Makan Travel event 2023

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ωραιοι φιλοι...εγω θα επαιρνα το μπλε και δε θα τους ελεγα τιποτα :friendship:
σε μπλε μόνο Norden, έλεος πια με το τίμιο ξύλο #(έχω ξεχάσει πόσα τίμια έχει η Αγία Αγορά πλέον)
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
σε μπλε μόνο Norden, έλεος πια με το τίμιο ξύλο #(έχω ξεχάσει πόσα τίμια έχει η Αγία Αγορά πλέον)
Εστω...Γιαννη σε περιμενει test ride με Norden πριν προβεις σε π@π@ριά...
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εστω...Γιαννη σε περιμενει test ride με Norden πριν προβεις σε π@π@ριά...
το έχω οδηγήσει, είναι εξαιρετικό, δεν θα το συζητούσα αν δεν είχα πάει βόλτα και σε ρυθμό αξιολογότατο.

για αυτό λέω από μπλε μόνο αυτό, όχι το αρχαίο λείψανο.
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
το έχω οδηγήσει, είναι εξαιρετικό, δεν θα το συζητούσα αν δεν είχα πάει βόλτα και σε ρυθμό αξιολογότατο.

για αυτό λέω από μπλε μόνο αυτό, όχι το αρχαίο λείψανο.
Ο mum ra ο παντοτινος
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Εστω...Γιαννη σε περιμενει test ride με Norden πριν προβεις σε π@π@ριά...
Μην μου θυμήζεις για test ride. Πήγα με konkost και Λευκάδιος στην έκθεση και έμεινα με την χαρά.
Θυμάσε αυτόν τον Θεσσαλονικιό που βάραγε τα ντουλαπάκια, Ε, αυτό επί δύο. Ρε τι ζουλάγαν τα πλαστικά, τι χτυπάγαν τα ντεπόζιτα τι κλωτσάγαν τα λάστιχα. Φοβήθηκα ότι θα μας δείρουνε σε κανά περίπτερο. Αυτός δε ο Λευκάδιος είχε απομνημονεύσει τα μάνιουαλ απ' όλα τα μοντέλα και έκανε τεστ στους πωλητές να δει ποιόν θα πιάσει αδιάβαστο.
Φίλε νύχτωσε και δεν είχαμε τελειώσει ούτε την μισή έκθεση. Πιο test drive, οι σεκιουριτάδες μας έβγαλαν έξω.

Αφού σκέφτομαι, έτσι και πήγαινα μαζί τους σε καμιά μεγάλη από αυτές του εξωτερικού, μέχρι να την τελειώσουν τα μισά μοντέλα θα έχουν αντικατασταθεί απ' τα επόμενα. :wacky::laugh:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ωραιοι φιλοι...εγω θα επαιρνα το μπλε και δε θα τους ελεγα τιποτα :friendship:
Φίλοι φίλοι σου γ@μω το καντήλι λέει μια παροιμία.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Και εντάξει ο μανιακ το καταλαβαίνω, οι άλλοι δηλαδή τι θενε;;
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ωραία ήταν η χθεσινή γύρα στα Άγραφα σε γνωστά τερέν αλλά καθόλου αδιάφορα.
Πέρασμα Νιάλας, καφέ στα Άγραφα κτλ.
Μπήκα και σε δύο άγνωστες χωμάτινες διαδρομές για μένα η μία μετά το Τροβάτο προς τρία σύνορα και η άλλη από τρία σύνορα προς καταφύγιο Αγράφων η οποία δεν περνούσε λόγω πτώσης δρόμου και αναγκαστικά βρήκαμε κάποια άλλη η οποία μας έβγαζε στον Καρβασαρά.
Ευχαριστώ την παρέα μου τον Σταμάτη sfera καθώς και το νεοεισερχόμενο στο χώμα Κρητικό κοπέλι Αντρέα Ανδρέας Λογκάκης ο οποίος με το νέο του Τ7 πήγαινε εξαιρετικά στο χώμα!!!
Να πω πως ανέβηκε από τον 'Αγιο Νικόλαο Λασιθίου μόνο για αυτή την βόλτα...!
Να ευχαριστήσουμε και τους διοργανωτές της εκδήλωσης για όλα!


