Mαγικός Καπνός 3 Θεσσαλονίκη 20-12!

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Πολύ φαΐ, πολύ μπύρα, μια παρέα δεμένοι σα μια γροθιά, μία οικογένεια Τι άλλο να ζητήσει κανείς. Μία ανεπανάληπτη στατική ταξιδιωτική εμπειρία μόλις χτίστηκε. Ειλικρινά μπράβο σε όλους σας, που μέσω αυτού του forum έχετε χτίσει μια σχέση Ζωής αναμεταξύ σας Και εγώ σαν σχεδόν πρωτοεμφανιζόμενο μέλος της ένιωθα λες και σας ήξερα ήδη χρόνια.

Για να καταλάβετε το μέγεθος του τι ηπιαμε, το κεφάλι μου είναι ακόμα σαν Jukebox. Και το κορμί μου μετατράπηκε το βράδυ σε σιντριβάνι....Και ο Πασχάλης που είναι; Αφού δεν ανέβασε και άλλα παραλειπόμενα από τις εφτά το πρωί φανταστείτε το τι ήπιαμε.
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Πολύ φαΐ, πολύ μπύρα, μια παρέα δεμένοι σα μια γροθιά, μία οικογένεια Τι άλλο να ζητήσει κανείς. Μία ανεπανάληπτη στατική ταξιδιωτική εμπειρία μόλις χτίστηκε. Ειλικρινά μπράβο σε όλους σας, που μέσω αυτού του forum έχετε χτίσει μια σχέση Ζωής αναμεταξύ σας Και εγώ σαν σχεδόν πρωτοεμφανιζόμενο μέλος της ένιωθα λες και σας ήξερα ήδη χρόνια.

Για να καταλάβετε το μέγεθος του τι ηπιαμε, το κεφάλι μου είναι ακόμα σαν Jukebox. Και το κορμί μου μετατράπηκε το βράδυ σε σιντριβάνι....Και ο Πασχάλης που είναι; Αφού δεν ανέβασε και άλλα παραλειπόμενα από τις εφτά το πρωί φανταστείτε το τι ήπιαμε.
εχω ξυπνησει ρε συ απο ωρα αλλα ειχα θεμα με το συγχρονισμο των κινησεων..:hungover:
Τωρα που πινω τον δευτερο Κ θα σου δειξω τι ωραια φωτογραφια σας εβγαλα στο μπαρρρρρ...:panda:


:UH:
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Διπλή αμαρτία.............
Το μπουγιουρντι περιμενει σε αλουμινοχαρτο και σε αλουμινενιο βαλιτσακι στην αυλη για τα δεοντα..
Ειναι αυτο που λεμε ψυξη διπλης αλουμινενιας επιστρωσης!!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Και του χρόνου ρε όργια. ...
Να είστε γεροί να ξαναμαζευτειτε. ..
Μια φώτο του Λάμπρου του οργανωμένου. ....πλιζ

Σταλθηκε απο advφον!!!
δεν παιζει.....με το νεο επετειακο γκρι διαφορικο μας χρεωνει το καθε κλικ!
 

-DHMHTRHS-

Μέλος
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
RT12OO BMW
TACT 50cc
μετα απο τοση μασα χρειαστικαμε και ενα βυτιο σοδα για να χωνεψουμε..........

τα λογια ειναι περιττα.Οταν σε ενα κλαμπ πας και γνωριζεσαι ΝΕΟΣ με καποιους και με τον χρονο περνας
16 με 17 χρονια μαζι σε ομορφες και ασχημες καταστασεις και παραμενεις φιλος αυτο τα λεει ολα.....

ειμασταν νεοι και γκαυλωμενοι με οτιδηποτε ειχε δυο η τρεις ροδες και οι συζητησεις μας ηταν μονο πανω στην μαλακια και στην μοτο

σημερα εχθες μαλλον οι συζητησεις μας ηταν για τα προβληματα που εχει ο καθενας συν οτι ο καθενας εχει ο ενας πιεση ο αλλος θελει τα γυαλια του για να δει
ο αλλος εχει χοληστερινη και ο αλλος πως θα παρει αδεια διωρη η 48ωρη για να παει σε καμια εκδρομη ..........

:friendship::friendship::friendship::yew::yew::yew::yew::yew::yew::yew::yew:

γεροι να ειμαστε και του χρονου να το ξανακανουμε

αυτα ειναι τα ωραια και ειμαστε διατεθιμενοι να το ξανακανουμε.

μπραβο στην ιδεα για ακομα μια φορα και στα παιδια που ετρεξαν για να γινει αυτο.

:biker2: γιο μεν....:ok::ok::ok::ok::ok:
 

vtheo

Μέλος
Περιοχή
Π.Φάληρο
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200 GS Adv 08
Δεν ξέρω αν φταίει η αύρα της Σαλόνικας ή η τρέλα σας αλλά είστε ωραίοι!Φτιάξατε πάλι ωραίο σκηνικό.
Απ ότι βλέπω στις φωτό όλα ο Παύλος τα έκανε :p

Να στε καλά και στα επόμενα...
Καλές γιορτές!
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Πάντα στην Θεσσαλονίκη γίνονται τέτοια ωραία...έχει άλλο αέρα ο βορας....μπράβο σε όλους είστε ωραίοι!!!!!!!
 

Don Sakis

Old bastards
Περιοχή
Salonique
Όνομα
Σάκης
Μοτό
GS1200 η λευκή
του ΄09














Κάποιος έψαχνε το Λάμπρο.??..


Barman,,,Dj,,, σερβιτόρος...τα πάντα όλα δεν μπορεί να τον πιάσει ο φακός σε ακινησίa......Paschalis!!!!!




Παραήπιαμε λίγο.....:UH:







Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους τους φίλους που ήρθαν και περάσαμε όμορφα, τον Σπύρο στη φουφού και στον Πασχάλη-Ηλία που πήραν πάνω τους όλη την προετοιμασία και συντονισμό.....:friendship::biker2:
 
Top Bottom