Moto GP, 2017

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black


«Έτσι έχουν τα πράγματα... τα επίπεδα επιθετικότητας και επαφών έχουν αυξηθεί πολύ», τονίζει ο Vale που σήμερα επέστρεψε στο βάθρο για πρώτη φορά μετά το Silverstone.

«Ο Zarco είναι πάντα, μα πάντα πολύ επιθετικός και μπορείς να εκνευριστείς και να νευριάσεις μαζί του, αλλά αυτό δεν θ’ αλλάξει κάτι».

«Έτσι είναι τώρα το παιχνίδι... αν θέλεις να παίξεις! Είναι πιο επικίνδυνο αλλά έτσι έχουν τα πράγματα κι αν δεν μπορείς, τότε κάτσε στο σπίτι σου!»

πηγή:http://www.motograndprix.gr/content.aspx?id=27489



Ο Dovi δεν ψάχνει για δικαιολογίες...

«Επιβεβαιώσαμε ότι έχουμε περιορισμούς, ειδικά στη μέση των στροφών. Στους άλλους αγώνες είχα καταφέρει να τους κρύψω. Κρίμα...»

..........

Και το τελευταίο του σχόλιο αφορά στον εκπληκτικό Marc Marquez με εννέα βάθρα στους τελευταίους δέκα αγώνες.

«Είναι δυνατός σε όλες τις συνθήκες και η μοτοσυκλέτα του έχει βελτιωθεί, αν και δεν τη θεωρώ τόσο ανώτερη από τις άλλες. Ίσως έχει την καλύτερη ισορροπία και ο Marc καλύπτει τους περιορισμούς της».

http://www.motograndprix.gr/content.aspx?id=27488





«Ήθελα να έχω τον έλεγχο στην αρχή και να επιτεθώ στο τέλος. Γι’ αυτό και είπα στην ομάδα να μην μου δείχνουν τη θέση του
Andrea. Μερικές φορές οι παραπάνω πληροφορίες περιπλέκουν τα πράγματα».

«Γύρισα το κεφάλι μου κανά δυο φορές στα μισά του αγώνα για να δω που ήταν ο Dovi και μόλις τον είδα πολύ μακριά, συνειδητοποίησα ότι ήταν ώρα να επιτεθώ».

Και το έκανε με δυνατό τρόπο, ώστε στην καρώ σημαία δεν είχε κανέναν αντίπαλο μαζί του.

«Το γεγονός ότι ο Dovi δεν ήταν στο γκρουπ, έκανε τα πράγματα πιο εύκολα. Έδωσα το 100% μόνο στους 5 τελευταίους γύρους και δούλεψε».

«Ρίσκαρα όμως... είχα σημάδια από ρόδες στη φόρμα και στη μοτοσυκλέτα. Όλοι ήταν πολύ επιθετικοί κι έτσι ήμουν κι εγώ... αν και ήταν επικίνδυνο ανά διαστήματα».

Όπως όταν είχε μια επαφή με τον Valentino Rossi.

«Ήμουν γρήγορος στη δεύτερη στροφή. Είχα περάσει πολλούς και νόμιζα ότι ήμουν μπροστά του, αλλά τον είδα μετά μπροστά μου! Πίστεψα ότι θα πέσω, αλλά έτσι είναι οι αγώνες».

«Σήμερα οι μάχες ήταν φυσιολογικές. Αν κατεβάσουμε τον πήχη θα γίνουμε σαν την Formula 1....».


http://www.motograndprix.gr/content.aspx?id=27487





Οι τύποι αυτοί είναι αλλού....!!!!
Κάποτε είχαμε γκρίνιες όταν "έπαιζαν αγνωνιές" στον αγώνα. Θυμηθείτε Stoner, JL99, Pendroza και παλιότερα Biagi κλπ.... Βάβαια 99 και 26 γκρινιάζουν και τώρα, όποτε βρεθούν στη μάχη. Ευτυχώς σήμερα ήταν πίσω :)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black


