Mosko moto reckless 80L (v.3)

xarri8

Μέλος
Όνομα
Haris
Μοτό
Ktm 1090 adv r
africa twin 750
Πωλούνται τα, σαμάρια της μοσκο 80L. Είναι καινούργια δεν τα χρησιμοποίησα. Βγήκε από την σακούλα μόνο η βάση την έβαλα για τεστ πάνω στην μηχανή αλλά επειδή έχω και 40 άρια τελικά προτιμώ αυτά.
Στο site έχουν αυτήν την στιγμή 748 ευρω σε έκπτωση 10% και όχι σε αυτό το χρώμα που είναι sold out σε αυτό το χρώμα πάνε 880 (v. 4)Εγώ τα δίνω αν τα θέλει κάποιος 640 ευρώ.
Θα είναι διαθέσιμα για περίπου 40 μέρες μετά θα τα επιστρέψω πίσω.

Περιοχή Λάρισα.
Αποστόλη παντού μετα από συνεννόηση.


Sent from my SM-G998B using Tapatalk
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Συγνώμη πιο είναι το χρώμα, γιατί δε φαίνεται καλά από τις φωτογραφίες. Επίσης έχει και τα δύο AUX pocket?

Sent from my Armor 17 Pro using Tapatalk
 

xarri8

Μέλος
Όνομα
Haris
Μοτό
Ktm 1090 adv r
africa twin 750
Συγνώμη πιο είναι το χρώμα, γιατί δε φαίνεται καλά από τις φωτογραφίες. Επίσης έχει και τα δύο AUX pocket?

Sent from my Armor 17 Pro using Tapatalk
το χρωμα είναι το πράσινο, δεν έχει τα δυο AUX pocket.
 

VISION

Μέλος
Όνομα
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μοτό
ΚΤΜ 1090
Από αυτά τα λίγα που αντιλαμβάνομαι πλέον το χρωμα είναι το woodland με τα μαυρα-γκρι drybag και δεν εχει τα και τα aux λογικά σε αυτη την τιμή
Έχει βγάλει πρόσφατα μια τέτοια έκδοση η Moskomoto.

Ούπς μαζί γράφαμε!!!
 

xarri8

Μέλος
Όνομα
Haris
Μοτό
Ktm 1090 adv r
africa twin 750
Από αυτά τα λίγα που αντιλαμβάνομαι πλέον το χρωμα είναι το woodland με τα μαυρα-γκρι drybag και δεν εχει τα και τα aux λογικά σε αυτη την τιμή
Έχει βγάλει πρόσφατα μια τέτοια έκδοση η Moskomoto.

Ούπς μαζί γράφαμε!!!
Αυτό το χρώμα είναι ναι! Τα dry bags έιναι γκρι


Sent from my SM-G998B using Tapatalk
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Με τρώει ο πωπος μου να ξέρεις. Έχω τις Backcountry 35 και σκεφτόμουν μήπως πάω σε αυτή τη λύση με μια προσπάθεια να περιορίσω το βάρος.

Sent from my Armor 17 Pro using Tapatalk
 

kostas82

Μέλος
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Μοτό
790 Adv R
Πολύ καλύτερη κατανομή του βάρους,γλυτώνεις κάγκελα και μπαίνει σε ότι μηχανακι έχεις στο γκαράζ σου.Αρνητικό θα έλεγα μόνο ότι σε σχέση με το backcountry στο ενδιάμεσο μιας βόλτας δεν μπορείς να ανοίξεις και πάρεις εύκολα κάτι που έχεις κάτω κάτω πχ(μικρή η ζημια γιατί με τα τσεπάκια που έχει και καλή διαχείριση λύνεται και αυτό).
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Έχω άλλες δύο ερωτήσεις. Το συγκεκριμένο Κιτ έρχεται με τον κεντρικό σάκο των 22λιτρων, το σακουλάκι για τις μπανελες της σκηνής και το προστατευτικό της εξάτμισης;

Sent from my Armor 17 Pro using Tapatalk
 

xarri8

Μέλος
Όνομα
Haris
Μοτό
Ktm 1090 adv r
africa twin 750
Έχω άλλες δύο ερωτήσεις. Το συγκεκριμένο Κιτ έρχεται με τον κεντρικό σάκο των 22λιτρων, το σακουλάκι για τις μπανελες της σκηνής και το προστατευτικό της εξάτμισης;

Sent from my Armor 17 Pro using Tapatalk
ναι όπως τα εγραψες είναι το σετ είναι ολόκληρο το μόνο που δεν έχει είναι τα aux pocket! σε σχέση με τα Backcountry 35 ειδικά αν βγάλεις και τα κάγκελα έχει τρελή διαφορά σε βάρος.
 

xarri8

Μέλος
Όνομα
Haris
Μοτό
Ktm 1090 adv r
africa twin 750
Με τρώει ο πωπος μου να ξέρεις. Έχω τις Backcountry 35 και σκεφτόμουν μήπως πάω σε αυτή τη λύση με μια προσπάθεια να περιορίσω το βάρος.

Sent from my Armor 17 Pro using Tapatalk
στείλε μήνυμα ή πάρε με τηλ αν θέλεις θα την βρούμε την άκρη! ;)
 

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022
ο λόγος που πούλησα όλο το πακέτο (backcountry, outback motortek κάγκελα και perun moto top rack) ήταν το βάρος.
ζύγισα όλο το κουτί που τα τύλιξα να τα στείλω στον αγοραστή και η ζυγαριά έδειξε 17 κιλά...

εδώ το σεταπ
και εδώ η ζυγαριά

δηλαδή με ένα τέτοιο rackless σύστημα σίγουρα γλιτώνεις βάρος
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
ο λόγος που πούλησα όλο το πακέτο (backcountry, outback motortek κάγκελα και perun moto top rack) ήταν το βάρος.
ζύγισα όλο το κουτί που τα τύλιξα να τα στείλω στον αγοραστή και η ζυγαριά έδειξε 17 κιλά...

εδώ το σεταπ
και εδώ η ζυγαριά

δηλαδή με ένα τέτοιο rackless σύστημα σίγουρα γλιτώνεις βάρος
Γιώργο γνωριζεσαι με το φίλο που τα πουλάει; Χαχαχαα! Γμτ, πάλι δε θα μαζέψω λεφτά...

Srider Σαν σεταπ για σόλο βόλτες είναι φοβερό, αν χρειαστεί να πας δικαβαλος βολεύεται δεύτερος πίσω; Μπορείς να το τραβήξεις πίσω μέχρι την σχάρα και να κάνεις χώρο για να κάθεται;
Sent from my Armor 17 Pro using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

xarri8

Μέλος
Όνομα
Haris
Μοτό
Ktm 1090 adv r
africa twin 750
Γιώργο γνωριζεσαι με το φίλο που τα πουλάει; Χαχαχαα! Γμτ, πάλι δε θα μαζέψω λεφτά...

Srider Σαν σεταπ για σόλο βόλτες είναι φοβερό, αν χρειαστεί να πας δικαβαλος βολεύεται δεύτερος πίσω; Μπορείς να το τραβήξεις πίσω μέχρι την σχάρα και να κάνεις χώρο για να κάθεται;
Sent from my Armor 17 Pro using Tapatalk
Στο 1090 που έχω την εργοστασιακή σχάρα αν την τραβήξω πίσω χωράει κανονικά δεύτερο άτομο σαν να έχεις κεντρική βαλίτσα!
 

VISION

Μέλος
Όνομα
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μοτό
ΚΤΜ 1090
Κακά τα ψέματα δεν είναι για δεύτερο άτομο.
Ιδανικά πρέπει να έρθει κοντά στο κέντρο βάρους και εκεί πραγματικά δείχνει όλα τα πλεονεκτήματα του
Εάν θελήσεις να κανεις κάτι τέτοιο(για το δεύτερο άτομο εννοώ) θα χρειαστείς ιδανικά αυτό
Θα πάει αρκετά πίσω και θα ασφαλίζει τελεια
 

xarri8

Μέλος
Όνομα
Haris
Μοτό
Ktm 1090 adv r
africa twin 750
Κακά τα ψέματα δεν είναι για δεύτερο άτομο.
Ιδανικά πρέπει να έρθει κοντά στο κέντρο βάρους και εκεί πραγματικά δείχνει όλα τα πλεονεκτήματα του
Εάν θελήσεις να κανεις κάτι τέτοιο(για το δεύτερο άτομο εννοώ) θα χρειαστείς ιδανικά αυτό
Θα πάει αρκετά πίσω και θα ασφαλίζει τελεια
Σε εμένα τώρα στο 1090 μπαίνει πάντως και με τους ιμαντεσ! με το gnoblin θα είναι ακόμα πιο εύκολα φυσικά κ το πας όσο πίσω θες δίκιο έχεις!
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
stefos είσαι ο τυχερός νέος ιδιοκτήτης? Ενημέρωσε για να στείλω ΠΜ το ΙΒΑΝ μου στον xarri8, να πάρω κανα ποσοστό.

χρόνια πολλά!
Χαχαχχα ναι, δηλώνω ένοχος. Μη το κάνουμε θέμα μόνο, γιατί θα κοιμηθώ έξω από το σπίτι μαζί το σκύλο.

Γιώργο με τι πλαϊνές και πίσω βάση το είχες συνδυάσει;

EDIT: Το βρήκα!

Sent from my Armor 17 Pro using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Ωραίος ο stefos !!! Πολύ καλή αγορά!! Και εγώ από τότε που έβγαλα τα κάγκελα και τις βαλίτσες, ξαλάφρωσα...
 
Top Bottom