Michelin sirac γνώμες

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
μια χαρα λαστιΝχακι και value f money
Στο τρανσαλπ ηταν σουπερ ,δεν γλυστρουσε και στο βρεγμενο .
Μπαινει και λιγο καλυτερα στα χωματα.
Για τι μηχανακι προκειται;
 

KosmasKLE

KLEαρχος
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Kosmas
Μοτό
KLE 500
Το είχε στην πίσω ρόδα ο προηγούμενος κάτοχος στο KLE. Και έβαλα το ίδιο πέρυσι τον Νοέμβρη.
Έχω κλείσει δηλαδή 1 χρόνο με αυτό τον τύπο ελαστικού. Για τα 7 χιλ.χλμ που έχω κάνει μέχρι τώρα εκ τον οποίων τα 150 στο χώμα είμαι ευχαριστημένος. Δεν με προβλημάτισε στην βρεγμένη άσφαλτο αν και δεν είμαι ο τύπος που τρέχει στην βροχή.

Αλλά επειδή έμεινα ευχαριστημένος και με το Sahara Enduro3 που έβαλα μπροστά τον Ιούνιο στην επόμενη αλλαγή του πίσω θα βάλω Sahara.
Για λίγο καλύτερο πάτημα στο χώμα (όχι Βιετνάμ και τέτοια) αλλά και για ομοιομορφία ελαστικών.

 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Το είχε στην πίσω ρόδα ο προηγούμενος κάτοχος στο KLE. Και έβαλα το ίδιο πέρυσι τον Νοέμβρη.
Έχω κλείσει δηλαδή 1 χρόνο με αυτό τον τύπο ελαστικού. Για τα 7 χιλ.χλμ που έχω κάνει μέχρι τώρα εκ τον οποίων τα 150 στο χώμα είμαι ευχαριστημένος. Δεν με προβλημάτισε στην βρεγμένη άσφαλτο αν και δεν είμαι ο τύπος που τρέχει στην βροχή.

Αλλά επειδή έμεινα ευχαριστημένος και με το Sahara Enduro3 που έβαλα μπροστά τον Ιούνιο στην επόμενη αλλαγή του πίσω θα βάλω Sahara.
Για λίγο καλύτερο πάτημα στο χώμα (όχι Βιετνάμ και τέτοια) αλλά και για ομοιομορφία ελαστικών.

Καλη επιλογη το sahara ,αλλα τρωγονται γρηγοροτερα Κοσμα.
Δεν νομιζω να φτανουν ουτε καν τα 12χιλ.
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Καλη επιλογη το sahara ,αλλα τρωγονται γρηγοροτερα Κοσμα.
Δεν νομιζω να φτανουν ουτε καν τα 12χιλ.
Πες 7...
Ειδικά το πισω
 

KosmasKLE

KLEαρχος
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Kosmas
Μοτό
KLE 500
Καλη επιλογη το sahara ,αλλα τρωγονται γρηγοροτερα Κοσμα.
Δεν νομιζω να φτανουν ουτε καν τα 12χιλ.
Γρηγορότερα σε σχέση με το Sirac?
Τα 7 χιλ.χλμ που ανέφερα είναι σε σύνολο από τότε που έχω την μηχανή. Όχι από τότε που έβαλα το καινούργιο Sirac.
Με αυτό υπολογίζω να έχω κάνει γύρω στα 5χιλ.χλμ.
 
Top Bottom