Ας μείνει εδώ, αφού υπάρχει στο σωλήνα.
Για όσους δεν τον είδαν και για το μέλλον. Δύσκολα να ξαναγίνει κάτι τέτοιο σε αγώνα motogp....
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
κλασικη αυστραλια...εχει βγαλει φοβερους αγωνες,θυμηθειτε 2015 αλλα και πιο πισω....την αγαπανε οι οδηγοι,κανουν δοκιμες εκει,η σουζουκι παρουσιασεις gsxr,μια πιστα που χαιρεσαι να βλεπεις αγωνες...
ντουκατι βατερλω και φταιει η ομαδα....οτι βαλανε στον ντοβι ακολουθησαν και οι αλλοι....παρτα τα ρεστα....
για τον ντοβι,δεδομενου και της δυναμης της ευθειας...επρεπε να ρισκαρει,εκει που ηταν δεν ειχε τιποτα να χασει....
γιαμαχα αναλαμπη,κατι αλλαξαν το βραδυ του σαββατου βγηκε....
χοντα μαρκεθ και μονος του.....κοιτατε που ειναι τα αλλα χοντα...
απριλια κριμα,ειχε πιθανοτητες πενταδας...
σουζουκι,την εφαγε η ευθεια....
της εριχναν χαρακτηριστικα...
ΚΑΤΕΜΙΑ....8-9 ΠΡΩΤΗ ΧΡΟΝΙΑ-ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΛΛΟΝ
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
@πυξιδας990 Μανώλη καλά τα λες!
Στη Ducati κάτι κάνανε λάθος! Φαίνεται αν δεις τους περσινούς και προπέρσινους χρόνους αγώνα! Πέρσι το 1ο Ducati ήταν λίγα δεύτερα πίσω από το νικητή. Και φέτος στο χάος και 10'' πιο αργό χρόνο από το περσινό 1ο Ducati! Τρομερό λάθος έκαναν και δεν ξέρω αν φταίει ο Ντόβι λόγω συμβουλών-άποψης που έδωσε στους μηχανικούς, πάντως ήταν αλλού γι αλλού φέτος !
Χόντα-ΥΑΜΑΗΑ- Σουζουκι κάνανε αντίστοιχους (λίγο πιο αργούς) χρόνους από πέρσι και πρόπερσι, όπου όμως είχαμε υψηλότερη θερμοκρασία ασφάλτου (+3°c πέρσι και +10°C πρόπερσι και μάλιστα με μπρίτζε πρόπερσι).
Με βάση αυτά, δε βλέπω κακή απόδοση των Χοντα. Ο Μίλερ (7ος) κέντησε χθες, ειδικά στο 1ο μισό, και ο Κρατσ (5ος) έχασε από τα εργοστάσια και τον πολύ δυνατό χθες Ζάρκο.
Ο Ντάνυ έκανε το αναμενόμενο.... Ζέστανε λάστιχο μετά τη μέση του αγώνα, οπότε και απέκτησε ρυθμό αντίστοιχο με των 1ων, αλλά ήταν αργά. Όταν οι περισσότεροι βάζουν πίσω soft, ο Ντάνυ τι να βάλει????? ;) Πιο μαλακό δεν είχε! Μια χαρά είναι η Χόντα, ίσως το πιο καλό μηχανάκι αυτή τη στιγμή! (στημένο φυσικά στα γούστα του Μάρκεθ).
