Leatt pants gpx enduro

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Μετά από μια ωραία βόλτα στα όρη Αγράφων και μια άνιση μάχη με τσοπανοσκυλα (6) θα ήθελα να εκφράσω τον θαυμασμό μου για την αντοχή του συγκεκριμένου τεμαχίου στα σαγόνια του συμπαθεστατου αρκουδοσκυλου!!! Εύγε leatt!
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Μετά από μια ωραία βόλτα στα όρη Αγράφων και μια άνιση μάχη με τσοπανοσκυλα (6) θα ήθελα να εκφράσω τον θαυμασμό μου για την αντοχή του συγκεκριμένου τεμαχίου στα σαγόνια του συμπαθεστατου αρκουδοσκυλου!!! Εύγε leatt!
Σε ρίξανε και σε δάγκωναν εκεί δλδ;
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Αν είχες ΚΤΜ δε θα σε προλάβαιναν.
Με το Γιαμαχα ρισκάρεις γιατί μέχρι και τα σκλιά είναι πιο γλήγορα.

Βέβαια με το ΚΤΜ κινδυνευεις να μείνεις από βλάβη και να γλυψουν μέχρι και τα κοκκαλάκια σου.
Να τα λέμε και αυτά.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Τι εννοείς Κώστα;
Τα σκλιά δεν επιτίθενται σε αγελάδες.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
Μετά από μια ωραία βόλτα στα όρη Αγράφων και μια άνιση μάχη με τσοπανοσκυλα (6) θα ήθελα να εκφράσω τον θαυμασμό μου για την αντοχή του συγκεκριμένου τεμαχίου στα σαγόνια του συμπαθεστατου αρκουδοσκυλου!!! Εύγε leatt!
Γραψε και τιποτε παραπάνω. Ειναι πανω απο την μπότα; βραζεις στους 35; εχει κανα αεραγωγο; Πόσο το μαλι;
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Είναι over the boot. Έχει αεραγωγούς στους μηρούς, δίπλα στις τσέπες αλλά γενικά είναι εντάξει με την ζέστη αν σκεφτείς ότι έχει και μια σχετική αντοχή στην υγρασία. Το πήρα από tripper 200 ευρώ και εκτός από την αντοχή του υφάσματος έχει πολύ άνετη γραμμή και δεν ενοχλεί πουθενά στην κίνηση. Αργότερα θα πάρω και το επάνω κομμάτι... ελπίζω!
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν είχε νούμερα όταν πήγα στον τζωρτζοπουλο, το δέρμα στο εσωτερικό του γόνατου είναι πολύ βολικό στην οδήγηση. Αν φτάσω τα κιλά που θέλω φέτος, οπότε και θα χρειαστεί άλλο...
 
Top Bottom