Laspotherapy tour - Dirty story

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
μονοδοσική η χθεσινή θεραπεία, επαναληπτική ασφάλτινη σήμερα και δώρο 3 (μπορεί και 4?) οικόπεδα!

πόσο πχιο τέλειο μπορεί να είναι ένα σαβ/κο!!!

σας ευχαριστώ όλους

thenos & Παναγιώτη τα λόγια είναι φτωχά και λίγα...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Το πρώτο laspotherapy tour έλαβε τέλος!
Όλοι λασπώθηκαν επιτυχώς...:happy:
Ευχαριστώ όλους όσους μπόρεσαν και παραβρέθηκαν στη βόλτα...
Επίσης τον Κωστή onroad ...Ξέρει αυτός :friendship:
Αργότερα η συνέχεια...;)
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Μεταφερω τους χαιρετισμους της δικης μας mud-free παρεας (χαχα, λεμε τωρα) καθως γυρω στις 3 δεν ειχατε γυρισει ακομη, εμεις τελειωσαμε το δικο μας σημερινο tour κατα τις 2μμ.

Καλη επιστροφη σε ολους! :ok:
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το πρώτο laspotherapy tour έλαβε τέλος!
Όλοι λασπώθηκαν επιτυχώς...:happy:
Ευχαριστώ όλους που μπόρεσαν και παραβρέθηκαν στη βόλτα...
Αργότερα η συνέχεια...;)
Ευχαριστουμε για την φιλοξενια
Από τις βόλτες που δεν χανονται
Τα ρέστα αργοτερα
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Να ευχαριστήσω και εγώ με τη σειρά μου το Θενο για την υπέροχη βόλτα που οργάνωσε μοναδικά τοπια, ωραίες διαδρομές με ωραίο μαλακό χώμα με λάσπη και κομμάτια με αλατοπίπερο
Τον Παναγιώτη για την άψογη φιλοξενία σε έναν φοβερό χώρο, πραγματικα νιώσαμε σαν το σπίτι μας
Και εννοείται όλη την απολαυστική παρεα παλιους και καινούργιους, χάρηκα παιδια που βολταραμε όλοι μαζί και ελπίζω να τα πουμε παλι συντομα
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Δεν χρειάζεται και πολύ σκέψη όταν θες να προσφέρεις σε αυτούς που εκτιμάς...
Η ιδέα έπεσε στο τραπέζι πριν από ένα μήνα περίπου και βοηθούμενος των καιρικών συνθηκών άρχισε ο σχεδιασμός.
Βέβαια εάν την τελευταία εβδομάδα συνέχιζε τις έντονες βροχές εννοείται πως οι διαδρομές θα ήταν ποιο πιπεράτες...
Κάποια λασπωμένα κομμάτια για ζέσταμα,πέρασμα απο πυκνό ελατόδασος και απο κει μέσα απο το απροσπέλαστο για πριν απο μερικά χρόνια δάσος της Χουτιάνας που είναι σαφώς καλύτερα σήμερα εαν καταφέρεις και περάσεις κάποια σημεία με ζόρικες πέτρες ανώδυνα...
Στην παρακάτω φωτό στο σημείο συνάντησης στην Ελάτη με το όνομα της ταβέρνας πίσω να υποδηλώνει και την διάθεση ;)



Βαγγέλης tc-drift


Ο μοναδικός και μονίμως χαμογελαστός Νίκος NikosRE !


Για τον Θοδωρή todor τι να πω...!
Απλά Respect!!!:friendship:


Με το 990 ο Άρης.


Στο προαναφερθέν δάσος της Χουτιάνας λίγο πριν τα ζόρια...






Δημήτρης dtz


Κωστής gsmaniac
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ο Δημήτρης Doc.DD . Δυνατό τιμόνι! :ok:


Σκύλος μαύρος ο Γκάντι...!




Ανασυγκρότηση.


Ώρα να ανέβουμε ποιο ψηλά για να περάσουμε προς την πλευρά της Γκρόπας.


Πανδαισία χρωμάτων όπου και να γύριζες το βλέμμα σου!




Άλλο δυνατό τιμόνι! Ο Xρήστος ChristosGR που έπινε το αίμα του Tenere σε καθε ευκαιρία και το οποίο στα κατάλληλα χέρια πηγαίνει εξαιρετικά στο χώμα!


