KTM Superduke 1290 GT

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ο Άκης69; Ποιος αλλάζει μηχανάκια σαν τις κολεξιόν παπουτσιών στις βιτρίνες, το τελευταίο ήταν το Βεστρομ του Θόδωρου
 

Juve_750

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CapoNord 2006 Abs a.k.a το ιταλικό διαμάντι!
Βρακάκι με ερκοντισιον να πάρεις γιατί μια ζεστασιά την βγάζει το άτιμο το μοτέρ.....
 

xaotikos

Μέλος
Όνομα
ΚΙΜΩΝ
Μοτό
KTM 1290SAS
Aprilia Tuareg 660
KTM LC4 640E
Βρακάκι με ερκοντισιον να πάρεις γιατί μια ζεστασιά την βγάζει το άτιμο το μοτέρ.....
Έχω την εντύπωση ότι τα πάει καλύτερα από τα adve πάντως..
 

Juve_750

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CapoNord 2006 Abs a.k.a το ιταλικό διαμάντι!
Έχω την εντύπωση ότι τα πάει καλύτερα από τα adve πάντως..
Ε όσο και καλύτερα να τα πάει είναι για πιο κρύες νύχτες......
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Σιγά τη ζέστη που βγάζει το μοτέρ ρε παιδιά, το δουλεύω το μηχανάκι και μέσα στην πόλη και σε ταξίδια και παντού, δεν έχω νιώσει ποτέ την ζέστη που διαβάζω.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Σιγά τη ζέστη που βγάζει το μοτέρ ρε παιδιά, το δουλεύω το μηχανάκι και μέσα στην πόλη και σε ταξίδια και παντού, δεν έχω νιώσει ποτέ την ζέστη που διαβάζω.
Περάστε έξω κύριε....

Βγάζει ζέστη, τέλος! Ακούς εκεί, πήρε ένα 1290 και τα ξέρει όλα....
 

xaotikos

Μέλος
Όνομα
ΚΙΜΩΝ
Μοτό
KTM 1290SAS
Aprilia Tuareg 660
KTM LC4 640E
Σιγά τη ζέστη που βγάζει το μοτέρ ρε παιδιά, το δουλεύω το μηχανάκι και μέσα στην πόλη και σε ταξίδια και παντού, δεν έχω νιώσει ποτέ την ζέστη που διαβάζω.
Εγώ πάντως παρήγγειλα το κομμάτι εξάτμισης του πίσω κυλινδρου με τη θερμομόνωση από το gt (το ίδιο έχει και το SAT)...πρώτη φορά με ενοχλεί τόσο θερμοκρασία μοτερ (από μια εξωτερική θερμοκρασία και πάνω φυσικα)
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Πολυ ευαισθησία στη θερμοκρασία βλέπω.
Ξεχάσατε μαλλον την εποχή που καβαλαγαμε οτι να ναι ,με οτι θερμοκρασία να ναι,για τα διχρονα που δε μας μύριζε το λάδι, απλα μύριζε ολο το τετράγωνο μόνο αμα φεύγαμε τερμα γκάζι, για κράνος ουτε λόγος (τωρα ειναι θορυβώδη τα κράνη), για σορτσάκια τσοκαρα κλπ
Παραδεχτείτε οτι μεγαλώσατε λίγο,εγω είμαι μικρός ακόμα και δε με ενοχλεί τπτ:p:p:p:p
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Πολυ ευαισθησία στη θερμοκρασία βλέπω.
Ξεχάσατε μαλλον την εποχή που καβαλαγαμε οτι να ναι ,με οτι θερμοκρασία να ναι,για τα διχρονα που δε μας μύριζε το λάδι, απλα μύριζε ολο το τετράγωνο μόνο αμα φεύγαμε τερμα γκάζι, για κράνος ουτε λόγος (τωρα ειναι θορυβώδη τα κράνη), για σορτσάκια τσοκαρα κλπ
Παραδεχτείτε οτι μεγαλώσατε λίγο,εγω είμαι μικρός ακόμα και δε με ενοχλεί τπτ:p:p:p:p
Πολύ φίλος μου

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πολυ ευαισθησία στη θερμοκρασία βλέπω.
Ξεχάσατε μαλλον την εποχή που καβαλαγαμε οτι να ναι ,με οτι θερμοκρασία να ναι,για τα διχρονα που δε μας μύριζε το λάδι, απλα μύριζε ολο το τετράγωνο μόνο αμα φεύγαμε τερμα γκάζι, για κράνος ουτε λόγος (τωρα ειναι θορυβώδη τα κράνη), για σορτσάκια τσοκαρα κλπ
Παραδεχτείτε οτι μεγαλώσατε λίγο,εγω είμαι μικρός ακόμα και δε με ενοχλεί τπτ:p:p:p:p
Βέσπα μόνο και λα βίτα ε μπελα
 

xaotikos

Μέλος
Όνομα
ΚΙΜΩΝ
Μοτό
KTM 1290SAS
Aprilia Tuareg 660
KTM LC4 640E
Πολυ ευαισθησία στη θερμοκρασία βλέπω.
Ξεχάσατε μαλλον την εποχή που καβαλαγαμε οτι να ναι ,με οτι θερμοκρασία να ναι,για τα διχρονα που δε μας μύριζε το λάδι, απλα μύριζε ολο το τετράγωνο μόνο αμα φεύγαμε τερμα γκάζι, για κράνος ουτε λόγος (τωρα ειναι θορυβώδη τα κράνη), για σορτσάκια τσοκαρα κλπ
Παραδεχτείτε οτι μεγαλώσατε λίγο,εγω είμαι μικρός ακόμα και δε με ενοχλεί τπτ:p:p:p:p
Indeed :yes:
 

Gee

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Ducati Streetfighter 1098
Γιώργη καλορίζικο (λέμε τώρα) κ από δω...Για μένα είναι ίσως το καλύτερο μηχανάκι της αγοράς, πολύ ανώτερο από το XR
Εύχομαι να το ευχαριστηθείς και να το γουστάρεις.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις ευχές. Έχω αρχίσει να αναμένω με ανυπομονησία...

Σχόλια περί τσουρουφλιστών κωλομάγουλων, τα προσπερνώ καθότι σκληρό αγόρι :rolleyes:


Το σίγουρο είναι ότι όταν έρθει θα χρειαστεί ένα καλό φρεσκάρισμα, έχω ήδη εντοπίσει κάποια πράγματα από το ιστορικό και τις φωτογραφίες αλλά περιμένω να το δω και από κοντά.
 
Top Bottom