Michelin Anakee Adventure

lleonidas

Μέλος
Όνομα
Λεωνίδας
Μοτό
Αμήχανος!
Καλό μήνα σε όλους!
Νέο ελαστικό για τη Michelin το οποίο θα βρίσκεται στους εμπόρους από τον Ιανουάριο του 2019 και προορίζεται για εκείνους τους αναβάτες που κάνουν on-off χρήση αλλά εξακολουθούν να επικεντρώνονται στο on!
Διατίθεται σε 10 μεγέθη και φέρει σήμανση M + S. Τιμές στην Ιταλία μεταξύ 250 και 290€.

Περισσότερες λεπτομέρειες και διαστάσεις εδώ .




 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Πόσο mud δηλαδη πας με τετοια χαραξη?...o_O:Watching:
Το M+S μπορει να ειναι τα αρχικα των λεξεων mud and snow, αλλα μονο περι αυτου δεν προκειται Κωστη.
Ειναι η διεθνης σημανση για τα ελαστικα 4 εποχων ( και στα αυτοκινητα το ιδιο).
 

alekni

Μέλος
Περιοχή
Χαλκίδα
Όνομα
Aλέξης
Μοτό
R 1150 GS
Σημερα τα ζουλαγα για αρκετη ωρα, εχουν πααρα πολυ μαλακο σκελετο, φαινονται εντελως νεα και διαφορετικα σε σχεση με τον ανταγωνισμο, και στην παρουσιαση τους εδω Ελλαδα, η Michelin ειπε πως περιμενει πολλα,

Sent from my SM-G903W using Tapatalk
 

rodouma

::..PRoVoΚάΤωΡ..::
Περιοχή
W
Όνομα
T
Μοτό
::..GT..::
Δε ξέρω... η Michelin μπορεί να λέει ό,τι θέλει, αλλά οι Γερμανοί άλλα λένε εδώ...(@20:07)...πολύ δύσκολη η κατηγορία που παίζει...:rolleyes:


ΥΓ. Κι εδώ το συγκριτικό ΚΑΠΩΣ μεταφρασμένο... (στα αγγλικά καθότι τα Ελληνικά του Γκούγκλη δεν παίζονται..)

Google Translate

ΥΓ2. Κι ο επίμαχος πίνακς...

 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Στην ευρωπαϊκή άσφαλτο... Καλά τα λένε όλοι!
Στα δικά μας είναι δύσκολα τα πράγματα.
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Δε ξέρω... η Michelin μπορεί να λέει ό,τι θέλει, αλλά οι Γερμανοί άλλα λένε εδώ...(@20:07)...πολύ δύσκολη η κατηγορία που παίζει...:rolleyes:


ΥΓ. Κι εδώ το συγκριτικό ΚΑΠΩΣ μεταφρασμένο... (στα αγγλικά καθότι τα Ελληνικά του Γκούγκλη δεν παίζονται..)

Google Translate

ΥΓ2. Κι ο επίμαχος πίνακς...

Κατι δεν μπορω να καταλαβω στο συγκριτικο...

Βγαλανε σε στεγνη/βρεγμενη ασφαλτο αυτο:

Πολυ καλυτερο απο αυτο:



:UH:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κατι δεν μπορω να καταλαβω στο συγκριτικο...

Βγαλανε σε στεγνη/βρεγμενη ασφαλτο αυτο:

Πολυ καλυτερο απο αυτο:



:UH:
Εγώ πάλι καταλαβαίνω τα τεστ που είναι επί πληρωμή.... Χρονια γίνονται και σε όλα τα είδη.
Τελευταία με τα social media έχει παραγίνει το κακό και βλέπουμε βίδεο και κριτικές από όποιον ναναι.
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Εγώ πάλι καταλαβαίνω τα τεστ που είναι επί πληρωμή.... Χρονια γίνονται και σε όλα τα είδη.
Τελευταία με τα social media έχει παραγίνει το κακό και βλέπουμε βίδεο και κριτικές από όποιον ναναι.
Α να γεια σου...
 
Top Bottom