Μια κατάπτωση μας άλλαξε λίγο τα σχέδια και αναγκαστικά έγινε αλλαγή διαδρομής.


Το τελείωμα της βόλτας και όχι της μέρας (διότι υπήρξε συνέχεια με το Βολιώτικο τημ) μας βρήκε σε ένα συμπαθητικό μεζεδοπωλείο στο χωριό Καλόγηροι.
Ευχάριστη έκπληξη με αφορμή την βόλτα μας η συνάντηση με τον Μήτσο μητσος και τον Θανάση ερχόμενοι από ημερήσια βόλτα.:friendship:


Η συνέχεια που λέγαμε έγινε με την Βολιώτικη παρέα -στην οποία είχαν ενσωματωθεί ο Λουκάς loukmot και ο Νικος nikk σε ένα rock bar της Ελάτης με τραγούδι,χορό και ωραίο ξεσάλωμα!
 

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Ο Δημήτρης Doc.DD . Δυνατό τιμόνι! :ok:


Σκύλος μαύρος ο Γκάντι...!


Ανασυγκρότηση.


Ώρα να ανέβουμε ποιο ψηλά για να περάσουμε προς την πλευρά της Γκρόπας.


Πανδαισία χρωμάτων όπου και να γύριζες το βλέμμα σου!




Άλλο δυνατό τιμόνι! Ο Xρήστος ChristosGR που έπινε το αίμα του Tenere σε καθε ευκαιρία και το οποίο στα κατάλληλα χέρια πηγαίνει εξαιρετικά στο χώμα!


Μια κατάπτωση μας άλλαξε λίγο τα σχέδια και αναγκαστικά έγινε αλλαγή διαδρομής.


Το τελείωμα της βόλτας και όχι της μέρας (διότι υπήρξε συνέχεια με το Βολιώτικο τημ) μας βρήκε σε ένα συμπαθητικό μεζεδοπωλείο στο χωριό Καλόγηροι.
Ευχάριστη έκπληξη με αφορμή την βόλτα μας η συνάντηση με τον Μήτσο μητσος και τον Θανάση ερχόμενοι από ημερήσια βόλτα.:friendship:


Η συνέχεια που λέγαμε έγινε με την Βολιώτικη παρέα -στην οποία είχαν ενσωματωθεί ο Λουκάς loukmot και ο Νικος nikk σε ένα rock bar της Ελάτης με τραγούδι,χορό και ωραίο ξεσάλωμα!
Σαφώς και δε βλέπω φωτο (?????) Ηταν καλά που γνωρίσαμε ανθρώπους και ήπιαμε μαζί τους.Ανταλάξαμε γνώμες ,μάθαμε πράγματα(ευχαριστώ το σύντροχο για το συγχρονισμό των καρμπ).Καί εμείς γυρίσαμε γύρω στο απόγευμα απο την 3-ήμερη βόλτα μας.οταν μεγαλώσω και μάθω να ανεβάζω φωτο θα σας δείχνω και γω.ΜΠΡΑΒΟ σε αυτό που κάνατε και σε αυτούς που το οργάνωσαν.Σας ευχαριστούμε.μητσος και dan
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Δεν χρειάζεται και πολύ σκέψη όταν θες να προσφέρεις σε αυτούς που εκτιμάς...
Η ιδέα έπεσε στο τραπέζι πριν από ένα μήνα περίπου και βοηθούμενος των καιρικών συνθηκών άρχισε ο σχεδιασμός.
Βέβαια εάν την τελευταία εβδομάδα συνέχιζε τις έντονες βροχές εννοείται πως οι διαδρομές θα ήταν ποιο πιπεράτες...
Κάποια λασπωμένα κομμάτια για ζέσταμα,πέρασμα απο πυκνό ελατόδασος και απο κει μέσα απο το απροσπέλαστο για πριν απο μερικά χρόνια δάσος της Χουτιάνας που είναι σαφώς καλύτερα σήμερα εαν καταφέρεις και περάσεις κάποια σημεία με ζόρικες πέτρες ανώδυνα...
Στην παρακάτω φωτό στο σημείο συνάντησης στην Ελάτη με το όνομα της ταβέρνας πίσω να υποδηλώνει και την διάθεση ;)



Βαγγέλης tc-drift


Ο μοναδικός και μονίμως χαμογελαστός Νίκος NikosRE !


