Livetrack στα ταξιδια μας

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Mια ωραια εφαρμογη για να μας βλεπουν live απο τον καναπε του σπιτιου τους αυτοι που δεν μπορουν να μας ακολουθησουν στο ταξιδι μας για να ζηλεψουν ακομα περισσοτερο!!!!:wacky:
Εγω την χρησιμοποιω επισης για να καταγραφω τις διαδρομες μου ετσι ωστε να βλεπω συνολικη αποσταση μεση ωριαια κτλ.
Αυτο ειναι το λινκ απο την δικη μου διαδρομη που θα ξεκινησει σημερα το μεσημερι.Καλη διασκεδαση και καλο σαββατοκυριακο σε ολους!

http://www.livetrack24.com/track/862703
 

StepaS

Μέλος
Περιοχή
Νάουσα
Όνομα
Vag
Μοτό
KTM Adventure 990 `09
Και πώς ακριβώς λειτουργεί; Μέσω κάποιου app στο κινητό μας; Θέλει και δεδομένα πέρα από gps?
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Και πώς ακριβώς λειτουργεί; Μέσω κάποιου app στο κινητό μας; Θέλει και δεδομένα πέρα από gps?
Kανουμε εγγραφη στην σελιδα livetrack24 και επειτα κατεβαζουμε το tracker app στο android μας. Του δινουμε τα στοιχεια username κτλ και αυτο τα στελνει στην σελιδα livetrack24. Χρειαζεται δεδομενα αλλα δεν καταναλωνει σχεδον τιποτα. Οταν θελουμε να καταγραψει απλα ανοιγουμε το tracker και παταμε start.
 

StepaS

Μέλος
Περιοχή
Νάουσα
Όνομα
Vag
Μοτό
KTM Adventure 990 `09
Θα το έβρισκα πολύ χρήσιμο στα ταξίδια εξωτερικού. Αν παίζουν τα πακετα δεδομένων στο εξωτερικό όπως υπόσχονται κάποιες εταιρίες τότε είναι καλή περίπτωση.
 

george_pan

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
yamaha
Πίστευω και εγώ όπως είπε ο φίλος ότι είναι χρήσιμο τόσο για τα ταξίδια εξωτερικού αλλά γενικά για αυτόν που κάνει βόλτες είτε ταξίδια μονος του τόσο Ελλάδα αλλά και εξωτερικό, χρήσιμο από άποψη ασφάλειας.
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Δεν ξερω γιατι να ειναι χρησιμο μονο στα ταξιδια στο εξωτερικο και οχι γενικοτερα σε ολα τα ταξιδια. Εμενα παντως με βολευει να εχω ενα αρχειο με ολες τις διαδρομες μου στο διαδυκτιο το οποιο εχω κλειδωμενο αν θελω και δεν χρειαζεται να το αποθηκευω σε σκληρο δισκο κτλ. Επισης βοηθαει να δουμε την διαδρομη μας μετα και να δουμε ολες τις συνθηκες οπως μεση ωριαια ταχυτητα,υψομετρικες διαφορες,χρονο καλυψης κτλ. Εκτος αυτου εχω δυο τρεις καλους φιλους οι οποιοι με παρακολουθουσαν και live και ενιωθαν εστω για λιγο οτι ειναι εκει μαζι μου. :)

Eδω η ολοκληρωμενη διαδρομη..http://www.livetrack24.com/track/862703
 
Top Bottom