Τα είπα για τα Μισλένια πιο πάνω. Ρουλέτα.... :(
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
@πυξιδας990 Μανώλη καλά τα λες!
Στη Ducati κάτι κάνανε λάθος! Φαίνεται αν δεις τους περσινούς και προπέρσινους χρόνους αγώνα! Πέρσι το 1ο Ducati ήταν λίγα δεύτερα πίσω από το νικητή. Και φέτος στο χάος και 10'' πιο αργό χρόνο από το περσινό 1ο Ducati! Τρομερό λάθος έκαναν και δεν ξέρω αν φταίει ο Ντόβι λόγω συμβουλών-άποψης που έδωσε στους μηχανικούς, πάντως ήταν αλλού γι αλλού φέτος !
Χόντα-ΥΑΜΑΗΑ- Σουζουκι κάνανε αντίστοιχους (λίγο πιο αργούς) χρόνους από πέρσι και πρόπερσι, όπου όμως είχαμε υψηλότερη θερμοκρασία ασφάλτου (+3°c πέρσι και +10°C πρόπερσι και μάλιστα με μπρίτζε πρόπερσι).
Με βάση αυτά, δε βλέπω κακή απόδοση των Χοντα. Ο Μίλερ (7ος) κέντησε χθες, ειδικά στο 1ο μισό, και ο Κρατσ (5ος) έχασε από τα εργοστάσια και τον πολύ δυνατό χθες Ζάρκο.
Ο Ντάνυ έκανε το αναμενόμενο.... Ζέστανε λάστιχο μετά τη μέση του αγώνα, οπότε και απέκτησε ρυθμό αντίστοιχο με των 1ων, αλλά ήταν αργά. Όταν οι περισσότεροι βάζουν πίσω soft, ο Ντάνυ τι να βάλει????? ;) Πιο μαλακό δεν είχε! Μια χαρά είναι η Χόντα, ίσως το πιο καλό μηχανάκι αυτή τη στιγμή! (στημένο φυσικά στα γούστα του Μάρκεθ).
Τα είπα για τα Μισλένια πιο πάνω. Ρουλέτα.... :(
ο μιλλερ ναι εφυγε μπροστα,αλλα μετα,ουτε σε μαχες,ουτε τιποτα,περυσι κερδισε ο κρατσλοου,δυναμικος αναβατης,αλλα ουτε μια μαχη,λογικα θα εχανε και απο το απριλια....ειμαι 100% σιγουρος οτι προκρινε η ομαδα για τον ντοβι το βαλανε και οι αλλοι....περιμενω και την αποψη του στονερ...αν πει και βγει βεβαια...αληθεια τον εδειξε η καμερα,ηταν εκει?περιεργη η απουσια του απο τις οθονες
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Για τη Ντουκάτι συμφωνήσαμε, δεν υπάρχει κι αντίλογος..., πήγαν χειρότερα από πέρσι κι αντίθετα με την αισιοδοξία της Παρασκευής. Κάτι κάνανε λάθος και τα είπε ο Ντόβι. Το Στόνερ ούτε τον είδα, ούτε τον έψαξα, καλή η παρατήρησή σου.
Για τα Χόντα και την πιθανή μάχη με τα Απρίλια, σου παραθέτω χρόνους των 7 πρώτων γύρων ενός εκάστου (Εσπαργκαρό, Μιλερ, Κρατς), μέχρι εκεί που χρονομετρήθηκαν κι οι 3.









Συνημμένο το αρχείο από το motogp.com (έχει ένα τραγικό λάθος, με ταχύτερο γύρο αγώνα στον ΜΜ93, ενώ Κρατς και Ζαρκο έχουν κάνει και 1'29'')

Όπως το βλέπω, δύσκολα θα έπαιρνε κόντρα από τους Χονταίους ο Αλειξ.
Αν έμενε βέβαια μέσα, ποτέ δεν ξέρεις, αλλά έκανε τραγικό λάθος στη γραμμή του στο πέσιμο! Βλέπουμε ότι έναν γύρο πριν πέσει στον 7ο γύρο (στον 8ο έπεσε που δεν υπάρχει χρόνος) ο Κρατς του πήρε μισό δευτερόλεπτο σχεδόν. Πώς θα έπαιρνε και κόντρα από τον Κρατς ειδικά ;)
Τώρα ο Μίλερ, έκανε ότι έκανε στους πρώτους γύρους. Μετά, τι μάχες? Με ποιον? Τα εργοστάσια, ο Κρατς κι ο Ζάρκο ήταν εμπρός του. Κέρδισε και τον εργοστασιακό Ρινσ!!!! Μια χαρά πήγε!Τον έχεις για παραπάνω?

Τέλος πάντων.
Αυτό που λέω για τα Χόντα, βγαίνει ως συμπέρασμα μελετώντας τα αντίστοιχα περσινά αποτελέσματα στην ίδια πίστα με ανάλογες συνθήκες. Και για τους άλλους φυσικά με τον ίδιο τρόπο συμπεραίνω.

*****Και βλέπω πάλι τις επιλογές ελαστικών....
Όταν Κρατς και Μίλερ έχουν πίσω μαλακό, ο έρμος ο Ντάνυ με τα μισά κιλά, τι να έβαζε?
:D:p



Μελετώντας χρόνους συγκριτικά με πέρσι, κατανοώ γιατί είδαμε αυτή τη μητέρα των μαχών με 8 οδηγούς μέχρι 2 γύρους πριν την καρώ σημαία!!!
Ο αγώνας φέτος ήταν 1''+ πιο αργός!
Δεν έφυγε κανείς μπροστά, κανείς δεν ήθελε να οδηγήσει την κούρσα, γι αυτό την οδήγησε ο Μίλερ τόσο πολύ!
Κι ο Ρόσι είπε ότι περίμενε να επιτεθεί στον Μάρκεθ, μέχρι που του "την έπεσε" ο Γιάννο , που δεν τον περίμενε! Τα απρόοπτα των αγώνων ;) Ίσως αν έμενε πίσω από το Μάρκεθ, να βλέπαμε μάχη και για την 1η θέση στο βάθρο, μέχρι το νήμα!!!
Σε κάθε περίπτωση, ήταν ο πιο θεαματικός αγώνας ever, σε ότι με αφορά! .....μέχρι τον επόμενο βέβαια ;)
 

Attachments

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Είναι πολύ καλή εποχή για τσιπούρες, γι'αυτό.
:ha

νταξ, ας μη μειώνουμε παγκόσμιους έτσι.
Εγώ τους σέβομαι όλους απεριόριστα!
 

BLiTzER

Χορχόδειλας
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
ST
Δυσκολεύομαι να σεβαστώ ανθρώπους που δεν έχουν τη δύναμη να (αντ)αγωνιστούν. ;) Το ποιοι έχουν ΠΠ στο βιογραφικό τους χάρη σε συνθήκες, κανονισμούς, μοτοσικλέτα, ελαστικά κι όχι αγνή ικανότητα, ας το αφήσουμε στην άκρη, για κάποια άλλη στιγμή. Φυσικά, δεν αμφισβητώ ότι ήταν μεγάλος οδηγός, μην παρεξηγηθώ. Ίσα ίσα, ο τρόπος του (οδήγησης) ήταν από τους αγαπημένους μου. Αλλά ο πρωταθλητισμός και ο σεβασμός δεν κερδίζονται από quitters/whiners.

