Mitas MC24 Invader

Jiannis50

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KÀWASAKI KLE500. 2003
πολυ εξυπηρετικο παιδι ο νικος (ουζακιας )και τον ευχαριστω παρα πολυ για τον κοπο του ,αλλα δυστυχως και η αντιπροσωπια του 18 εχει ,κριμα και ηθελα πολυ να τα βαλω λογο καλης τιμης αποδοσης και ειδικα μετα απο αυτα που διαβασα απο τον stef .Ετσι μιας και το μπροστινο ηταν ολιγον επειγον να αλλαχθει στραφηκα στο επομενο ποιο οικονομικο (επωνυμο ),το μισελεν σιρακ(4 μηνων λαστιχο) μιας και αυτα εχω επανω και τα ξερω κατα καποιο τροπο και με εχουν ικανοποιησει (δεν εχω δοκιμασει και πολλα ,μαλλον κανενα αλλο περα απο τα dunlop trailmax που φοραγε πριν ).Αυτο που παρατηρησα και σημερα και τοτε που εβαλα τα σιρακ καινουργια ειναι οτι κανεις τους δεν διαθετει ενα μηχανικο σταντ μπρος η πισω τροχου μοτο τον 30-40 ευρω και προσπαθουν με γρυλους ιχ και διαφορες αλλες πατεντες να βγαζουν τροχους?????????????αν ειχαν ενα σταντ θα ειχαν κανει τον μισο χρονο ξεκουραστα μαλιστα και διχως να επεμβαινω εγω για το που θα μπει ο γρυλος η να βοηθαω περνωντας την μηχανη πανω μου στο δικο της σταντ για να βγαλουν τον τροχο ???ουτε στην αφρικη να ημασταν παναθεμα με :(
 
Top Bottom