μπορει να τα απενεργοποιει ολα εκτος απο το esp με αποτελεσμα να κοβει οταν προσπαθουσε να το ξεκολλισει ο ορφανος. αν δεν πηγαινα να το απενεργοποιησω ακομα εκει θα ηταν και ο ορφανος και θα παλευε να το βγαλει.... τωρα για τον χαρακτηρισμο "κουλουδι" καλυτερα να μην σχολιασω ο τυπος ειναι ετη φωτος μπροστα απο τον καλυτερο μας επαγγελματια οδηγο.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
παιδια μη τρελενεστε ημουν μπροστα σε ολο το σκηνικο το bmw εχει την εξης μαλακια με το enduro pro μπορει να τα απενεργοποιει ολα εκτος απο το esp με αποτελεσμα να κοβει οταν προσπαθουσε να το ξεκολλισει ο ορφανος. αν δεν πηγαινα να το απενεργοποιησω ακομα εκει θα ηταν και ο ορφανος και θα παλευε να το βγαλει.... τωρα για τον χαρακτηρισμο "κουλουδι" καλυτερα να μην σχολιασω ο τυπος ειναι ετη φωτος μπροστα απο τον καλυτερο μας επαγγελματια οδηγο.
Προφανώς.....το κουλαδι ήταν ειρωνικό!!
Από τα έτη....κοψε κατι, γιατι τα παιδια που ανέφερα ειναι καλοι!
 

zorro

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Κυριάκος
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Προφανώς.....το κουλαδι ήταν ειρωνικό!!
Από τα έτη....κοψε κατι, γιατι τα παιδια που ανέφερα ειναι καλοι!
ενταξει εχεις δικιο δεκαετιες λοιπον...

χαχαχαχα
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Τότε ο Αυστραλός είναι κουλαδι....σε σχέση με τους μανιατη-σπανο-μπουδρο.....που εγώ τους εχω δει να "σκάβουν" με τις χοντρες:D
Εχω οδηγησει πισω κ απ τους δυο και τους ¨¨διαβαζᨨ,χωρις να θελω να μειωσω κανεναν,ο αυστραλος δεν παιζεται οτι και να του δωσεις αερα θα το παει...ΕΑΝ πληρωνεται.Οχι οτι ειναι ο καλυτερος ,υπαρχουν καλυτεροι, σιγουρα ομως ανηκει στην elite
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom