Moto Psycho Wash πλυντηριο μοτοσυκλετων

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Μάλλον πρέπει να επεκταθεί σαν επιχείρηση ο φίλος μας .
Να πάρει έναν βοηθό και να είναι πιο παραγωγικος, ώστε να μην χάνει πελάτες
Ψαχνει ηδη.
 

kavadias

Μέλος
Περιοχή
there and back again
Όνομα
Τάσος
Μοτό
KTM 1290 SA '15
KTM 690 Enduro '08
KTM EXC 250 '06
πάντως ο Πάνος πέρα από καλό παιδί, κανει και καταπληκτική δουλειά και είναι και απόλυτα συνεννοήσιμος και επαγγελματίας. λογικό να μην βρίσκουμε ραντεβού :(
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Τυχαίνει προφανώς, την προηγουμένη τρίτη τον πήρα τηλέφωνο την πέμπτη ήταν απαστράπτον το ζωντανό. Δεν το λες και μεγάλη αναμονή.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Εγώ πήρα τφ σήμερα και ζήτησα ραντεβού για την ερχόμενη Δευτέρα στις 13:00. Είχε διαθέσιμο χρόνο και έκλεισε. Καμιά φορά χρειάζεται και εμείς να προγραμματιζόμαστε.

Λείπω εκτός των τειχών επομένως και να ήθελα δε θα μπορούσα να το πάω νωρίτερα. Αν όμως έπαιρνα τφ το Σάββατο για τη Δευτέρα το πιθανότερο δε θα έβρισκα. Θα έφταιγε ο Πάνος; Αφού μπορούσα να πάρω από σήμερα.
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Πήρα Δευτέρα για αυτή την εβδομάδα είχε ένα κενό όλο κ όλο τη πεμπτη το οποίο δεν με βόλευε. Κάτι παρεμφερες ήταν και η προηγουμενη εβδομάδα. :rolleyes:
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Και γω πήρα τηλ στη φίλη μου την οδοντίατρο για ραντεβού ,και με έκλεισε μετα από 15 μέρες ( τπτ επείγον εννοείται, απλα ρουτίνας εργασίες)
Την κάνει κακη επαγγελματία αυτο;
Οχι για μενα ,και ναι εχει και υπάλληλο .
Για να μην έχει χρόνο προφανώς κάτι κάνει πολύ καλά...
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Πιο γρήγορα θα βρω ραντεβού στο ΙΚΑ της περιοχής μου

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Γ Σεπτεμβρίου επόμενο διαθέσιμο 7/6

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Αν κάποιος μπορεί να περιμένει, καλώς. Αν όχι, μπορεί να απευθυνθεί σε άλλον. Νομίζω πως τα πράγματα είναι απλά.

Πάντως, είναι η φύση της δουλειάς τέτοια (αρκετή ώρα για μια μοτό, μειωμένος χώρος άρα δεν γίνεται να δουλέυονται αρκετές μοτό ταυτόχρονα) που δικαιολογεί τέτοιες καθυστερήσεις. Αντίστοιχο θέμα είχε και ο moto detail garage (ραντεβού μετά από μια βδομάδα), τώρα είδα στο fb ότι μεταφέρθηκε σε μεγαλύτερο χώρο. Αν βγαίνουν τα "κουκιά" ίσως και αυτό να είναι μια λύση, όταν είχα πάει εγώ το δικό μου πάντως, ντράπηκα να δώσω 10ε (ήταν προσφορά νομίζω) για την πάνω από μισή ώρα που πάλευε και αναρωτήθηκα.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Όλη αυτή η αναμονή, η διαδικασία, η ταλαιπωρία και ο "προγραμματισμός", για ένα..... πλύσιμο;;;;;; :oops:
Χαρά στο κουράγιο σας!!!!
Νικόλα τι ταλαιπωρία είναι ένα τηλεφώνημα;
Εγώ όπως είπα για παράδειγμα λείπω και ξέρω πως αυτήν την εβδομάδα δε θα μπορούσα να τη πάω. Το Σάββατο που έρχεται δε μπορώ για οικογενειακούς λόγους. Από Δευτέρα, Τρίτη ή Τετάρτη ήξερα πως θα μπορούσα. Απλά επιλέγω να πάρω τηλέφωνο 7 μέρες πριν αντί για 1 ή 2 μέρες πριν. Καμία διαφορά.

