Low Budget Story,NX650 Review

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Όντως ανάμικτα τα συναισθήματα... ήταν μηχανάκι που τροποποιήθηκε αρκετά για να έρθει στα μέτρα σου, που αφιέρωσες χρόνο και έδωσες χρήμα πάνω του και που αναβαθμίστηκε συνολικά σε σχέση με το "πλαδαρό" ( :p ) εργοστασιακό Dominator. Όμως έρχεται μια στιγμή που φτάνει στα όριά του (αν θες πάντα να κρατήσεις μια νορμάλ σχέση κόστους vs απόδοσης).
Έχεις σίγουρα πολλές αναμνήσεις να κρατήσεις από αυτή τη συμβίωση και θεωρώ πως ο "ισολογισμός" ήταν κερδοφόρος.;)
Με το καλό το επόμενο Γιγρο! :)
(Κατά που πάει ο νους σου; Θα μας πεις ή το κρατάς κρυφό;:secret:)
 

bmx

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λάμπρος
Μοτό
DR650
Το ωραιο ειναι οταν τα μηχανακια περνανε σε αλλα χερια και συνεχιζουν μεσω αυτων πια τη διαδρομη τους. Επισης το τι μηχανη καβαλας ειναι ενας παραγοντας μικρος σε σχεση με το ποσο καλα περνας. Να μαστε καλα να βολταρουμε. Η τρελοπαρεα ανυπομονει...

Στάλθηκε από το T5S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Eγω τον κοβω (τον Γιωργο) για λιγότερα κυβικα και Γερμανικό!! :muted:
Λιγότερα κυβικά,Γερμανικό και χωμάτινο :thinking:



























:ida:





























:hh:



τυχερος οποιος το πηρε... με το καλο να ερθει και το νεο αλογο στο σταβλο...
Thanks Στέργιε,το ντομί δόθηκε στην στοκ μορφή καθώς θα ήταν δύσκολο να πουληθεί ως είχε.

Με το καλό το επόμενο Γιγρο! :)
(Κατά που πάει ο νους σου; Θα μας πεις ή το κρατάς κρυφό;:secret:)
Thanks Στέφανε
Το κρατάω κρυφό μέχρι και στον εαυτό μου :laugh:.Δεν ξέρω ακόμα,το ένα μου βρωμάει το άλλο μου ξινίζει(μετά το ντομι το χάος :roflmao:).
 
Τελευταία επεξεργασία:

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Το σκέφτηκα και αυτό αλλά ποιός κάθεται να λύνει ψαλίδι για να αλλάξει αλυσιδογράναζα :p
Ε τοτε μαλλον θελεις αξονα και δεν το ξερεις!! :muted:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
αυτο ακριβως ανεβασα...:ok:
Πολύ ωραίο και ικανό το 690 αλλά δεν είναι στα πλάνα μου αυτή την στιγμή.Αν και προσωπικά αντί για το παραπάνω εγώ προτιμώ πιο light εκδοχές Rally
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Έχεις δίκιο,θα το φτιάξω σύντομα.
Δείτε το τώρα πριν το κατεβάσουν :wacky: .
Οι περισσότερες φωτό διορθώθηκαν,εχουν μείνει κάτι λίγες δευτερεύουσας σημασίας (γι'αυτο και δεν τις βρίσκω :p).
 

Zerorist

Μέλος
Περιοχή
Αττική
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
ΝΧ 650 Domi
V-Strom 1000
Διαβάζοντας όλο το νήμα με προσοχή ( το οποίο και θα ξαναδιαβάσω με σημειώσεις ) , μόνο θαυμασμό μου έχει προκαλέσει αφ' ενός ο συγκροτημένος λόγος του Λευκάδιου και αφ ' ετέρου το βάθος πληροφορίας που έχω πάρει για τη συγκεκριμένη μοτοσυκλέτα ( που με ενδιαφέρει και προσωπικά άλλωστε ). Ταυτόχρονα , έυλογα , μου έχουν δημιουργηθεί απορίες που χρήζουν επεξήγησης για την προτίμηση ιδιαίτερα κάποιων ανταλλακτικών και αξεσουάρ . Τους ανθρώπους αυτούς θα πρέπει να τους σεβόμαστε και να τους συμβουλευόμαστε !! Φίλε Λευκάδιε , συγχαρητήρια !!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom