Moto Guzzi V85

tsak8

Μέλος
Περιοχή
Ζωγραφου
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
R 1200 GS
Το πήρα. Πάρα πολύ καλά λόγια για ποιότητα κατασκευής, ανεση και κυριως οδική συμπεριφορά και fun factor. Χώμα ψιλοαπλη διάβαση βέβαια..
Για εμένα με τιμή γύρω στα 11000 θα ήταν ταμαμ ώστε να παραβλεψω την ελλειψη χαμηλού φτερου και τις σαμπρελες στα ελαστικά.
Και τα 2 δεν τα χωνεύω ευκολα!

Τώρα με 11800 + καποια έξτρα πας σε περιοχή Tiger 800 XrX και 1050 Sport αλλά και Tracer απλό και GT.
Δύσκολα πράγματα, παρόλα αυτά θελω να το δω απο κοντά, να το οδηγήσω και να δω και χρηματοδοτικό

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Άνθρωπος που βρέθηκε στην επίσημη παρουσίαση και το είχε 3 ημέρες, ενθουσιάστηκε με οδηγική συμπεριφορά, φρένα και λειτουργία κινητήρα.
Θεωρώ ότι ο προβληματισμος κάποιου είναι στην After sale εξυπηρέτηση της εταιρείας.
Η τιμή είναι μια χαρά.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Η γκουτσι και οι κινητήρες της είναι μια μοτοσυκλετιστικη φιλοσοφία είναι αικον ειναι όπως λέμε Χάρλευ , έχει και θα έχει το κοινό της που θα διευρυνθεί , κατά την γνώμη μου ειναι ενα τιμιο και αξιόπιστο εργαλείο
θα ήθελα έναν πιο δυνατό κινητήρα προσωπικά αλλά πιστεύω ότι θα τον βάλουνε
 

tsak8

Μέλος
Περιοχή
Ζωγραφου
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
R 1200 GS
Τι λέτε, να το κλεισω; Δεν έχω πληρώσει το σχολείο του μικρού βέβαια αλλά οκ θα τον βρει τον δρόμο του!

Όντως ποιοτική κατασκευη, όγκος τόσο οσο χρειάζεται. Καλή θέση οδηγησης και ελαφριά αίσθηση. Είδα και τον πλήρη καταλογο αξεσουάρ με πολλά ετοιμοπαραδοτα σε οκ τιμές.


Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Τι λέτε, να το κλεισω; Δεν έχω πληρώσει το σχολείο του μικρού βέβαια αλλά οκ θα τον βρει τον δρόμο του!

Όντως ποιοτική κατασκευη, όγκος τόσο οσο χρειάζεται. Καλή θέση οδηγησης και ελαφριά αίσθηση. Είδα και τον πλήρη καταλογο αξεσουάρ με πολλά ετοιμοπαραδοτα σε οκ τιμές.


Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΧΤΥΠΑ ΤΟ!
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Τι λέτε, να το κλεισω; Δεν έχω πληρώσει το σχολείο του μικρού βέβαια αλλά οκ θα τον βρει τον δρόμο του!
Κλαίω απλά ,.πρέπει να φτιαχτεί μια στέγη για του πατεράδες που τους πετάνε έξω από το σπίτι μετά από τέτοιες σκέψεις -αγορες .
Θα μαζευτούμε πολλοί .


Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tsak8

Μέλος
Περιοχή
Ζωγραφου
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
R 1200 GS
Άστα καταπίεση!
Εντω μεταξύ για λιγα κυβικά χάνουμε το μικρό σημα των 50€. Θα το είχα επιχείρημα μαζί με τα 50€ ξερω γω λιγότερα ασφάλιστρα!

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tamanaco

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι - Αγία Παρασκευή - Ηράκλειο
Όνομα
Τάσος
Μοτό
R1200GSA
Άστα καταπίεση!
Εντω μεταξύ για λιγα κυβικά χάνουμε το μικρό σημα των 50€. Θα το είχα επιχείρημα μαζί με τα 50€ ξερω γω λιγότερα ασφάλιστρα!