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Ωραία ήταν η χθεσινή γύρα στα Άγραφα σε γνωστά τερέν αλλά καθόλου αδιάφορα.
Πέρασμα Νιάλας, καφέ στα Άγραφα κτλ.
Μπήκα και σε δύο άγνωστες χωμάτινες διαδρομές για μένα η μία μετά το Τροβάτο προς τρία σύνορα και η άλλη από τρία σύνορα προς καταφύγιο Αγράφων η οποία δεν περνούσε λόγω πτώσης δρόμου και αναγκαστικά βρήκαμε κάποια άλλη η οποία μας έβγαζε στον Καρβασαρά.
Ευχαριστώ την παρέα μου τον Σταμάτη sfera καθώς και το νεοεισερχόμενο στο χώμα Κρητικό κοπέλι Αντρέα Ανδρέας Λογκάκης ο οποίος με το νέο του Τ7 πήγαινε εξαιρετικά στο χώμα!!!
Να πω πως ανέβηκε από τον 'Αγιο Νικόλαο Λασιθίου μόνο για αυτή την βόλτα...!
Να ευχαριστήσουμε και τους διοργανωτές της εκδήλωσης για όλα!


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

αυτο κανατε?
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Όχι.
Δες τα παρακάτω βέλη στις φωτογραφίες.
Έχω κρατήσει και τα αρχεία σε GPX εάν χρειαστεί.


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εχουμε κανα αρχείο γπχ?
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

jopa

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Aprilia Tuareg 660
Ανέβηκα και εγώ, παρέα με ακόμα 3 Tuareg και έκανα το πρόγραμμα του Σαββάτου μόνο - Κυριακή έπρεπε να επιστρέψω στην Αθήνα νωρίς.

Πέτυχα εκεί τον thenos και χαιρετηθήκαμε στον καφέ στα Άγραφα και γνώρισα τον Σταμάτα sfera κατά τύχη χωρίς να ξέρω ότι είναι συμφορουμίτης :)

Φανταστική η διαδρομή με μοναδικά τοπία, ευχαριστήθηκα πάρα πολύ τη χωμάτινη οδήγηση και χάρηκα που παρότι beginner στο χώμα την έβγαλα χωρίς πολλές δυσκολίες και με μεγάλο χαμόγελο. Βοήθησε φυσικά πολύ κ ότι υπήρχε οργανωτής, τόσο μεγάλη παρέα και διάθεση για αλληλοϋποστήριξη. Ακόμα πιο ερωτευμένος με το Tuareg, που βρέθηκε στο στοιχείο του ένιωσα κ τα έκανε όλα μόνο του...!

Με υγεία και στα επόμενα! Παραθέτω μερικές φωτο:







 

sfera

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
Tenere700, CRM250, Bandit 650
Τελικά είμαι μοντέλο στις φωτογραφίες :D:D:D.. 2wheeler ολα υπαρχουν σε gpx. Μονο την παρακαμψη δεν εχω που κάναμε λογο του δρομου. thenos η παρέα και ο ρυθμός μας ήταν πολύ καλός και ο Κρητικός για πρώτη φορά χώμα μια χαρά το πήγε. Χθες το σχολείο και το challenge που έγινε ήταν πολύ καλό κρατησε μέχρι τις 15:30. Ήταν μια εκδήλωση με μόνο θετικά να είναι καλά ο 2wheeler που μας πριζωσε
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ανέβηκα και εγώ, παρέα με ακόμα 3 Tuareg και έκανα το πρόγραμμα του Σαββάτου μόνο - Κυριακή έπρεπε να επιστρέψω στην Αθήνα νωρίς.

Πέτυχα εκεί τον thenos και χαιρετηθήκαμε στον καφέ στα Άγραφα και γνώρισα τον Σταμάτα sfera κατά τύχη χωρίς να ξέρω ότι είναι συμφορουμίτης :)

Φανταστική η διαδρομή με μοναδικά τοπία, ευχαριστήθηκα πάρα πολύ τη χωμάτινη οδήγηση και χάρηκα που παρότι beginner στο χώμα την έβγαλα χωρίς πολλές δυσκολίες και με μεγάλο χαμόγελο. Βοήθησε φυσικά πολύ κ ότι υπήρχε οργανωτής, τόσο μεγάλη παρέα και διάθεση για αλληλοϋποστήριξη. Ακόμα πιο ερωτευμένος με το Tuareg, που βρέθηκε στο στοιχείο του ένιωσα κ τα έκανε όλα μόνο του...!

Με υγεία και στα επόμενα! Παραθέτω μερικές φωτο:







Χάρηκα που σε ξαναείδα, στα χώματα αυτή τη φορά... :friendship:
 
Top Bottom