Moto Morini granpasso

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Ο κουμπάρος μου κοιτάζει αυτό το μεκανακι ; Έχετε άποψη ;

Είχε στο παρελθόν ένα 350 και ένα νομίζω 500 εντουρακια και τα δύο ,το δεύτερο ήταν V .γενικά ήταν πολύ ευχαριστημένος και κοιτάζει αυτό που έχουν στην delta , με 0 χιλιόμετρα.

Follow me, I'm lost too
 

ouzakias

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
R 1200GS ADV 2010
Έχω οδηγισει το μοτέρ αυτό στην ουσία και ήταν πολύ ωραίο, ροπή και ευστροφια. Ο άνθρωπος που το είχε του έχει κάνει αρκετά χιλιόμετρα χωρίς μηχανικά προβλήματα και από ότι λέει το πάει κιόλας. Κάποια ηλεκτρολογικα του έχει βγάλει όμως.
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Δεν ξερω απο αξιοπιστια.....αλλα προσωπικα το γουσταρω πολυ ειναι ξεχωριστο κ αλητικο.......το Μοτο ελεγε για δυνατο κινητηρα καψογα φρενα κ στησιμο !!!!!
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Η μορινι αν δεν κανω λαθος αγοραστηκε προσφατα απο κινεζους,στο δρομο της μπενελι δηλ.Αυτό δεν ειναι κακο κατα την αποψη μου και όντως οτι εχω διαβασει μιλανε για παρα πολυ ωραιο μοτερ..
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Έλα πες την αλήθεια ....
Δεν το κοιτάζει ο κουμπάρος σου ....
Εσύ ρίχνεις κλέφτες ματιές αλλά ντρέπεσαι και καλά κανεις, να το πεις ....


ΥΓ Μόνο τζι-ες 2010-2011 τα καλά ....
 

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
Το ξέρεις ότι το συγκεκριμένο μηχανάκι το κοιτούσα και εγώ πολύ σοβαρά. Εάν όμως το σκεφτεί πάνω από 5' λογικά, τότε η απάντηση είναι όχι. Εκτός βέβαια και αν έχει το παλικάρι χρήματα για να κάνει το κέφι του χωρίς να τον πολυνοιαζει..
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Του είπα ότι είναι εκεί κοντά στην 10ετια και δεν το παίρνει κανείς και μετά από αυτό μου λέει - θα πάω να του ρίξω μια ματιά .

Παντελή το θυμάμαι ότι το κοιτούσες και σου έπαιρναν και το 990 μια χαρά αλλά χαίρομαι που σε εσένα επικράτησε η λογική .
Αυτός μετά από 2 μορινι θέλει να πάρει και το 3ο το μακρύτερο .
Χο Χο χο

Follow me, I'm lost too
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Υπάρχει δυσκολία στα ανταλλακτικά!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Και εσυ που το ξερεις ? :p
Δεν σου κρύβω ότι έχω διαβάσει αρκετά για το μηχανάκι
Πολύ ωραίο και γρήγορο αλλά χωρίς υποστήριξη
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Eπειδη το συγκεκριμενο μηχανακι ηταν διακαης ερωτας, το ειχα ψαξει παρα πολυ. Περα απο τη δυσκολια συντηρησης και τα οποια χαζοηλεκτρικα προβληματα, ειχαν ενα χοντρο θεμα με το ψαλιδι. Ειχαν παρουσιαστει πολλες περιπτωσεις που εκοψαν το ψαλιδι στη βαση του, στον αξονα του ψαλιδιου.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Πάντως, είναι ωραίο και ξεχωριστό!
Πιθανότατα να υπάρχουν δυσκολίες στην υποστήριξη του, υπάρχει πάντως δραστήριο ιταλικό φόρουμ για αυτά...

Και εγώ πάντως, θα κοίταγα το μτχ που υπάρχει στο car, μιας και το παιδί έχει βάλει πράγματα, το έχει κυκλοφορήσει και άρα έχει λύσει διάφορες "παιδικές" ασθένειες. Αν κουβεντιάζει και την τιμή, γιατί όχι?
 
Top Bottom