LAKE BLED | From Greece to Slovenia | SOLO motorcycle trip

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Εντάξει, κατάλαβα, θα γίνει κατ' ιδίαν συνεννόηση, δεν είναι όλοι υπέρ του: "βγάζω όλα τα πλάνα μου φόρα παρτίδα στο ίντερνετ". Τα εν οίκω μη εν δήμω, λέγανε κάποτε. Ας όψεται το facebook που χάλασε την πιάτσα. Anyway.. ξέφυγα.. πάει αλλού η κουβέντα.
Όχι,όχι λάθος κατάλαβες...
Καλά λέει ο Νίκος...
Απλά δεν υπάρχει πλάνο... :roflmao:
 

Moto n' Joy

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Honda VFR 1200X Crosstourer 2017
Όχι,όχι λάθος κατάλαβες...
Καλά λέει ο Νίκος...
Απλά δεν υπάρχει πλάνο... :roflmao:
Ωχ...τελείως αλλού το πήγα εγω...δύσκολα τα πράγματα τότε... εγώ πάλι προγραμματίζω και που θα πιω καφέ εκεί που πάω.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ωχ...τελείως αλλού το πήγα εγω...δύσκολα τα πράγματα τότε... εγώ πάλι προγραμματίζω και που θα πιω καφέ εκεί που πάω.
Γεννημένος πλοηγός...! :ok:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ωχ...τελείως αλλού το πήγα εγω...δύσκολα τα πράγματα τότε... εγώ πάλι προγραμματίζω και που θα πιω καφέ εκεί που πάω.
Να πας... Να δεις και την άλλη μερια του ποταμου
Έχει πλάκα
Εντωμεταξύ αν πας θα δούμε και όσοι δεν έρθουμε που πήγατε, γιατί αν περιμένουμε από το πουλι οπτικό ακουστικό υλικό, μόνο τραβελοσελφι θα εχουμε
 

Moto n' Joy

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Honda VFR 1200X Crosstourer 2017
Να πας... Να δεις και την άλλη μερια του ποταμου
Έχει πλάκα
Εντωμεταξύ αν πας θα δούμε και όσοι δεν έρθουμε που πήγατε, γιατί αν περιμένουμε από το πουλι οπτικό ακουστικό υλικό, μόνο τραβελοσελφι θα εχουμε
Όχι μωρέ, κρίμα για τον άνθρωπο, εγώ είμαι ο τύπος που ξυπνάω στις 05:00 κάθε μέρα και έξι το αργότερο έχω φύγει για τον επόμενο προορισμό, τον οποίο έχω προγραμματίσει πριν από μεεέρες. Ψυχαναγκαστικά πράγματα, δεν αντέχωμαι από χαλαρούς τύπους..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Ωχ...τελείως αλλού το πήγα εγω...δύσκολα τα πράγματα τότε... εγώ πάλι προγραμματίζω και που θα πιω καφέ εκεί που πάω.
Και ετσι οπως απαντησες στο προηγουμενο ποστ σου, λεω ¨την πατησαμε τωρα, θα παρεξηγηθουμε χωρις λογο¨ :(

Ευτυχως, στα αμεσως επομενα το καταλαβες :happy:!!! (οπως θα καταλαβες οτι δεν θα υπαρχει πλανο :p... αδιευκρινιστα ολα :laugh:)!!!!

:friendship::friendship:
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Όχι μωρέ, κρίμα για τον άνθρωπο, εγώ είμαι ο τύπος που ξυπνάω στις 05:00 κάθε μέρα και έξι το αργότερο έχω φύγει για τον επόμενο προορισμό, τον οποίο έχω προγραμματίσει πριν από μεεέρες. Ψυχαναγκαστικά πράγματα, δεν αντέχωμαι από χαλαρούς τύπους..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ιδιοι ακριβως ειστε, θα ταιριαξετε!!!!!!!!!!!!!! :friend:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Μην στεναχωριέσαι για τίποτα ....
Έλα εσύ ...
Άστα όλα πάνω μου ...
Το σύμπαν και όλοι οι θεοί του κόΖμου είναι μαζί μας ....



ΥΓ
Τέλος Αυγούστου θα μπει η ημερομηνία του ραντεβού ,δηλαδή σε ποια σύνορα θα συναντηθούμε
 

Moto n' Joy

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Honda VFR 1200X Crosstourer 2017
Μην στεναχωριέσαι για τίποτα ....
Έλα εσύ ...
Άστα όλα πάνω μου ...
Το σύμπαν και όλοι οι θεοί του κόΖμου είναι μαζί μας ....