Η διαφορά είναι ότι προσωπικά μου αρέσει ο προγραμματισμός και η συνέπεια στη καθημερινότητα μου. Πως θα μπορούσε να λυθεί η άσκηση αλλιώς; Ο άλλος τρόπος είναι: "στην ουρά και περίμενε..." το οποίο βρίσκω απαρχαιωμένο ως φιλοσοφία.

Αν η μηχανή είναι σε χάλια κατάσταση θα τη πλύνω και μόνος ώστε να φύγουν τα χοντρά και να μπορώ να κάτσω τουλάχιστον πάνω της μέχρι το ραντεβού.

Δυστυχώς το πλεονέκτημα του ιδιωτικού χώρου το έχασα και για αυτό πούλησα και το πλυστικό.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Νικόλα τι ταλαιπωρία είναι ένα τηλεφώνημα;
Εγώ όπως είπα για παράδειγμα λείπω και ξέρω πως αυτήν την εβδομάδα δε θα μπορούσα να τη πάω. Το Σάββατο που έρχεται δε μπορώ για οικογενειακούς λόγους. Από Δευτέρα, Τρίτη ή Τετάρτη ήξερα πως θα μπορούσα. Απλά επιλέγω να πάρω τηλέφωνο 7 μέρες πριν αντί για 1 ή 2 μέρες πριν. Καμία διαφορά.

Η διαφορά είναι ότι προσωπικά μου αρέσει ο προγραμματισμός και η συνέπεια στη καθημερινότητα μου. Πως θα μπορούσε να λυθεί η άσκηση αλλιώς; Ο άλλος τρόπος είναι: "στην ουρά και περίμενε..." το οποίο βρίσκω απαρχαιωμένο ως φιλοσοφία.

Αν η μηχανή είναι σε χάλια κατάσταση θα τη πλύνω και μόνος ώστε να φύγουν τα χοντρά και να μπορώ να κάτσω τουλάχιστον πάνω της μέχρι το ραντεβού.

Δυστυχώς το πλεονέκτημα του ιδιωτικού χώρου το έχασα και για αυτό πούλησα και το πλυστικό.
Εγώ όταν είναι να πλύνω το μικρό (γιατί το μεγάλο το πλένω πάντα μόνος μου), παίρνω τη γύρα τα βενζινάδικα και οποίο μου κάτσει και μου πει "βάλε το μέσα ΤΩΡΑ" αυτό και κάνω!
Αν τύχει να μην μπορεί κανένας (από τα τρία τέσσερα βενζινάδικα που περνάω) να το πλύνει επί τόπου ......... οπότε μου ξαναέρθει η..... όρεξη!!!!!!!
Ραντεβού, κλείνω σε γιατρό, όχι σε πλυντήριο :wacky:!!!
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Προσωπικά δεν διαφωνώ με το ραντεβού , ίσα ίσα , για τον χρόνο αναμονής είναι η ένσταση μου.

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Προσωπικά δεν διαφωνώ με το ραντεβού , ίσα ίσα , για τον χρόνο αναμονής είναι η ένσταση μου.

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Και ο χρόνος αναμονής παίζει το ρόλο του, όπως σωστα λες!
Στα βενζινάδικα δεν το "ψειριζουν" και τελειώνουν γρήγορα (φυσικά δεν γίνεται η ίδια δουλειά, αλλά αυτό δεν με ενδιαφέρει πλέον) το πλύσιμο και την κάνω!
Ο χρόνος μου είναι περιορισμένος για.... πολυτέλειες!!!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Παρέα με τον Πάνο που φροντίζει το Στιλέτο



Στάλθηκε από το Mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Θα την προλάβω, ΚΤΜ έχω, εκτός αν πάθω βλάβη :)
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Την πρόλαβα όλα καλά. Αρχίζει και φορτώνει σιγά σιγά.



Στάλθηκε από το Mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Έμεινα πολύ ευχαριστημένος από τη δουλειά του Παναγιώτη, εκτίμησα το γεγονός ότι ξερει που να χτυπήσει με το πιεστικό και πόσο πίεση να βάλει, καθώς επισης ότι έδωσε μεγάλη λεπτομέρεια στα κρυφά σημεία της μοτο οπως μεταξύ των τιμονοπλακων, κάτω απο ψαλίδι κτλ, καθώς επίσης και κάποια σημεία που παρατήρησε ο ίδιος και μου τα επισήμανε.

Η επόμενη επίσκεψη θα είναι κεραμική αλλά θα αφήσω να ζεστάνει λίγο ακόμα.

Στάλθηκε από το Mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom