Laspotherapy tour II (22-23 Οκτώβρη)

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ο καπετάνιος με τον μουφα καπετάνιο... Θα ξεκινήσουμε αύριο αχαραγο και μέσω βουνών και χωμάτινων διαδρομών, σε διαδρομή που έχουμε κάνει καμμία 20ρια φορες.....λέμε Σάββατο πρωί να πίνουμε καφέ στην Ελάτη.

Όποιος θέλει να κάνει ζεσταμα να είναι στο γνωστό σταθμό Σκαραμαγκά γύρω στις 6.30
Να έχει μαζί του νερό, ξηρά τροφή και φωτοβολίδες για την ΕΜΑΚ
νταξει ρε Κώστα δεν είσαι και μούφα, Απλά σε αναλογία μεγέθους είναι σαν ο Γιάννης να οδήγησε RT σε χώμα κι εσύ μπόμπο στη πίσω αυλή. (τυχαίο παράδειγμα!!):p
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Δύο καπετανέοι στα βουνά, η ΕΜΑΚ σίγουρα θα χρειαστεί :p
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ο άλλος βάζει καρδουλίτσα, του θίξαμε το αμόρε ασταδιαλα βρείτε κάνα δωμάτιο επιτέλους κυκλοφοράμε με τη σφουγγαρίστρα ναπουμε
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Ο άλλος βάζει καρδουλίτσα, του θίξαμε το αμόρε ασταδιαλα βρείτε κάνα δωμάτιο επιτέλους κυκλοφοράμε με τη σφουγγαρίστρα ναπουμε
Μη ζηλευεις τρελό αγορι, θα σε παιξουμε και σενα :friend::ll:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ο άλλος βάζει καρδουλίτσα, του θίξαμε το αμόρε ασταδιαλα βρείτε κάνα δωμάτιο επιτέλους κυκλοφοράμε με τη σφουγγαρίστρα ναπουμε
Έβαλα ❤ επειδή μας έχεις γκαντεμιασει με τον καιρό και θα κάνουμε ραλυ σαφάρι όπως το βλέπω με τη ξεραιλα και φυσικά δεν θα μείνει αναπάντητο. Θα φτύσεις χαρμάνι ταχείας πήξης να μάθεις να κα εις βουντού. Αχρειε με συγχισες. Πάνω να ψεκαστω με εβιαν
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Το πιο απαραίτητο σε μια βόλτα δίπλα σε ktm.....να μην ξεχνιόμαστε



advphone
Στο σπίτι του ρυμουλκημένου δε μιλάνε για ιμάντες φίλε Κώστα..:bxr:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Έβαλα ❤ επειδή το αγαπώ το γιατροζουζούνι μου και δε θέλω να μου στεναχωριέται και με τρελάνει στη γρίνα το τριήμερο...
Fixed
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Κάπου εδώ που έχουμε φτάσει σε επίπεδο έξτρα φλάφερ πρέπει να θέσουμε κάποια όρια.

Σας αγαπώ.. ναί.. τρέφω μεγάλη εκτίμηση και φιλία και για εσένα και για το χμμμμ γιατροζουζούνι..:rolleyes:, μια αγάπη φιλική το τονίζω, που περιέχει 100% πλατωνικά συναισθήματα και ισχυρούς δεσμούς ανδρικής αλληλεγγύης και συμπάθειας.

ΟΛΑ τα άνωθεν οριοθετημένα σε μια απόσταση ενός μέτρου ελαχίστου και ανευ χρονικού περιορισμού, αυστηρά πρό και μετά κορονοϊού και πάσας άλλης νόσου και μαλακίας καθότι λέγω...

Έχω ακούσει πώς στη σαλαμίνα τον αχνοζαχαρώνουν τον κουραμπιέ απο όλες τις πάντες ορισμένοι και θέλω να διαχωρίσω την θέση μου πώς οποιαδήποτε υποψία ζουζουνιάς, τσαχπινιάς, κουνήματος και λοιπές κινήσεις εκ της συκέως ορμόμενες με βρίσκουν με κατανόηση μεν αλλά με αποστρέφεια ώς προς την προσωπικήν μου συμμετοχήν δε.