Για τον Θοδωρή todor τι να πω...!
Απλά Respect!!!:friendship:


Με το 990 ο Άρης.


Στο προαναφερθέν δάσος της Χουτιάνας λίγο πριν τα ζόρια...






Δημήτρης dtz


Κωστής gsmaniac
Ωραίοι!

-

-

-

Αυτό το παιδί αυτά που δεν έκανε με το 640 τα έκανε με το 650, εύγε!!!
 

$py

Μέλος
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
YAMAHA WR250R
Να ευχαριστήσω τον thenos για τη βόλτα που δεν έκανα, αλλά ήταν η αφορμή να ανέβω στα μαγικά μέρη σας. Χάρηκα που γνώρισα κάποια παιδιά από εδώ μέσα.
Ραντεβού στα βουνά

GeorgeXL εσένα σε ευχαρίστησα από κοντά, έβγαλες βολταρα.


Στάλθηκε από το M2103K19G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Eνα μεγάλο ευχαριστώ στον thenos που μας πήγε σε μέρη που μόνο κάποιος που ζει εκεί μπορεί να σε πάει.
Ευχαριστώ και τον Παναγιώτη του ξενοδοχείου "Ορεάδες" που μας πρόσεξε σαν φίλους και όχι απλά σαν πελάτες.

Ωραια παρέα γελάσαμε, και γεμίσαμε εικόνες, όποιος το έχασε, έχασε.



Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Η σημερινή μέρα είχε σαφώς λιγότερα χιλιόμετρα διότι υπήρχε και η επιστροφή σαν προϋπόθεση...
Σίγουρα τα κομμάτια ήταν ποιο light αλλά εξίσου όμορφα πιστεύω.




Νίκος nikk


Ανεβήκαμε και εως το παλιό πυροφυλάκιο της Λουπάτας στα 2000 και κάτι ψιλά μέτρα.


Αγναντεύοντας την λίμνη Πλαστήρα.








 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450


Και η έκπληξη της ημέρας ήταν η εμφάνιση του Κώστα el-Gatto και της Μάρως...
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
καλημέρα σε όλους !

Ουτε να γράψω δεν είχα κουράγιο χθες, μολις μπηκα σπίτι μου βγήκε όλη η κούραση, και έπεσα ξερός.
Για το ΣΚ δεν έχω να πω κάτι, όπως είπαμε και με τον thenos όλα ήταν χάλια ...
Η βόλτα χάλια, ο καιρός δράμα, τα δωματια επίσης, η πάρεα ... όλοι κ@λόπαιδα ... τελευταία φορά με αυτό το advride ... ασταδιάλα πχια ...
μετά το μίνι φροντιστήριο tapatalk από τον gsmaniac πιστεύω μεσα στην ημέρα, θα ανεβάσω κι εγώ κάποιες φωτό
που αποδεικνύουν περίτρανα τα παραπάνω
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
καλημέρα σε όλους !

Ουτε να γράψω δεν είχα κουράγιο χθες, μολις μπηκα σπίτι μου βγήκε όλη η κούραση, και έπεσα ξερός.
Για το ΣΚ δεν έχω να πω κάτι, όπως είπαμε και με τον thenos όλα ήταν χάλια ...
Η βόλτα χάλια, ο καιρός δράμα, τα δωματια επίσης, η πάρεα ... όλοι κ@λόπαιδα ... τελευταία φορά με αυτό το advride ... ασταδιάλα πχια ...
μετά το μίνι φροντιστήριο tapatalk από τον gsmaniac πιστεύω μεσα στην ημέρα, θα ανεβάσω κι εγώ κάποιες φωτό
που αποδεικνύουν περίτρανα τα παραπάνω
Για ανεβασε καμια φωτο ρε φιλε, γιατι δεν σε πιστεύουμε.
.......ειμαι σιγουρος ότι όταν γυρισες, εκανες ένα ντουζ και βγηκες για ποτακι.
:ha
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Για ανεβασε καμια φωτο ρε φιλε, γιατι δεν σε πιστεύουμε.
.......ειμαι σιγουρος ότι όταν γυρισες, εκανες ένα ντουζ και βγηκες για ποτακι.
:ha
Τζιφος η λασποθεραπεια...:rolleyes:
 
Top Bottom