Michelin anakee adventure

Gus

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Sutzouki
μια χαρα ειναι και τα μισελεν στο χωμα μην τα φοβάσαι...
δεν εχουν μεγαλη διαφορα με τα str
τελιωσετα και μετα τα αλλαζεις
Δυστυχώς στο χώμα και εννοώ σε δύσκολο χώμα, ακόμα περισσότερο σε απλή ιδέα επιφανιακής λάσπης όχι σε απλή διάσχιση τα φοβάμε... καθώς έχω μια αρκετά καλή εικόνα για το τι μπορούν να κάνουν και τι όχι. Στην άσφαλτο σε όλες τις συνθήκες είναι υπέροχα...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Δυστυχώς στο χώμα και εννοώ σε δύσκολο χώμα, ακόμα περισσότερο σε απλή ιδέα επιφανιακής λάσπης όχι σε απλή διάσχιση τα φοβάμε... καθώς έχω μια αρκετά καλή εικόνα για το τι μπορούν να κάνουν και τι όχι. Στην άσφαλτο σε όλες τις συνθήκες είναι υπέροχα...
Και τα STR στην λάσπη έχουν αλλεργία...
Θα πρότεινα να τα κρατήσεις.
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Δυστυχώς στο χώμα και εννοώ σε δύσκολο χώμα, ακόμα περισσότερο σε απλή ιδέα επιφανιακής λάσπης όχι σε απλή διάσχιση τα φοβάμε... καθώς έχω μια αρκετά καλή εικόνα για το τι μπορούν να κάνουν και τι όχι. Στην άσφαλτο σε όλες τις συνθήκες είναι υπέροχα...
δεν διαφωνώ απλα δεν θα δεις διαφορά με τα str σε αυτές τις συνθήκες
 
Reactions: Gus

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Συγνωμη παιδες αλλα χωρις να εχω φορεσει ποτε Michelin Anakee Adventure αλλα εχοντας φορεσει Pirelli STR, απο τη γεωμετρια πελματος και μονο δε νομιζω οτι ειναι παρομοια σε κανενα τεραιν. Ειδικα το μπροστινο Anakee Adventure δειχνει τελειως "στρηταδικο". Αλλα και το πισω STR ειναι σιγουρα καλυτερο απο το πισω Anakee Adv, παρα την πιο "χωματινη" χαραξη του τελευταιου σε σχεση με το μπροστινο.
 
Top Bottom