Ο αγώνας ήταν εκπληκτικός. Είναι ο αγώνας που συμβαίνει μια φορά ανά αγωνιστικό έτος. Είχε όλα αυτά που κάνουν το GP, το πιο θεαματικό, το πιο θρασύ και αρχιδάτο (συγχωρήστε τα γαλλικά μου), μηχανοκίνητο άθλημα. Δεν υπάρχει λόγος για πολλά σχόλια. Marquez και Rossi (λαμβάνουμε υπόψη και την ηλικία ε) είναι οι μόνοι εξωγήινοι του grid και το αποδεικνύουν σε κάθε αγώνα. Όλοι οι υπόλοιποι απλά ακολουθούν. Ο Vinales πήρε βάθρο στα τελευταία μέτρα, αλλά ποτέ δε μου έκανε κούκου η οδήγησή του, όσο γρήγορος κι αν είναι. Ο Zarco, πολύ δυνατός (και επικίνδυνος ενίοτε) και σίγουρα θα πρωταγωνιστήσει σύντομα, ειδικά αν καταφέρει να ελέγξει λίγο τον εαυτό του. Ο Iannone μάλλον δεν έχει πολύ μέλλον, αλλά σε 1-2 προσπεράσεις προς το τέλος, τον απόλαυσα ιδιαίτερα. Πολλά μπράβο στην ΚΤΜ και μακάρι να διεκδικεί βάθρα από την επόμενη χρονιά. Επίσης πολλά μπράβο στους πρώτους αναβάτες, που κανείς δεν παραπονέθηκε, παρ'όλες τις επαφές, τις ροδιές και τα σπασμένα πλαστικά, και όλοι διασκέδασαν τον αγώνα. Ευτυχώς όλοι οι κλαψιάρηδες είχαν μείνει πίσω, αλλιώς θα είχαμε τρεξίματα στην Επιτροπή πάλι.

Για να δούμε και τους επόμενους 2 αγώνες...
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Συμφωνώ σε όλα @BLiTzER Γιώργη, αλλά ειδικά σ' αυτό:

Marquez και Rossi (λαμβάνουμε υπόψη και την ηλικία ε) είναι οι μόνοι εξωγήινοι του grid και το αποδεικνύουν σε κάθε αγώνα.


Μακράν αυτοί οι τύποι και μόνο το Ζάρκο -προς το παρόν- βλέπω αντάξιό τους.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Νταξ τα παραλές...
Ο Θεός-Σένα είχε χαρακτήρα και ήθος.
Ο πιτσιρικάς εδώ, έχει ικανότητες και κοχόνια όσο αφορά την οδήγησή του και δεν καταλαβαίνει από ρίσκα. Αλλά από χαρακτήρα..., ασ' το. Και δε μιλάω "να τον κάνουμε παρέα", για τον αγωνιστικό του χαρακτήρα λέω. Αυτό που βλέπουμε, όσα έκανε το 2015 κλπ.
Όσα και να κερδίσει σε τρόπαια, πρωταθλήματα, ρεκόρ κλπ, αθλητής μέγας δε θα γίνει ποτέ. Ο αθλητής, έχει και ήθος!!!
Τα "γιούχα" που τρώει, όντας στο βάθρο, δεν είναι τυχαία!!!
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Νταξ τα παραλές...
Ο Θεός-Σένα είχε χαρακτήρα και ήθος.
Ο πιτσιρικάς εδώ, έχει ικανότητες και κοχόνια όσο αφορά την οδήγησή του και δεν καταλαβαίνει από ρίσκα. Αλλά από χαρακτήρα..., ασ' το. Και δε μιλάω "να τον κάνουμε παρέα", για τον αγωνιστικό του χαρακτήρα λέω. Αυτό που βλέπουμε, όσα έκανε το 2015 κλπ.
Όσα και να κερδίσει σε τρόπαια, πρωταθλήματα, ρεκόρ κλπ, αθλητής μέγας δε θα γίνει ποτέ. Ο αθλητής, έχει και ήθος!!!
Τα "γιούχα" που τρώει, όντας στο βάθρο, δεν είναι τυχαία!!!
Χαρακτηριστικα προσωπου κοιτα αγορι;)
Συν ομοιοτητες σε αποδοση και μεθοδικοτητα δουλειας(αποψη μου)
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Νταξ τα παραλές...
Ο Θεός-Σένα είχε χαρακτήρα και ήθος.
Ο πιτσιρικάς εδώ, έχει ικανότητες και κοχόνια όσο αφορά την οδήγησή του και δεν καταλαβαίνει από ρίσκα. Αλλά από χαρακτήρα..., ασ' το. Και δε μιλάω "να τον κάνουμε παρέα", για τον αγωνιστικό του χαρακτήρα λέω. Αυτό που βλέπουμε, όσα έκανε το 2015 κλπ.
Όσα και να κερδίσει σε τρόπαια, πρωταθλήματα, ρεκόρ κλπ, αθλητής μέγας δε θα γίνει ποτέ. Ο αθλητής, έχει και ήθος!!!
Τα "γιούχα" που τρώει, όντας στο βάθρο, δεν είναι τυχαία!!!


