Leatt 5.5 enduro jacket large

δημήτρης

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
CRF 300L
Δυστυχώς πρέπει να αλλάξω νούμερο στην γκαρνταρόμπα μου.
Πωλείται τα τζάκετ του τίτλου σε άριστη κατάσταση. Έχει φορεθεί πολύ λίγες φορές και είναι χωρίς καμία φθορά και κανένα πρόβλημα. Διαθέτει αεραγωγούς στο στήθος, στα μανίκια, στην πλάτη, υποδοχή για σάκου νερού στην πλάτη και κάλυμμα κολάρου για το λαιμό. Δεν έχει επενδύσεις και προστασίες.
Τιμή 190 έξοδα αποστολής δικά μου.
Τα ξεθωριάσματα στο μαύρο είναι λόγω του κινητού. Ο χρωματισμός δεν έχει κανένα πρόβλημα.



 
Τελευταία επεξεργασία:

zanny

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στάθης
Μοτό
Husqvarna TE630
KTM EXC-F 500
Δημήτρη, επειδή τα νούμερα της κάθε εταιρίας είναι διαφορετικά,
μήπως θέλεις να γράψεις και τις δικές σου διαστάσεις (ύψος,βάρος) ή αντίστοιχα σε τι διαστάσεις αντιστοιχεί το Large;
 

δημήτρης

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
CRF 300L
Καλησπέρα. Εγώ θα γράψω ότι είμαι 1.80 και 83 κιλά και μου είναι μια χαρά με μια μπλούζα και θώρακα από μέσα. Απλά εγώ θέλω να μου είναι πιο αεράτο το τζάκετ γενικά. Όταν ήμουν 1.80 και 75-80 κιλά μου ήταν καλύτερο. Θα έλεγα ότι το σωστό είναι να κοιτάμε το size guide της κάθε εταιρείας γιατί αυτό ισχύει. Άλλος θέλει τα ρούχα του στενά και εφαρμοστά, άλλος σαν εμένα πιο φαρδιά. Τι ύψος βάρος έχεις εσύ zanny ;
 
Τελευταία επεξεργασία:

zanny

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στάθης
Μοτό
Husqvarna TE630
KTM EXC-F 500
Τι ύψος βάρος έχεις εσύ zanny ;
Δημήτρη, η ανατροφή μου δε μου επιτρέπει να μιλάω για τέτοια πράγματα, αλλά αφού επιμένεις είμαι 185/85
 
Top Bottom