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ναι αλλά μετά το οδοιπορικό Λεωνιδίου δεν ξύπνησες να πάς σχολείο το παιδί...
Αυτά κάνεις και τρώς παντόφλα.


Sent from my iPad using Tapatalk
 

tsak8

Μέλος
Περιοχή
Ζωγραφου
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
R 1200 GS
Χαχα είχα ξυπνήσει, απλά οργάνωνα την εβδομάδα!

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Χαχα είχα ξυπνήσει, απλά οργάνωνα την εβδομάδα!

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Σε ποια ομάδα ήσουν;
 

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
Άνθρωπος που βρέθηκε στην επίσημη παρουσίαση και το είχε 3 ημέρες, ενθουσιάστηκε με οδηγική συμπεριφορά, φρένα και λειτουργία κινητήρα.
Θεωρώ ότι ο προβληματισμος κάποιου είναι στην After sale εξυπηρέτηση της εταιρείας.
Η τιμή είναι μια χαρά.
Θα πρόσθετα και την αξιοπιστία
γιατί αν έχει (έστω τα μισά) προβλήματα του Στέλβιο....
(και δεν λέω ΟΛΑ)
Σέι χελόου του μάι πλάταν.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θα πρόσθετα και την αξιοπιστία
γιατί αν έχει (έστω τα μισά) προβλήματα του Στέλβιο....
(και δεν λέω ΟΛΑ)
Σέι χελόου του μάι πλάταν.
ok....αλλα για αυτο θα πρεπει να περιμενουμε.
 

tsak8

Μέλος
Περιοχή
Ζωγραφου
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
R 1200 GS
Μου ήρθε και το mail να πάω για test ride. Και μέχρι τέλους Απριλίου δώρο βαλίτσες αλουμινίου πλαινες (αξίας 1300 ευρώ λεει)
Οχι και τόσο δελεαστική προσφορά αφού βρίσκω αντίστοιχα σετ με τα μισά λεφτά.
Ας ήταν 1000€ σε αξεσουάρ προτίμησης π.χ ψηλή ζελατινα, κεντρικό σταντ, κάγκελα, σύνδεση με bluetooth και προβολακια για εμένα είναι πιο σημαντικά και βγαινουν κάπου εκεί. Βαλίτσες εχω

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Θα πρόσθετα και την αξιοπιστία
γιατί αν έχει (έστω τα μισά) προβλήματα του Στέλβιο....
(και δεν λέω ΟΛΑ)
Σέι χελόου του μάι πλάταν.
Νίκο ακόμα και η χοντα δεν γλίτωσε τα κωμικά λάθη. Αυτό δείχνει πολύ πιο απλό από το στελβιο.

Ακόμα αναρωτιέμαι γιατί σαμπρέλα και γιατί όχι πλήρως ρυθμιζόμενο εμπρός τουλάχιστον στην ανάρτηση.

Γενικά, από αυτά που νομίζω ότι θα αγοραζα. Δυσκολη επιλογή ανάμεσα σε αυτό και το vstrom XT για τον υποψήφιο αγοραστή.
 

tsak8

Μέλος
Περιοχή
Ζωγραφου
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
R 1200 GS
Ακόμα αναρωτιέμαι γιατί σαμπρέλα και γιατί όχι πλήρως ρυθμιζόμενο εμπρός τουλάχιστον στην ανάρτηση..
Ιδιαίτερα η σαμπρελα πολύ δυσκολοχωνευτο, αν αναλογιστείτε τον διπλό άξονα πίσω είναι να μην σου τύχει λάστιχο!

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ιδιαίτερα η σαμπρελα πολύ δυσκολοχωνευτο, αν αναλογιστείτε τον διπλό άξονα πίσω είναι να μην σου τύχει λάστιχο!

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
"διπλό άξονα";
 
Top Bottom