http://www.arlekin.gr/book.asp?id=1667&catid=15





:roflmao::roflmao::roflmao:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Χαρακτηριστικα προσωπου κοιτα αγορι;)
Συν ομοιοτητες σε αποδοση και μεθοδικοτητα δουλειας(αποψη μου)
Συνεννοηθήκαμε...
Είσαι γοητευμένος:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


Για την απόδοσή του και τη δουλειά του, τα είπα κι εγώ. Συμφωνούμε, οδηγάρα, εξελικτής, δημιουργεί στο στήσιμο. Αλίμονο...., παραδέχομαι.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Πάμε και Μαλαισία....

Ώρες μεταδόσεων
Παρασκευή 27/10/17

03:55 MOTO3 ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ 1
04:50 MOTOGP ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ 1
05:50 MOTO2 ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ 1
08:05 MOTO3 ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ 2
09:00 MOTOGP ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ 2
10:00 MOTO2 ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ 2

Σάββατο 28/10/17

03:55 ΜΟΤΟ3 ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ 3
04:50 MOTOGP ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ 3
05:50 MOTO2 ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ 3
07:30 MOTO3 ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ
08:25 MOTOGP ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ 4
09:05 MOTOGP ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ 1+2
10:00 MOTO2 ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ

Κυριακή 29/10/17
Κυριακή μια ώρα πίσω, στις 04:00 πάμε πίσω στις 03:00
03:35 ΜΟΤΟ3 ΖΕΣΤΑΜΑ
03:05 ΜΟΤΟ2 ΖΕΣΤΑΜΑ
03:35 MOTOGP ΖΕΣΤΑΜΑ
05:45 ΜΟΤΟ3 ΑΓΩΝΑΣ
07:05 ΜΟΤΟ2 ΑΓΩΝΑΣ
08:30 MOTOGP ΑΓΩΝΑΣ

ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΗ ΣΑΣ ΜΠΕΡΔΕΥΟΥΝ ΟΙ ΩΡΕΣ ΖΕΣΤΑΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΜΟΤΟ3 & ΜΟΤΟ2
Η ΜΟΤΟ3 ΞΕΚΙΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΡΙΝΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΩΡΑ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΛΕΙ ΤΑ ΡΟΛΟΓΙΑ ΜΑΣ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΙΣΩ.
ΤΟ ΖΕΣΤΑΜΑ ΤΗΣ ΜΟΤΟ2 ΞΕΚΙΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΩΡΑ.

Καλό ξενύχτι.
:)
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Παντα αναρωτιομουν τι μου θυμιζει αυτο το παιδι



Το βρηκα


Συμφωνώ !!!!!
( ωραια αγόρια )
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black


FP1 στεγνό.....




FP2 βρεγμένο.....

Πέρσι είχαμε μια από τα ίδια...



αλλά με +6°C στην άσφαλτο!


τα συνδιασμένα μας δίνουν και το Q2, εφόσον αύριο βρέξει ξανά!







Σημειώνω ότι ο Ρόσι πέρσι και φέτος σε στεγνό FP1 έχει τον ίδιο ακριβώς χρόνο!!!


2:01:611 πέρσι (τελευταία φώτο)
και 2:01:662 φέτος 1η φώτο..... ;)
 
Top Bottom