Laspotherapy tour II - Dirty story

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ανεβάζω και όλο το υλικό που έχω να υπάρχει στο αρχείο του νήματος.

Ευχαριστούμε Θανασάρα και λοιποί!
Και του χρόνου!

 

kuklinski

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Cr250
Μπουκαλάκι έχω λέει λεφτά δεν έχω...:rolleyes:

Αμ την άλλη φορά που θα γίνεις μεζες για τους λύκους το βράδυ θα τα πούμε.. Τουλάχιστον βάλε ένα πατάκι από παπί πίσω στο μπ@ρδελακι να μπορούμε να σε σπρώχνουμε. Δε γίνεται να ψάχνουμε κατηφόρες σε κάθε βόλτα!!

Κι εσύ ρε Γιάννη πούλα να ησυχάσουμε. Ετοιμάζεται να παραγγείλει Κιτ υπερκυβισμου για το dr. Θα φτάσει ο Ιάπωνας της εποχής Γαρδέλη όσο 7 βλάβες ktm. Πάρτε τα τουλάχιστον τα Ρέντη του Ρεις που είναι έτοιμα κομπλέ και μένουν ρεστα για συνεργεία αντί για βελτιώσεις να έχετε στο ενδιάμεσο και μηχανάκι να γουστάρετε..:hungry:
Ωωωωωωω

Τι του είπε........


Ξύλο....ξύλο.... ξύλο....
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Όλοι μηχανάκια από τον καπετάνιο θα παρετε
Πάντως η αλήθεια είναι πως αν αγόραζα ποτέ ΚΤΜ θα έπρεπε να υπάρξουν δύο αναγκαίες συνθήκες, α) να είναι μεταχειρισμένο και β)να είναι του καπετάνιου πριν γίνει δικό μου.
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Πάντως η αλήθεια είναι πως αν αγόραζα ποτέ ΚΤΜ θα έπρεπε να υπάρξουν δύο αναγκαίες συνθήκες, α) να είναι μεταχειρισμένο και β)να είναι του καπετάνιου πριν γίνει δικό μου.
Εγγύηση!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Σταματήστε γιατί ντλέπομαι :notworthy:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ο Χρήστος έκανε πραγματική λασποθεραπεία


Αφού ο Δίας συνουσιάζεται...
Του χρόνου πάμε Νέα Ζηλανδία... :secret:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Αφού ο Δίας συνουσιάζεται...
Του χρόνου πάμε Νέα Ζηλανδία... :secret:
Δηλώνω μέσα.
Πάντως θα ήταν καλή ιδέα όσοι γουστάρουν να πάμε οδικώς από χώμα.

Ραντεβού στο σταθμό 14 στο Σκαραμαγκά θα βάλω κ στίγμα αργότερα γιατί τώρα γράφω από κινητό κ δεν βολεύει. :p
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αφού ο Δίας συνουσιάζεται...
Του χρόνου πάμε Νέα Ζηλανδία... :secret:
Με τις πρώτες βροχές θα βουτήξουμε στο μογγοστο και στην Ζήρεια....με το γατακι τον Χρηστάκη
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ωωωωχχχχ παναΐαμ...

 

Sokratis 1100

Μέλος
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
Crf1000
Καλησπέρα μποιζ κι από μένα. Κάλιο αργά παρά ποτέ.
Πρώτη βόλτα μαζί σας και "έτυχε" το λασποθεραπι. Ευχαριστώ πολύ για την βόλτα, την παρέα αλλά και την φιλοξενία.! Η διαδρομή ήταν κάτι παραπάνω από πανέμορφη.! Ο καιρός φίλος μας και οι λάσπες τόσο όσο δηλαδή. Για τους κορμούς τα "κλαδάκια" τα κοτρονια και το ρέμα έχω να πω ότι ήταν μια τέλεια συνταγή...ειδικα το τελευταίο...ηταν kinder έκπληξη.! Έχω κάποιους από εσάς σε φωτό οι οποίες θα μοιραστούν σιγουλια σιγουλια. Καλή αντάμωση !
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλησπέρα μποιζ κι από μένα. Κάλιο αργά παρά ποτέ.
Πρώτη βόλτα μαζί σας και "έτυχε" το λασποθεραπι. Ευχαριστώ πολύ για την βόλτα, την παρέα αλλά και την φιλοξενία.! Η διαδρομή ήταν κάτι παραπάνω από πανέμορφη.! Ο καιρός φίλος μας και οι λάσπες τόσο όσο δηλαδή. Για τους κορμούς τα "κλαδάκια" τα κοτρονια και το ρέμα έχω να πω ότι ήταν μια τέλεια συνταγή...ειδικα το τελευταίο...ηταν kinder έκπληξη.! Έχω κάποιους από εσάς σε φωτό οι οποίες θα μοιραστούν σιγουλια σιγουλια. Καλή αντάμωση !
Εάν δεν κάνω λάθος ήσουν με το CRF1100...
Στο είπα και από κοντά το ξαναλέω και απ' εδώ...
Είσαι ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ τιμόνι...!!! :friendship:
 
Top Bottom