Mπροστινο KLE

nikk

Μέλος
Περιοχή
Βόλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Kle 500
Λοιπον συνεχιζουμε με τα του μπροστινου..
Χθες μπηκαν τα ελατηρια με 10αρι λαδι οπως προτεινει η ohlins
Επειδη υπηρξε μια διαφορα με τους αποστατες η τοποθετηση εγινε στον Τασουλη...με την ευκαιρια αυτη μου σεταρανε κ το EMC πισω αμορτισερ
Μονο θετικα εχω να πω....αλλο μηχανακι κυριολεκτικα....το μπροστινο στεκεται στο υψος του....δεν βουταει στο φρεναρισμα μονος κ διπλος....κ το καλυτερο διαβαζει σωστα το δρομο κ περναει απο σαμαρακια εγκαρσιες ανωμαλιες φρεατια χωρις να κοπαναει σαν μαγικο χαλι..
Βλεποντας κ τα μαμα διπλα-διπλα καταλαβαινεις αμεσως τη διαφορα...προτεινω την αλλαγη ανεπιφυλακτα....κ στους κατοχους KLE...τα μπροστινα ειναι ιδια ....θα δ o_Oειτε μεγαληηη διαφορα..!!!!!
Σε ράγες πλέον το κουλουρι...Θα μας φάνε τα ελατήρια μου φαίνεται....Έχουμε χάσει τον ύπνο μας με τις διαολεμενες τις αναρτήσεις...o_O
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Σε ράγες πλέον το κουλουρι...Θα μας φάνε τα ελατήρια μου φαίνεται....Έχουμε χάσει τον ύπνο μας με τις διαολεμενες τις αναρτήσεις...o_O
πάρε πορτοκαλί λέμε.... οι αναρτήσεις θα είναι το λιγότερο που θα σε αποασχολεί....

θα σκέφτεσαι όλα τα υπόλοιπα βέβαια....
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Μεγαλη άληθεια εγραψε ο Θοδωρης...
Οπως κ στη ζωη δεν γινεται να τα εχεις ολα....
Τα γιαπωνεζικα εχουν θεματα με τις αναρτησεις....προσωπικα δεν ειμαι οπαδος των αμεσων αλλαγων...ειδικα σε νεες μοτο
Οταν ερθει η ωρα που πρεπει να αλλαχθουν η να φτιαχτουν οι μαμα...τοτε ειναι καλυτερα να πας σε αφτερ μαρκετ επιλογες
Παντα στις καλες μας...κατι θα μας λειπει...πριν μου "χτυπουσαν" οι αναρτησεις...τωρα "ψαχνω" για περισοτερη δυναμη
Δεν αφηνω παντως να με "χαλασουν" αυτα....χαιρομαι τη καθε μερα πανω σε μοτορι...ειτε ειναι διχρονο εντουρακι του '80.....παπι....βεσπα....μηχανη...οτιδηποτε με δυο ροδες....τελος παντων...!!!!!
 
Top Bottom