KTM Power Days 2016

lleonidas

Μέλος
Όνομα
Λεωνίδας
Μοτό
Αμήχανος!
Για όσους τυχόν ενδιαφέρονται... KTM Power Days 2016

Η ΚΤΜ εγκαινιάζει των θεσμό των “Power Days” στην Ελλάδα και προσφέρει στους πελάτες της τη δυνατότητα να αγοράσουν KTM Power Wear, Power Parts αλλά και μοτοσυκλέτες σε καταπληκτικές τιμές!

Για 3 μέρες: Παρασκευή 2, Σάββατο 3 και Κυριακή 4 Δεκεμβρίου 2016 από τις 10:00 μέχρι τις 17:00 στο κατάστημα Racing Center 500 στον Άλιμο.

Μεγάλες εκπτώσεις σε μια μεγάλη ποικιλία προϊόντων. Με περισσότερα από 350 είδη, βελτιωτικά αξεσουάρ για τη μοτοσυκλέτα, είδη ποιοτικού μοτοσυκλετιστικού ρουχισμού, έως έξυπνα δώρα και μοτοσυκλέτες.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε: KTM Racing Center 500, τηλ. 210 9927 212

ΠΡΟΣΟΧΗ: Οι προσφορές θα ισχύσουν μόνο για τις αγορές που θα γίνουν τις συγκεκριμένες ημερομηνίες (οι μοτοσυκλέτες μπορούν να κλειστούν με προκαταβολή)
 

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022
Με εκπλήσσει (αρνητικά) που η ελληνική αντιπροσωπεία ακολουθεί το δικό της δρόμο και δεν ακολουθεί τις power days διαδικτυακά μέσω εκπτωτικών κουπονιών όπως σε αρκετές άλλες χώρες:

http://www.ktmpowerdays.com

Τι σημαίνει το εκπτωτικό κουπόνι από το παραπάνω σάϊτ:
Δίνεις τα στοιχεία σου και σου έρχεται εκπτωτικό κουπόνι αξίας 50 ευρώ.
Μετά αναλόγως τη χώρα πρέπει να δαπανήσεις παραπάνω από ένα ποσό (για power parts / wear) για να εκπτωθεί το ποσό κατά 50 ευρώ.
Στη Σουηδία που έβγαλα κουπόνι πρέπει να αγοράσω κάτι πάνω από 150 ευρώ. Μετά θα αφαιρεθούν τα 50 ευρώ.
(Γερμανία πρέπει το ποσό να είναι μεγαλύτερο από 200 ευρώ)
Νομίζω είναι μια γενναία προσφορά! Καθώς είναι το 1/3 της τιμής.
Η σέλα συνεπιβάτη που αγόρασα κοστίζει 155 ευρώ και με το κουπόνι θα πληρώσω 105 ;)
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Με εκπλήσσει (αρνητικά) που η ελληνική αντιπροσωπεία ακολουθεί το δικό της δρόμο και δεν ακολουθεί τις power days διαδικτυακά μέσω εκπτωτικών κουπονιών όπως σε αρκετές άλλες χώρες:

http://www.ktmpowerdays.com

Τι σημαίνει το εκπτωτικό κουπόνι από το παραπάνω σάϊτ:
Δίνεις τα στοιχεία σου και σου έρχεται εκπτωτικό κουπόνι αξίας 50 ευρώ.
Μετά αναλόγως τη χώρα πρέπει να δαπανήσεις παραπάνω από ένα ποσό (για power parts / wear) για να εκπτωθεί το ποσό κατά 50 ευρώ.
Στη Σουηδία που έβγαλα κουπόνι πρέπει να αγοράσω κάτι πάνω από 150 ευρώ. Μετά θα αφαιρεθούν τα 50 ευρώ.
(Γερμανία πρέπει το ποσό να είναι μεγαλύτερο από 200 ευρώ)
Νομίζω είναι μια γενναία προσφορά! Καθώς είναι το 1/3 της τιμής.
Η σέλα συνεπιβάτη που αγόρασα κοστίζει 155 ευρώ και με το κουπόνι θα πληρώσω 105 ;)
αυτο ειναι το καλυτερο γιατι γινεται και σωστος προγραμματισμος
 

bill race

Μέλος
Περιοχή
Λουτρακι
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Gamoto
εγώ προσωπικά σε αυτούς εκεί δεν πατάω το πόδι μου με τίποτα !! τζάμπα να τα δίνουνε ουτε να τους βλεπω !! Παλιές ιστορίες αλλά οι τυ΄ποι εκεί είναι τραγικοί απλά !
Σωστός, και οχι μόνο εκεί, αλλά και σε άλλους dealers τις εν λόγο εταιρείας που τοοόσα χρόνια τους τα "ακουμπάγαμε" χοντρά
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Σωστός, και οχι μόνο εκεί, αλλά και σε άλλους dealers τις εν λόγο εταιρείας που τοοόσα χρόνια τους τα "ακουμπάγαμε" χοντρά
Όπως τα λες!!! εχω καεί και αλλου ας μην το ανοίξω όμως


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom