Laspotherapy tour - Dirty story

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
thenos ευχαριστούμε πολύ φίλε για την πρόσκληση, για τον κόπο σου και την ωραία πλοήγηση σου και την πάντα ωραία παρέα! Τα μέρη σας φυσικά είναι μαγικά και πότε δεν τα χορταίνεις εύχομαι να ξανά έρθουμε σύντομα!

Επίσης να ευχαριστήσω τον Παναγιώτη που είναι εξαιρετικός οικοδεσπότης σε έναν πανέμορφο χώρο αλλά και την βοήθεια του και παρέα στην χωμάτινη βόλτα!

Χάρηκα που είδα ξανά τα παιδιά από τον Βόλο και γνώρισα και αυτό το παλικάρι τον NikosRE που έβγαλε τρελά γούστα με τον Ινδο το Himalayan και τον χάρηκα!

Το διασκεδάσαμε πολύ με ένα τεραίν ιδανικό και με καλή πρόσφυση για παιχνίδι! Ανυπομονώ για τα βίν-δεο!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
thenos ευχαριστούμε πολύ φίλε για την πρόσκληση, για τον κόπο σου και την ωραία πλοήγηση σου και την πάντα ωραία παρέα! Τα μέρη σας φυσικά είναι μαγικά και πότε δεν τα χορταίνεις εύχομαι να ξανά έρθουμε σύντομα!

Επίσης να ευχαριστήσω τον Παναγιώτη που είναι εξαιρετικός οικοδεσπότης σε έναν πανέμορφο χώρο αλλά και την βοήθεια του και παρέα στην χωμάτινη βόλτα!

Χάρηκα που είδα ξανά τα παιδιά από τον Βόλο και γνώρισα και αυτό το παλικάρι τον NikosRE που έβγαλε τρελά γούστα με τον Ινδο το Himalayan και τον χάρηκα!

Το διασκεδάσαμε πολύ με ένα τεραίν ιδανικό και με καλή πρόσφυση για παιχνίδι! Ανυπομονώ για τα βίν-δεο!
Η μία κάρτα έμεινε στην ελάτη
Θα αργήσουμε ελάχιστα να δούμε πλανα
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Για αρχη οι οικοδεσποτες


ευχαριστούμε πολύ παιδιά, δεν ξερω τι άλλο πρέπει να κάνετε την επόμενη που θα ξανανέβουμε ... :)
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Στη συνεχεια ο κτηματομεσιτης ... να εισαι πλακωμενος απο το μηχανακι σου, και οι "φιλοι" σου να τραβανε φωτό ... αξια ανεκτιμητη ... ο Χρησταρας πρεπει να πληρωνει τον μεγαλυτερο ΕΝΦΙΑ στην Ελλαδα ... εισαι δυναμιτης, μεγαλε !!


Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Τη φωτο αυτη, δεν τη βαζω ουτε για τον thenos ουτε για τον gsmaniac ουτε για το 690 ... τη βαζω για το ταλαιπωρο παγκακι, που φαινεται πισω απο το Θαναση, και μολις σηκωθηκαν οι 6 μαντραχαλαδες, απεβιωσε εις τοπον χλοερον, εις τοπον αναπαυσεως ...


Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Στη συνεχεια ο κτηματομεσιτης ... να εισαι πλακωμενος απο το μηχανακι σου, και οι "φιλοι" σου να τραβανε φωτό ... αξια ανεκτιμητη ... ο Χρησταρας πρεπει να πληρωνει τον μεγαλυτερο ΕΝΦΙΑ στην Ελλαδα ... εισαι δυναμιτης, μεγαλε !!


Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Aφου κατάφερα να πέσω με το μηχανάκι χωρίς καν να κάθομαι πάνω, και ΕΝΦΙΑ θα πληρώσω και πρόστιμα και ότι να ναι. :ha
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Να στην στείλω?
Την έχει ο Παναγιώτης... Μου είπε ότι θα την στειλει
Βεβαια έχω πολύ βιδεο και από την άλλη κάρτα, αλλά αυτή που άφησα εκεί είναι τα ψηλά περασματα
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Τί να πω και εγώ, που τα λόγια που ξέρει το κεφάλι μου, φαίνονται φτωχά να περιγράψουν την όλη εμπειρία!
<<Πέθανα>> το διήμερο... αλλά ταυτόχρονα έζησα κιόλας μια απο τις καλύτερες εμπειρίες της ζωής μου.
Μοιάζει μεταφυσικό το πώς όλα δέσαν. Απο την υπέροχη φιλοξενία των παιδιών, την φοβερή παρέα με το ατέλειωτο πείραγμα αλλά και την άξια σεβασμού αλληλεγγύη, τα υπέροχα γεμάτα χρώμα και εναλλαγές μέρη της ελάτης μέχρι την αδρεναλίνη μου, που είχε χτυπήσει κόκκινα για να επιβιώσω αλλά και την περηφάνια μου για το ινδικό ελεφαντάκι μου, που με έβγαλε ασπροπρόσωπο και μάγκα, χωρίς να το αξίζω σαν οδηγός...
Θα <<ξαναπέθενα>> άλλες εκατό φορές για να ξαναζήσω κάτι τέτοιο.
Χίλια ευχαριστώ, χάρηκα ειλικρινά για όλα τα παιδιά που γνώρισα και ευχαριστώ για τις συμβουλές την έμπνευση και το κίνητρο για να γίνω καλύτερος σε όλα αυτά που κάποιοι τα κάνουν να φαίνονται εύκολα!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τη φωτο αυτη, δεν τη βαζω ουτε για τον thenos ουτε για τον gsmaniac ουτε για το 690 ... τη βαζω για το ταλαιπωρο παγκακι, που φαινεται πισω απο το Θαναση, και μολις σηκωθηκαν οι 6 μαντραχαλαδες, απεβιωσε εις τοπον χλοερον, εις τοπον αναπαυσεως ...


Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ειχα ξεχάσει την κάμερα... Ενα πρόχειρο από κινητο

 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τί να πω και εγώ, που τα λόγια που ξέρει το κεφάλι μου, φαίνονται φτωχά να περιγράψουν την όλη εμπειρία!
<<Πέθανα>> το διήμερο... αλλά ταυτόχρονα έζησα κιόλας μια απο τις καλύτερες εμπειρίες της ζωής μου.
Μοιάζει μεταφυσικό το πώς όλα δέσαν. Απο την υπέροχη φιλοξενία των παιδιών, την φοβερή παρέα με το ατέλειωτο πείραγμα αλλά και την άξια σεβασμού αλληλεγγύη, τα υπέροχα γεμάτα χρώμα και εναλλαγές μέρη της ελάτης μέχρι την αδρεναλίνη μου, που είχε χτυπήσει κόκκινα για να επιβιώσω αλλά και την περηφάνια μου για το ινδικό ελεφαντάκι μου, που με έβγαλε ασπροπρόσωπο και μάγκα, χωρίς να το αξίζω σαν οδηγός...
Θα <<ξαναπέθενα>> άλλες εκατό φορές για να ξαναζήσω κάτι τέτοιο.
Χίλια ευχαριστώ, χάρηκα ειλικρινά για όλα τα παιδιά που γνώρισα και ευχαριστώ για τις συμβουλές την έμπνευση και το κίνητρο για να γίνω καλύτερος σε όλα αυτά που κάποιοι τα κάνουν να φαίνονται εύκολα!
ΝΙκόλα... Είσαι η χαρά της παρέας και μεγάλη ψυχη όταν οδηγας και μπράβο σου.
Αυτό χρειάζεται η χωμάτινη οδήγηση και ας λείπει η τεχνική και η εμπειρία.
Ο Ινδός ήταν ο σταρ του 2μερου και δεν μιλάω για τον Γκάντι, αλλά για την κούκλα σου.
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
ΝΙκόλα... Είσαι η χαρά της παρέας και μεγάλη ψυχη όταν οδηγας και μπράβο σου.
Αυτό χρειάζεται η χωμάτινη οδήγηση και ας λείπει η τεχνική και η εμπειρία.
Ο Ινδός ήταν ο σταρ του 2μερου και δεν μιλάω για τον Γκάντι, αλλά για την κούκλα σου.
Από εσένα φίλε αυτά τα λόγια μετράν. Ταπεινά ευχαριστώ και εύχομαι να ξαναβρεθούμε σύντομα!
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Την έχει ο Παναγιώτης... Μου είπε ότι θα την στειλει
Βεβαια έχω πολύ βιδεο και από την άλλη κάρτα, αλλά αυτή που άφησα εκεί είναι τα ψηλά περασματα
Ασε τα ψηλά περασματα και βάλε τα χαμηλά που ο κόσμος λυσαγε στο Γκάζι και στο παντηλικι να θυμηθούμε λίγο τι απόλαυση ηταν
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Η σταρ του διημέρου ... ολοι ηθελαν να το κανουν βολτα, και αρκετοι τα καταφεραν ... NikosRE μην ξεχασεις τι ειπαμε για την πινακιδα ...


Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Για αρχη οι οικοδεσποτες


ευχαριστούμε πολύ παιδιά, δεν ξερω τι άλλο πρέπει να κάνετε την επόμενη που θα ξανανέβουμε ... :)
Ευχαριστούμε!
Κοντά στα 30 χρόνια φιλία...:ok:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ειναι πολλα τα χρόνια που κανουμε βόλτες στα βουνα και το δειγμα ανθρωπων ειναι μεγάλο.
Τι να πρωτοπεις για αυτον τον ευγενικο και καλοσυνατο τύπο, που μονο δίνει τοσα χρονια, χωρίς δευτερες σκεψεις
Ειμαστε πολυ τυχεροι που εισαι μαζι μας φιλε και αυτο κραταω εγω απο την υπεροχη βολτα που μας πηγες στην γειτονια σου



 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Παμε λιγες φωτο απο το 2μερο
Η αληθεια ειναι οτι μια dslr κρεμασμενη στον ωμο ολη την ημερα, σε τοσα χωματινα ζορικα χλμ, δεν ειναι οτι καλυτερο......αλλα δεν μπορεσα να αντισταθω
Δεν εκανα τις στασεις που ηθελα λογω πιεσης χρονου της βολτας, αλλα προσπαθησα να βγαλω τους φιλους που ηταν μαζι και καποια καδρα για να παρουμε μια ιδεα απο τα χρωματα και αρωματα

Παρασκευη μεσημερι και φορτωμα με τον αδερφο dtz aka περτικαλη κυριουλη

 
Top Bottom