Laspotherapy tour II (22-23 Οκτώβρη)

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Δυστυχώς εγώ δεν θα μπορέσω να έρθω μιας κ θα λείπω στο εξωτερικό !!! Να περάσετε όμορφα και ραντεβού στην επόμενη χωμάτινη !!!
Η οποία θα είναι στα μέρη σας...:ok:
Καλά να περάσετε και εσείς!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
ΟΛΑ τα άνωθεν οριοθετημένα σε μια απόσταση ενός μέτρου ελαχίστου και ανευ χρονικού περιορισμού, αυστηρά πρό και μετά κορονοϊού και πάσας άλλης νόσου και μαλακίας καθότι λέγω...
Κοινώς, "μακρυά απ' τον λώκο μας και όπου θέλει ας μπει"

Συμφωνούμε φίλτατε.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Λοιπόν...μιας και τα πρωϊνά έχει κρύο (γύρω στους 6-7 βαθμούς) λέω να μαζευτούμε γύρω στις 09.30 στην πλατεία και εως τις 10.00 το αργότερο να αναχωρήσουμε.
Το έχω σημειώσει και στο πρώτο ποστ.
Αδιάβροχα μην πάρετε εκτός και εάν τα θέλετε για το κρύο.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Λοιπόν...μιας και τα πρωϊνά έχει κρύο (γύρω στους 6-7 βαθμούς) λέω να μαζευτούμε γύρω στις 09.30 στην πλατεία και εως τις 10.00 το αργότερο να αναχωρήσουμε.
Το έχω σημειώσει και στο πρώτο ποστ.
Αδιάβροχα μην πάρετε εκτός και εάν τα θέλετε για το κρύο.
Βαριές κουβέντες! Είσαι σίγουρος?? Γιατί το βουνό καμιά φορά έχει δικό του μυαλό το λέω
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Τα μόνα σύννεφα που βλέπω είναι από τις καμινάδες...
Και αυτό προβλέπεται για τις επόμενες μέρες...
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Κάπου εδώ που έχουμε φτάσει σε επίπεδο έξτρα φλάφερ πρέπει να θέσουμε κάποια όρια.

Σας αγαπώ.. ναί.. τρέφω μεγάλη εκτίμηση και φιλία και για εσένα και για το χμμμμ γιατροζουζούνι..:rolleyes:, μια αγάπη φιλική το τονίζω, που περιέχει 100% πλατωνικά συναισθήματα και ισχυρούς δεσμούς ανδρικής αλληλεγγύης και συμπάθειας.

ΟΛΑ τα άνωθεν οριοθετημένα σε μια απόσταση ενός μέτρου ελαχίστου και ανευ χρονικού περιορισμού, αυστηρά πρό και μετά κορονοϊού και πάσας άλλης νόσου και μαλακίας καθότι λέγω...

Έχω ακούσει πώς στη σαλαμίνα τον αχνοζαχαρώνουν τον κουραμπιέ απο όλες τις πάντες ορισμένοι και θέλω να διαχωρίσω την θέση μου πώς οποιαδήποτε υποψία ζουζουνιάς, τσαχπινιάς, κουνήματος και λοιπές κινήσεις εκ της συκέως ορμόμενες με βρίσκουν με κατανόηση μεν αλλά με αποστρέφεια ώς προς την προσωπικήν μου συμμετοχήν δε.

Και καθότιν εκαθορίσαμεν το πλαίσιο της φιλικής μας αγάπης και ενοτητος σε προτρέπω να μην ζηλευεις το γιατροζουζούνι καθώς διατυπωσε μονάχα την πεποίθηση πώς π΄ρεπει να σε θάψουμε στη σκόνη ως μέτρο αντισταθμίσματος της συμπεριφοράς σου, ωστε να αποφύγομεν άλλη φορά την συμμετοχή σου σε διαδικασίες γκαντεμιάσματος της λασποθεραπείας μας. Η πρόταση του έτυχε της αποδοχής μου τουτέστιν επίεσα το εικονίδιο με την καρδούλα διατηρώντας πάντα την σοβαρότητα μου και μην ασπαζόμενος της απολύτου εκφράσεως του ανθρωπακίου ζωγραφιάς που ως φαίνεται έχει κατακλυστεί εκ του έρωτος και στην περίπτωση μας δεν τυγχάνει απολύτου αναλογίας προς τα πραγματικά γεγονότα.

Ευχαριστώ.
Μου θύμισε την πλοκή μιας ταινίας του Χόλυγουντ.
Πως την λέγανε να δεις ρε ξεχνάω… κάτι καουμπόηδες ήταν που χαν πάει και αυτοί στα βουνά. Είχε και σκόνη πολύ… α είχε και κρύο πολύ!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Τα μόνα σύννεφα που βλέπω είναι από τις καμινάδες...
Και αυτό προβλέπεται για τις επόμενες μέρες...
Μπαίνεις και εσύ στο καινούργιο site της κυβέρνησης;;;:p
Αυτό που "προβλέπει" πότε θα λειτουργούν οι τζιμινιερες της ΔΕΗ και πότε όχι;;; :laugh:




Ποιος μας πιάνει τώρα με τις.... ΑΠΕ!!!! :ha
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλημέρες



Στάλθηκε από το Mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Καλό δρόμο και να περάσετε τέλεια όσοι πάτε. Βγάλτε βίντεο και φωτογραφίες για εμάς που δεν προκαμουμε.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Dakkar1983

WannaBe
Περιοχή
Αιγάλεω
Όνομα
Νικόλαος
Μοτό
BMW g 650 x challenge
Καλημέρες



Στάλθηκε από το Mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αυτά είναι, ετοιμοπόλεμα τα εργαλεία!Σας είδα το πρωί όπως πήγαινα στη δουλειά, να περάσετε όμορφα! :like:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom