KTM Superduke 1290 GT 2016

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Πειραζει, πειραζει
Εμ, το ξέρω.

Μήπως να περιμένεις λίγο ακόμα? Πριν το δώσεις σε μαγαζί μήπως να το βάλεις στην τιμή που στο παίρνει το μαγαζί να το πάρει κάνα παλικάρι να το χαρεί?
Δεν νομίζω ότι είναι θέμα τιμής, εξάλλου η τιμή είναι καλή ήδη. ΑΝ κάποιος είχε ενδιαφερθεί και με έπαιρνε, θα τα βρίσκαμε.
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Αυτό είναι από τα λίγα ΚΤΜ που δεν με βόλεψε και όλοι οι φίλοι μου λένε ότι κουμπώσαν κατ´ευθείαν επάνω , ειδικά οι ψηλοί .
Γενικά είναι πολύ καλό ντιλ για όποιον το αποφασίσει .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Αυτό είναι από τα λίγα ΚΤΜ που δεν με βόλεψε και όλοι οι φίλοι μου λένε ότι κουμπώσαν κατ´ευθείαν επάνω , ειδικά οι ψηλοί .
Γενικά είναι πολύ καλό ντιλ για όποιον το αποφασίσει .


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ευχαριστώ για το θετικό σχόλιο. Πράγματι είναι πολύ άνετο για τέτοιας κατηγορίας μηχανάκι.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Μια τελευταία προσπάθεια να σωθεί το Adventure.

10.000 ευρώ, η μοτοσυκλέτα ΔΕΝ έχει πρόβλημα, ΔΕΝ έχει κάτι άμεσο προς αλλαγή. Σέρβις μικρό (λαδάκια, φίλτρο) σε 1400 περίπου χλμ, αν τηρηθεί το ανά 5000χλμ που λέει το όργανο (δεν το πολυκυκλοφορώ).
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Πολύ δελεαστική η τιμή του. Καλοπουλητο Γιώργο!
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
ευκαιρία τρελή , θες να σε φωνάζω κοτσοβολο και να μου κανείς 12 άτοκες δόσεις ?

καλοπουλητο
Χαχαχα,
καλή θέληση να υπάρχει και όλα γίνονται!
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Θα κάνουμε ανταλλαγή τον Οκτώβριο με το 690


Sent from my iPhone using Tapatalk
Θέλω να γράψω ότι αν δεν έχει φύγει μέχρι τότε με αυτή την τιμή, θα κουφαθώ αλλά έτσι έλεγα και πέρσι στα 11000€
:D:)
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Γιώργο όντως είναι δύσκολη κατηγορία. Μικρό αλλά φανατικό κοινό αρκεί να βρεθεί αυτός που θέλει.
Το δικό μου το NUDA πριν το αγοράσω το είχα παρκαρισμένο για 8 μήνες και δεν θυμάμαι καν για πόσο καιρό πριν ήταν ανεβασμένο στο car. Τώρα που κοντεύει 2 χρόνια στα χέρια μου αποδεδειγμένα ήταν αυτό που φαινόταν, δηλαδή διαμάντι από άποψη κατάστασης. Εγώ ήλπιζα κάθε μέρα να μην δοθεί ώστε να φτάσω στο οικονομικό επίπεδο να μπορώ να το πάρω, ο πωλητής φαντάζομαι αναρωτιόταν γιατί δεν φεύγει.

Επίσης η αλήθεια είναι πως ο κόσμος πλέον διαθέτει δύσκολα τόσα χρήματα μετρητά, όχι μόνο γιατί δεν έχει αλλά και αυτός που έχει είναι γεμάτος ανασφάλειες με όλα αυτά που συμβαίνουν ειδικά στην Ελλάδα τη τελευταία 12ετία, η μια σφαλιάρα πίσω από την άλλη.

Εύχομαι ολόψυχα να βρεις σύντομα αυτή τη φορά άνθρωπο να το πάρει, είμαι σίγουρος ότι αξίζει το κάθε σεντ.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ευχησου να βρω εγω αρχικα:p
Άμα είχατε αγοράσει V-strom ή Tracer ολα αυτά δεν θα συνέβαιναν. Και θα είχατε και άλλα επίπεδα προσφυσης
 
Top Bottom