Michelin Anakee Wild

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
επιβεβαιωνω οσα ειπε ο τεο ο μανιακ ο μαθο και ο μπαρι χωρις να εχω αυτα τα λαστιχα μονο γιατι ειναι πολυ ωραια αγορια!!!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
επιβεβαιωνω οσα ειπε ο τεο ο μανιακ ο μαθο και ο μπαρι χωρις να εχω αυτα τα λαστιχα μονο γιατι ειναι πολυ ωραια αγορια!!!
είσαι "αλλού" ρε άρχοντα, γι αυτό μ αρέσεις :)
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Karoo3 vs Anakee wild= 0-1!!!!!!
Και βαλε..... με Karoo 3 πισω ενας Θεος ξερει πως ανεβηκα το Σαββατο επανω....

επιβεβαιωνω οσα ειπε ο τεο ο μανιακ ο μαθο και ο μπαρι χωρις να εχω αυτα τα λαστιχα μονο γιατι ειναι πολυ ωραια αγορια!!!
Μια κατηγορια μονος σου.....
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Και βαλε..... με Karoo 3 πισω ενας Θεος ξερει πως ανεβηκα το Σαββατο επανω....
Τα GS έχουν ταλέντο στο να βρίσκουν πρόσφυση φίλος !
Αρκεί να εμπιστευθείς το μηχανάκι ;)
Με ένα αντίστοιχου βάρους μηχανάκι και τα ίδια λάστιχα, θα είχες μεγάλο θέμα στα λασπωμένα ανηφορικά!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
... με Karoo 3 πισω ενας Θεος ξερει πως ανεβηκα το Σαββατο επανω...
Στο κομματι της διαδρομης απο Κορφές ως πριν τα Καραφλα στο ανηφορικο με τη λασπη πηλο πρεπει να δεινοπαθησες...:eek::eek::eek:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
όχι μα γιατί το λες αυτό?? Τα GS έχουν ταλέντο στο να βρίσκουν πρόσφυση :laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
Ρε ζηλευετε ρε ...γιαυτο οι GS owners ειναι οι πιο μπρατσωμενοι και muscle power ADV τυποι...γιατι παλευουν με τα θηρια για προσφυση...και παιρνουν μετα και ολα τα κοριτσΑ...:D:p
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Ρε ζηλευετε ρε ...γιαυτο οι GS owners ειναι οι πιο μπρατσωμενοι και muscle power ADV τυποι...γιατι παλευουν με τα θηρια για προσφυση...και παιρνουν μετα και ολα τα κοριτσΑ...:D:p
θα σου λεγα τι είναι ( υπάρχουν και εξαιρέσεις ευτυχώς) αλλά έχε χάρη :D:p
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
θα σου λεγα τι είναι ( υπάρχουν και εξαιρέσεις ευτυχώς) αλλά έχε χάρη :D:p
Οχι πες δεν προκειται να ενοχληθει κανεις,σιγα μια παρεα ειμαστε:inlove:......και οσο θυμαμαι δεν εχει ξανασυμβει να μπαναρουνε μελος της Διαχειρισης :D:fun:fun
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Οχι πες δεν προκειται να ενοχληθει κανεις,σιγα μια παρεα ειμαστε:inlove:......και οσο θυμαμαι δεν εχει ξανασυμβει να μπαναρουνε μελος της Διαχειρισης :D:fun:fun
πάντα υπάρχει η πρώτη φορά για όλα ;) αλλά πιάσατε αυτό που ήθελα να πω και αρκεί bmwpower
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
πάντα υπάρχει η πρώτη φορά για όλα ;) αλλά πιάσατε αυτό που ήθελα να πω και αρκεί bmwpower


Λέγε μαρή λέγε...
Σαν τα Gs δεν έχει ;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ψιτ...!

Στο θέμα μας ;)

Anakee Wild !!!!


:D:D:D:D
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Απο τοτε που εδωσες τη χοντρη...πλαδάρεψες...παραδεξου το...:D:laugh::laugh:
ευτυχώς που την έδωσα γτ από τότε που την έιχα πάρει άρχιζα και έπερνα να κάνω μεγάλο κ..ο ώστε να μην πάει χαμένη η σελάρα που έχει :ha
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Να μην πούμε ποιος δεινοπάθησε στις λάσπες του Παναχαϊκού.... Αλλά δεν φταίνε τα τακούνια μου (Mitas E09) αλλά ο τρόμος που έχω με τη λάσπη! Κάποια στιγμή και ενώ χαροπάλευα λίγο πριν φτάσουμε στα Καραφλά, πλησίασα τον @mAthosalas και του φώναξα: "Δεν υπάρχει άλλος δρόμος να ξεφύγουμε από αυτή τη μ@λ@κί@;". "Όχι!" μου φώναξε μέσα από το κράνος του και αργότερα τον ευχαριστούσα από μέσα μου που δεν υπήρχε...
Άσχετο με το θέμα αλλά μιας και γίνεται κουβέντα...
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Να μην πούμε ποιος δεινοπάθησε στις λάσπες του Παναχαϊκού.... Αλλά δεν φταίνε τα τακούνια μου (Mitas E09) αλλά ο τρόμος που έχω με τη λάσπη! Κάποια στιγμή και ενώ χαροπάλευα λίγο πριν φτάσουμε στα Καραφλά, πλησίασα τον @mAthosalas και του φώναξα: "Δεν υπάρχει άλλος δρόμος να ξεφύγουμε από αυτή τη μ@λ@κί@;". "Όχι!" μου φώναξε μέσα από το κράνος του και αργότερα τον ευχαριστούσα από μέσα μου που δεν υπήρχε...
Άσχετο με το θέμα αλλά μιας και γίνεται κουβέντα...
:pointu::ll:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Να μην πούμε ποιος δεινοπάθησε στις λάσπες του Παναχαϊκού.... Αλλά δεν φταίνε τα τακούνια μου (Mitas E09) αλλά ο τρόμος που έχω με τη λάσπη! Κάποια στιγμή και ενώ χαροπάλευα λίγο πριν φτάσουμε στα Καραφλά, πλησίασα τον @mAthosalas και του φώναξα: "Δεν υπάρχει άλλος δρόμος να ξεφύγουμε από αυτή τη μ@λ@κί@;". "Όχι!" μου φώναξε μέσα από το κράνος του και αργότερα τον ευχαριστούσα από μέσα μου που δεν υπήρχε...
Άσχετο με το θέμα αλλά μιας και γίνεται κουβέντα...
Φταίει ότι δεν κάνεις προπονηση στο νησί σε τέτοια εδάφη και φυσικά ότι δεν ξερεις καλά την γριούλα!
Είμαι σίγουρος ότι με το 800...θα πετουσες!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Φταίει ότι δεν κάνεις προπονηση στο νησί σε τέτοια εδάφη και φυσικά ότι δεν ξερεις καλά την γριούλα!
Είμαι σίγουρος ότι με το 800...θα πετουσες!!
Τετοια πες του να παει να κλεψει κανα ΚΤΜ...:cool:
 

nick_VFR

Κουλάδι όνομα και πράμα
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda VFR 800 V-tec
Husqvarna TE 610
Φταίει ότι δεν κάνεις προπονηση στο νησί σε τέτοια εδάφη και φυσικά ότι δεν ξερεις καλά την γριούλα!
Είμαι σίγουρος ότι με το 800...θα πετουσες!!
Μα και να ήθελε να κάνει προπόνηση σε τέτοια εδάφη... πού να τα βρει στην Βόρεια Σαχάρα?! :he
 
Top Bottom