ΥΓ
Τέλος Αυγούστου θα μπει η ημερομηνία του ραντεβού ,δηλαδή σε ποια σύνορα θα συναντηθούμε
Δεν στεναχωριέμαι για τίποτα, καλή διάθεση να υπάρχει και όλα καλά…
αλλά χωρίς οργάνωση εγώ μόνο μέχρι τα σύνορα του νομού Λάρισας πάω..:yew:
Υ.Γ.
Συνήθως το σύμπαν συνωμοτεί εναντίον μου ή τουλάχιστον έτσι νιώθω όταν αφήνω τα πάντα στην τύχη.
:dnl:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Δεν στεναχωριέμαι για τίποτα, καλή διάθεση να υπάρχει και όλα καλά…
αλλά χωρίς οργάνωση εγώ μόνο μέχρι τα σύνορα του νομού Λάρισας πάω..:yew:
Υ.Γ.
Συνήθως το σύμπαν συνωμοτεί εναντίον μου ή τουλάχιστον έτσι νιώθω όταν αφήνω τα πάντα στην τύχη.
:dnl:
Φίλε η οργάνωση μου αγγίζει την τελειότητα .....
Όλα πάντα πηγαίνουν όπως πρέπει να πάνε και τα πάντα είναι στην φυσική τους σειρά
Τι άλλο μπορεί να ζητήσει κάποιος ?




ΥΓ
Οποιος γράψει καμια παπατζα στα παραπάνω γραφόμενα θα τον πάψω δημοκρατικά με συνοπτικές λαϊκές διαδικασίες ......
 

Moto n' Joy

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Honda VFR 1200X Crosstourer 2017
Φίλε η οργάνωση μου αγγίζει την τελειότητα .....
Όλα πάντα πηγαίνουν όπως πρέπει να πάνε και τα πάντα είναι στην φυσική τους σειρά
Τι άλλο μπορεί να ζητήσει κάποιος ?




ΥΓ
Οποιος γράψει καμια παπατζα στα παραπάνω γραφόμενα θα τον πάψω δημοκρατικά με συνοπτικές λαϊκές διαδικασίες ......
Στέργιο εγώ μαζί σου είμαι, σε πιστεύω και ας κάνουν εδώ οι συμφορουμίτες φίλοι μας τις πλακίτσες τους.
Πέρα, από την πλάκα όμως, μακάρι να μπορούσα να πάω τόσο σύντομα ξανά ένα ταξίδι εξωτερικό, αλλά δυστυχώς για λόγους επαγγελματικών, οικονομικών, οικογενειακών, υποχρεώσεων, του χρόνου πάλι το βλέπω εφικτό.
Εάν όντως πας τον Σεπτέμβριο ταξιδάκι εκτός συνόρων, σου εύχομαι τα καλύτερα και προπάντων να το ευχαριστηθείς με τον τρόπο που εσύ γουστάρεις! Στο κάτω κάτω ποιος είμαι εγώ που θα κρίνω τις δικές σου επιλογές και οποιουδήποτε άλλου εδώ μέσα.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Στέργιο εγώ μαζί σου είμαι, σε πιστεύω και ας κάνουν εδώ οι συμφορουμίτες φίλοι μας τις πλακίτσες τους.
Πέρα, από την πλάκα όμως, μακάρι να μπορούσα να πάω τόσο σύντομα ξανά ένα ταξίδι εξωτερικό, αλλά δυστυχώς για λόγους επαγγελματικών, οικονομικών, οικογενειακών, υποχρεώσεων, του χρόνου πάλι το βλέπω εφικτό.
Εάν όντως πας τον Σεπτέμβριο ταξιδάκι εκτός συνόρων, σου εύχομαι τα καλύτερα και προπάντων να το ευχαριστηθείς με τον τρόπο που εσύ γουστάρεις! Στο κάτω κάτω ποιος είμαι εγώ που θα κρίνω τις δικές σου επιλογές και οποιουδήποτε άλλου εδώ μέσα.
Φίλε η ζωή είναι λίγη και λιγει ...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Φίλε η ζωή είναι λίγη και λιγει ...
Ότι σοφοτερο κ στοχασμενο έχει γραφτεί ποτέ.
Το χεις ξαναγράψει Στέργιο κ ειλικρινά μακάρι να μπορούσαμε να ζήσουμε αληθινα κομμάτι αυτού του λίγου!!
 

airmav

air
Περιοχή
Αττικη
Όνομα
tassos
Μοτό
honda vfr 1200x crosstourer, honda c50
ωραια βολτα, μου θυμισες πολλα.....καλους δρομους και απροβληματιστους
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Υπέροχη εκδρομή.
Αλλά τα λόγια της εισαγωγής είναι εκπληκτικά !
 

Moto n' Joy

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Honda VFR 1200X Crosstourer 2017
Υπέροχη εκδρομή.
Αλλά τα λόγια της εισαγωγής είναι εκπληκτικά !
Ευχαριστώ Γιάννη!
Εμπνεύστηκα λίγο από τον τρόπο που λειτουργεί το μυαλό μου κάθε μέρα, πολλώ δε μάλλον τις μέρες πριν την αναχώρηση. Αλλά, εν τέλει πιστεύω ότι μέσα σε κάθε άνθρώπινο μυαλό ζει και ένα χειρότερο alter ego.
 
Top Bottom