Και καθότιν εκαθορίσαμεν το πλαίσιο της φιλικής μας αγάπης και ενοτητος σε προτρέπω να μην ζηλευεις το γιατροζουζούνι καθώς διατυπωσε μονάχα την πεποίθηση πώς π΄ρεπει να σε θάψουμε στη σκόνη ως μέτρο αντισταθμίσματος της συμπεριφοράς σου, ωστε να αποφύγομεν άλλη φορά την συμμετοχή σου σε διαδικασίες γκαντεμιάσματος της λασποθεραπείας μας. Η πρόταση του έτυχε της αποδοχής μου τουτέστιν επίεσα το εικονίδιο με την καρδούλα διατηρώντας πάντα την σοβαρότητα μου και μην ασπαζόμενος της απολύτου εκφράσεως του ανθρωπακίου ζωγραφιάς που ως φαίνεται έχει κατακλυστεί εκ του έρωτος και στην περίπτωση μας δεν τυγχάνει απολύτου αναλογίας προς τα πραγματικά γεγονότα.

Ευχαριστώ.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Πολύ δυσπιστια διακρινω. :rolleyes:
Απλα δεν σας ειπε ο Στεφανος STF από που θα ξεκινησει και ότι το μεσημερι της Παρασκευης εχει επαγγελματικο ραντεβού στην Καρδιτσα.
:ha
Ένα ένα μας τα λέτε!!! :ha
Τέτοιους χρόνους, ούτε με το klx δεν κάνω :p
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Κάπου εδώ που έχουμε φτάσει σε επίπεδο έξτρα φλάφερ πρέπει να θέσουμε κάποια όρια.

Σας αγαπώ.. ναί.. τρέφω μεγάλη εκτίμηση και φιλία και για εσένα και για το χμμμμ γιατροζουζούνι..:rolleyes:, μια αγάπη φιλική το τονίζω, που περιέχει 100% πλατωνικά συναισθήματα και ισχυρούς δεσμούς ανδρικής αλληλεγγύης και συμπάθειας.

ΟΛΑ τα άνωθεν οριοθετημένα σε μια απόσταση ενός μέτρου ελαχίστου και ανευ χρονικού περιορισμού, αυστηρά πρό και μετά κορονοϊού και πάσας άλλης νόσου και μαλακίας καθότι λέγω...

Έχω ακούσει πώς στη σαλαμίνα τον αχνοζαχαρώνουν τον κουραμπιέ απο όλες τις πάντες ορισμένοι και θέλω να διαχωρίσω την θέση μου πώς οποιαδήποτε υποψία ζουζουνιάς, τσαχπινιάς, κουνήματος και λοιπές κινήσεις εκ της συκέως ορμόμενες με βρίσκουν με κατανόηση μεν αλλά με αποστρέφεια ώς προς την προσωπικήν μου συμμετοχήν δε.

Και καθότιν εκαθορίσαμεν το πλαίσιο της φιλικής μας αγάπης και ενοτητος σε προτρέπω να μην ζηλευεις το γιατροζουζούνι καθώς διατυπωσε μονάχα την πεποίθηση πώς π΄ρεπει να σε θάψουμε στη σκόνη ως μέτρο αντισταθμίσματος της συμπεριφοράς σου, ωστε να αποφύγομεν άλλη φορά την συμμετοχή σου σε διαδικασίες γκαντεμιάσματος της λασποθεραπείας μας. Η πρόταση του έτυχε της αποδοχής μου τουτέστιν επίεσα το εικονίδιο με την καρδούλα διατηρώντας πάντα την σοβαρότητα μου και μην ασπαζόμενος της απολύτου εκφράσεως του ανθρωπακίου ζωγραφιάς που ως φαίνεται έχει κατακλυστεί εκ του έρωτος και στην περίπτωση μας δεν τυγχάνει απολύτου αναλογίας προς τα πραγματικά γεγονότα.

Ευχαριστώ.
[url=https://imgbb.com/][/URL]
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom