Motoforums ,ομάδες fb,motoblogs ,πολυκερματιζμος

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Μικρογραφία της ζωής είναι όλα νομίζω.
Οποιος είναι σε ένα χώρο για να περνάει όμορφα, να βοηθήσει όπου μπορεί και να σέβεται τον διπλανό του και την αποψη του,και θα περάσει καλά, και θα βοηθηθεί κάποτε, και θα τον σεβαστουν...
Όταν αρχίζουν ρουφιανιλικια, τσατσιλικια,φευτοφαινεσθαι ,αρχηγηλικια και τα συναφή, τότε χαλαει η δουλειά (χαλασμένη δλδ εξ αρχής ήταν απλά θέλει χρόνο να πέσουν τα προσωπεία...)
Έτσι τουλάχιστον τα βλέπω από την δική μου φτωχή οπτική γωνία
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Πιστεύω ο todor είναι αναπόδραστο να καταλήξει στα πε εν φε καθότι τα πε εν φε είναι γνωστά ως ήρεμη δύναμη... και ο todor αναζητεί κάτι ασφάλτινο και ήρεμο...
Τον βλέπω ήδη ελικοφόρο, απλα μέχρι να το αποφασίσει έχουμε χρονια μπροστά μας...:ha
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Νομίζω ότι ο Στέργιος αυτό που λέει είναι ότι ίσως ειναι προτιμότερο να υπάρχει ένας χώρος ο οποίος μέσα από την ποσότητα και ποικιλία των προσωπικοτήτων να ξεφυτρώνουν και να ανθούν καινούργιες ιδέες κτλ, και όχι να δημιουργούνται διαρκώς καινούργιες εστίες οι οποίες ίσως να είναι εφημερες, ίσως και όχι.
Ειναι και αυτος παιδι των λουλουδιων.Δυστυχως η πραγματικοτητα ειναι ο μεγαλυτερος εχθρος των ονειροπολων.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ειναι και αυτος παιδι των λουλουδιων.Δυστυχως η πραγματικοτητα ειναι ο μεγαλυτερος εχθρος των ονειροπολων.
Σίγουρα η ύπαρξη ενός χώρου να αγκαλιάσει το μοτοσυκλετισμο σε τόσο οικουμενική κλίμακα φαντάζει ουτοπικη, αλλά νομίζω ότι αυτό δεν οφείλεται στις διαφορετικές προτιμήσεις του καθενός σχετικά με τη χρήση της μοτο, αλλά η, φανερή η κρυφή, προσπάθεια ορισμένων να το παίξουν αρχηγοί, αυθεντίες, ντίβες, αρχηγόπουλα η απλά να προσπαθήσουν να πρωτοτυπήσουν.
Καλό είναι να προτοτυπεις, καλό είναι και να θες να δημιουργήσεις μια κλειστή ομάδα με δικούς σου κανόνες κτλ, αλλά θεωρω ότι διαιρείς την κοινότητα όπου αυτό στο τέλος της μέρας κάνει περισσότερο κακό πάρα καλό.

Προσωπικά είμαι γραμμένος σε αρκετούς διαδυκτιακους χώρους γιατί μου αρέσει να ενημερώνομαι από ανθρώπους σαν και εμένα, με τα καλά και τα κακά που αυτό εμπεριέχει. Ευτυχώς νομίζω ότι μπορώ να φιλτραρω την πληροφορία σε μεγάλο βαθμό.
Θα προτιμούσα όμως και εγώ, όλοι αυτοί οι χώροι να ήταν μια γροθιά, ένα μέτωπο όπου με σιωπηλή και ανοιχτή διαχείριση να γεννούσε ιδέες και προτάσεις, και γιατί όχι να ερευνούσε και να πρόσφερε εξέλιξη στον χώρο της μοτοσυκλέτας.
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Θα προτιμούσα όμως και εγώ, όλοι αυτοί οι χώροι να ήταν μια γροθιά, ένα μέτωπο όπου με σιωπηλή και ανοιχτή διαχείριση να γεννούσε ιδέες και προτάσεις, και γιατί όχι να ερευνούσε και να πρόσφερε εξέλιξη στον χώρο της μοτοσυκλέτας.
Μαζί σου,αλλά ούτε σε 1000 χρονια δε θα γίνει αυτό
Ναι δεν είμαι ρομαντικός...
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Θα προτιμούσα όμως και εγώ, όλοι αυτοί οι χώροι να ήταν μια γροθιά, ένα μέτωπο όπου με σιωπηλή και ανοιχτή διαχείριση να γεννούσε ιδέες και προτάσεις, και γιατί όχι να ερευνούσε και να πρόσφερε εξέλιξη στον χώρο της μοτοσυκλέτας.
Πρόσεξε τώρα γέλιο. Για αυτόν τον λόγο υπάρχει η ΜΟΤΟΕ. Στην οποία για να γίνεις μέλος πρέπει να φιλήσεις το δαχτυλίδι ΚΑΠΟΙΟΥ προέδρου ΚΑΠΟΙΑΣ λέσχης κάπου*. Ποιοί είναι διαπιστευμένοι, ποιοί δέχονται μέλη, με ποιά αμοιβή και τι παρέχουν τελικά στα μέλη τους; Άγνωστο, πες δηλαδή ότι πραγματικά θες να συμμετέχεις, δεν ξέρεις από που. Οι προεδρικές συμπεριφορές των συμπολιτών μας και ο κατακερματισμός σε λέσχες/ομάδες/φόρουμ/γκρουπ/οτιστοδιάολο "άνω ραχούλα ράιντερς" "μέσα παναγιά μοτολάβερς" "έξω σέκλανα νοτσικεντρίπερς" των 20-30 νοματαίων με επισημότητα μπλουζάκια/αυτοκόλλητα/εκδηλώσεις/φανφάρες/ξεςπχοιοίείμαστεμείςρέι γιατί είναι υπόθεση δυο κλικ πλέον, βολεύει την κεντρική μοτο-εξουσία στο να λειτουργεί κατά το δοκούν δηλαδή κλασικά ελληνικά εξυπηρετώντας την καρέκλα του προεδρείου, βοηθάει τον εκάστοτε υπουργό στο να μας γράφει στα παπάκια του γιατί δεν έχουμε δύναμη αφού προωθείται συστηματικά το "διαίρει και βασίλευε" και στην μοτοσικλέτα, με αποτέλεσμα απολύτως τίποτα να μην γίνεται για το συμφέρον μας. Ακόμα και η μείωση του ΦΠΑ που όλοι οι εμπλεκόμενοι την παρουσίασαν σαν προσωπική τους νίκη, μιά μαλακία και μισή ήταν αφού δεν αυξήθηκε το ποσοστό των κρανοφόρων οδηγών στο δρόμο. Εντάξει, δέχομαι ότι γλιτώσαμε όσοι αγοράζουμε κράνη έναν καφέ και δυό σουβλάκια, ή μιά μπριζόλα και μιά χωριάτικη (μην την φάτε και οδηγήσετε παιδιά, τα είπαμε, δυσπεψία, νύστα, αέρια, κουλαμάρα, θάνατος και όχι τίποτα άλλο θα γράψουν κοβίντ19 στο πιστοποιητικό δεν θα γράψουν τον έφαγε η πιπεριά που δεν χωνευόταν).

Για τα λοιπά δεν θέλω να πω κάτι περισσότερο τελικά, δεν έχει νόημα η συζήτηση.

Πουλί σε πάω. Δεν είσαι για εδώ όμως, εδώ είναι καρεκλοποιία, προεδράρα ή θάνατος λέμε, δεν υπάρχει μέση λύση. Δεν είναι κακό να ονειρεύεσαι μιά ωραία ενωμένη φάση, έστω για το θέμα της διεκδίκησης για το ομαδικό καλό, όπως σε κάθε άλλη προσπάθεια ο πρόεδρος θα την χαλάσει γιατί δεν γίνεται ο αρχιπρόεδρος. Από την αρχαία ιστορία πιάσε το, που πέθαναν τα πιο λαμπρά ονόματα και φτάσε το ως το σήμερα, δεν έχει αλλάξει τίποτα. ΠΡΟΕΔΡΟΙ παντού, πάντοτε επί πτωμάτων.


*Έλιωσα στο γέλιο πρόσφατα "εκδρομή ΜΟΝΟ για ενεργά μέλη λέσχης" ρε πάτε καλά; Ε, όχι.
 

labros

Μέλος
Περιοχή
Ιλιον - Τζουμέρκα
Όνομα
Λάμπρος
Μοτό
Ντακαρίσιο
Θα προτιμούσα όμως και εγώ, όλοι αυτοί οι χώροι να ήταν μια γροθιά, ένα μέτωπο όπου με σιωπηλή και ανοιχτή διαχείριση να γεννούσε ιδέες και προτάσεις, και γιατί όχι να ερευνούσε και να πρόσφερε εξέλιξη στον χώρο της μοτοσυκλέτας.
Θα ηταν πολυ ομορφο αυτο αλλα ετσι δεν θα γινεις ποτε ΠΡΟΕΔΡΟΣ οπως λεει & ο Αμιρου.
Δυστηχως ουτε οι μοτοχωροι μπορουν να ξεφυγουν απο τις συμπεριφορες της υπεροχης κοινωνιας μας.
 

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
Τα μοτοφορουμ μοιάζουν σαν τα καφενεία. Αμα μολις βγήκες στη σύνταξη πας συχνά. Βλέπεις φως μπαίνεις, ακούς καμία κουβέντα, γνωρίζεις κάνα άνθρωπο. Αν δε σαρεσει το κλίμα η ο καφετζής πας αλλού. Με μια σημαντική διαφορά : Δεν μπορείς να πιεις καφέ και δεν έχει ανθρώπους. Παλια υπήρχαν οι λεσχες. Σαν καφενεία για τυπους με μηχανακια. Εβλεπες φως εμπαινες, άκουγες καμία κουβέντα, γνωρίζεις κάναν άνθρωπο. Άμα δε σαρεσε το κλίμα η ο πρόεδρος εφευγες πήγαινες αλλού. Μπορεί να μην είχανε καφέ αλλά είχανε ανθρώπους. Και κατά με τους ανθρώπους πας και καμία βολτα, κοπάνας και κάνα τσίπουρο και τα βρίσκεις ακόμα και αν είναι λοξοι. Ποιο λοξοι από σένα. Τώρα στο ιντερνετς δε ζεις ούτε καφέ , ούτε βόλτα, ούτε ανθρώπους. Οπότε δεν έχει και αξια. Και δεν φταίει ότι δεν έχει αξια η πληροφορία με τι σέσουλα. Αλλά οτι στην τελική δεν παράγεται τίποτε. Γιατί όσα ποστ και να διαβάσεις άμα δεν λύσεις το μοτέρ με τα χέρια δεν έχεις κάνει τίποτε. Όπως δεν έγινα Μαγγελάνος διαβάζοντας ταξιδιωτικά άλλων που έχω ήδη ξεχάσει. Οπότε δεν έχει και άξια να συζητησει κανεις για την πολυδιάσπαση όλης αυτής της πληροφορίας σε φόρουμ , σε φουμπου , σε μοτομπλογκ κλπ. Είναι σαν να μπαινεις σε μια βιβλιοθήκη και να βγαλεις το μανιουαλ του Βε στρομ από το γράμμα βήτα και να το βάλεις στο σίγμα . Ανούσιο.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πουλί σε πάω. Δεν είσαι για εδώ όμως, εδώ είναι καρεκλοποιία,
Να ξεκαθαρίσω, αυτό δεν εννοεί το "εδώ" ως το advride αλλά την γενικότερη ελληνική φάση, στο advride δεν ξέρω/δεν ενδιαφέρομαι να μάθω ποιός το έχει και να στήσω φάκελο για τους αντμινς και τους μοντς που από τα συμφραζόμενα έχω καταλάβει ποιοί πιθανότατα είναι. Επειδή σε κάθε ευαίσθητο θέμα σέρνονται παρεξηγήσεις, καλύτερα να τις αποφεύγουμε όπου είναι δυνατόν.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Να ξεκαθαρίσω, αυτό δεν εννοεί το "εδώ" ως το advride αλλά την γενικότερη ελληνική φάση, στο advride δεν ξέρω/δεν ενδιαφέρομαι να μάθω ποιός το έχει και να στήσω φάκελο για τους αντμινς και τους μοντς που από τα συμφραζόμενα έχω καταλάβει ποιοί πιθανότατα είναι. Επειδή σε κάθε ευαίσθητο θέμα σέρνονται παρεξηγήσεις, καλύτερα να τις αποφεύγουμε όπου είναι δυνατόν.
Τα φόρουμ, κλαμπ και λοιπές ομάδες ανθρώπων... Ανήκουν στα μέλη που συμμετέχουν.
Όλα τα υπόλοιπα μπορούν να αναλυθούν.

Από ότι κατάλαβα εγώ... Το θέμα μας δεν είναι τι εστι φόρουμ και τι ομάδα Facebook.
Το ερώτημα είναι... Γιατί ανοίγουν φόρουμ "διαμαρτυρίας" όταν υπάρχουν ήδη υπεραρκετά φόρουμ, ομάδες κλπ.

Φταίει ο Έλληνας, φταίει ο έρωτας???

Γιατί στην απέναντι μεριά του ατλαντικού έχουν αφήσει να μεγαλουργείσει παγκόσμια ένα τέτοιο φόρουμ?

Κάπου πιο πάνω ο Παναγιώτης έγραψε ότι εσύ κάνεις χώμα, εγώ κάνω άσφαλτο.
Στο advride φυσικά και ταξιδεύουμε άσφαλτο και μάλλον οι βόλτες και τα ασφαλτινα ταξιδιωτικά είναι περισσότερα

Εγω προσωπικά πριν μερικά χρόνια ήμουν στην μεριά του ποταμού με τους ρομαντικούς... Αλλά τα τελευταία χρόνια πέρασα στην απέναντι όχθη.

Δεν υπάρχει σωτηρία γενικά στην χώρα μας, σιγά μην υπάρχει στα φόρουμ και στα υπόλοιπα.
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Τα φόρουμ, κλαμπ και λοιπές ομάδες ανθρώπων... Ανήκουν στα μέλη που συμμετέχουν.
Όλα τα υπόλοιπα μπορούν να αναλυθούν.
Τα φόρουμ-κλάμπ-κλπ ,ανήκουν ιδιοκτησιακά σε αυτούς που τα έστησαν κ τα συντηρούν.
Η Βιωσιμότητά τους όμως ,κ κυρίως η εξέλιξη κ η άνοδός τους ,ανήκει στα μέλη ,κ ο λόγος ύπαρξής τους ,έγκειται στην αποδοχή των μελών κ στη συμμετοχή αυτών σε γραπτά κ δρώμενα.

Τα έλεγα όλα αυτά πριν 10 χρόνια κ αλλού,αλλά δεν γίναν ποτέ κατανοητά.
Κάποια "αλλού" έκλεισαν...κάποια άλλα είναι ανοιχτά με επίπεδο δάπεδο κ πλήρως αδιάφορα φόρα.

Από ότι κατάλαβα εγώ... Το θέμα μας δεν είναι τι εστι φόρουμ και τι ομάδα Facebook.
Το ερώτημα είναι... Γιατί ανοίγουν φόρουμ "διαμαρτυρίας" όταν υπάρχουν ήδη υπεραρκετά φόρουμ, ομάδες κλπ.
Γιατί υπάρχουν αρκετοί Αρχηγοί ,κ πολλοί δογματικοί.

Φταίει ο Έλληνας, φταίει ο έρωτας???
Γιατί στην απέναντι μεριά του ατλαντικού έχουν αφήσει να μεγαλουργείσει παγκόσμια ένα τέτοιο φόρουμ?
Δεν το έχουν αφήσει ,από μόνο του αυτο-ρυθμίστηκε.
Ο κύριος λόγος είναι η γλώσσα (Αγγλική) ,η πληθώρα πληροφοριών ,κ η παγκόσμια συμμετοχή.

Κάπου πιο πάνω ο Παναγιώτης έγραψε ότι εσύ κάνεις χώμα, εγώ κάνω άσφαλτο.
Στο advride φυσικά και ταξιδεύουμε άσφαλτο και μάλλον οι βόλτες και τα ασφαλτινα ταξιδιωτικά είναι περισσότερα
Ναι ,αλλά το όνομα παραπέμπει σε χώμα ,κ κάποιοι δίνουν σημασία στις "Ταμπέλες".
Θέλει ανοιχτό μυαλό κ Καλή Πρόθεση.

Εγω προσωπικά πριν μερικά χρόνια ήμουν στην μεριά του ποταμού με τους ρομαντικούς... Αλλά τα τελευταία χρόνια πέρασα στην απέναντι όχθη.
Δεν πειράζει ,είναι καρφωμένος ο Πουλής στην άλλη όχθη ,κ δεν σ΄'αφήνει ν' απομακρυνθείς.
Για να κυλήσει ο ποταμός ,χρειάζονται κ οι 2 όχθες.

Δεν υπάρχει σωτηρία γενικά στην χώρα μας, σιγά μην υπάρχει στα φόρουμ και στα υπόλοιπα.
Μια χαρά είμαστε.
Ολα είναι θεμα οπτικής γωνίας.
Κάποιοι κάνουν φόκους στα άσχημα (λες κ στα Εξωτερικά δεν υπάρχουν τέτοια) ,κ τη βρισκουν να βουλιάζουν στη μιζερια γκρινιάζοντας.
Κάποιοι κάνουν φόκους στα ομορφα ,κ προσπαθούν να ζουν μικρές ή μεγαλες καθημερινές ομορφιές.
Ολα στο μυαλό κ στην ψυχή μας είναι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ο αμιρου έγραψε κάτι σημαντικό παραπάνω
Ότι δεν είναι καθαρό ποιος διευθύνει εδώ !!
Αυτό αν το πάρεις ελαφριά φαντάζει επικίνδυνο
Από την άλλη όμως δείχνει ένα ένα σύστημα που λειτουργεί με γρήγορα αντανακλαστικά κατά κάποιο τρόπο αυτοματοποιημένα χωρίς λεονταριζμους και πομπώδεις κινήσεις από ένα εκάστοτε σύνολο μελών που έχουν ξεπεράσει την αρχική πεπερασμένη ιδρυτική ομάδα η οποία το μόνο μέλημα της είναι η συντήρηση στο διηνεκές του χώρου με την δικτύωση ακόμα πολλών εγκεφαλικών μελών διαφορετικών σε τάσεις, σκέψεις φιλοσοφία ,μα με ένα κοινό!!ανοχή στην διαφορετικότητα και στην δημιουργικότητα του καθενός στα όρια του σεβασμού στον εαυτό μας και στους άλλους

Κάτι με ενοχλεί
Ίσως ο τίτλος του θέματος να μην είναι σωστός
Ίσως να μην έχω τοποθετήσει σωστά το θέμα
Μα σίγουρα στην πορεία της συζήτησης θα βρω την άκρη θα με βοηθήσετε ....
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τα φόρουμ-κλάμπ-κλπ ,ανήκουν ιδιοκτησιακά σε αυτούς που τα έστησαν κ τα συντηρούν.
Η Βιωσιμότητά τους όμως ,κ κυρίως η εξέλιξη κ η άνοδός τους ,ανήκει στα μέλη ,κ ο λόγος ύπαρξής τους ,έγκειται στην αποδοχή των μελών κ στη συμμετοχή αυτών σε γραπτά κ δρώμενα.

Τα έλεγα όλα αυτά πριν 10 χρόνια κ αλλού,αλλά δεν γίναν ποτέ κατανοητά.
Κάποια "αλλού" έκλεισαν...κάποια άλλα είναι ανοιχτά με επίπεδο δάπεδο κ πλήρως αδιάφορα φόρα.


Γιατί υπάρχουν αρκετοί Αρχηγοί ,κ πολλοί δογματικοί.


Δεν το έχουν αφήσει ,από μόνο του αυτο-ρυθμίστηκε.
Ο κύριος λόγος είναι η γλώσσα (Αγγλική) ,η πληθώρα πληροφοριών ,κ η παγκόσμια συμμετοχή.


Ναι ,αλλά το όνομα παραπέμπει σε χώμα ,κ κάποιοι δίνουν σημασία στις "Ταμπέλες".
Θέλει ανοιχτό μυαλό κ Καλή Πρόθεση.


Δεν πειράζει ,είναι καρφωμένος ο Πουλής στην άλλη όχθη ,κ δεν σ΄'αφήνει ν' απομακρυνθείς.
Για να κυλήσει ο ποταμός ,χρειάζονται κ οι 2 όχθες.


Μια χαρά είμαστε.
Ολα είναι θεμα οπτικής γωνίας.
Κάποιοι κάνουν φόκους στα άσχημα (λες κ στα Εξωτερικά δεν υπάρχουν τέτοια) ,κ τη βρισκουν να βουλιάζουν στη μιζερια γκρινιάζοντας.
Κάποιοι κάνουν φόκους στα ομορφα ,κ προσπαθούν να ζουν μικρές ή μεγαλες καθημερινές ομορφιές.
Ολα στο μυαλό κ στην ψυχή μας είναι.
Πρέπει να έχεις πετύχει καλό ούζο εκεί σακατ...

Να διαφοροποιηθω μόνο για την απέναντι πλευρά του ατλαντικού.
Αν άνοιγαν αλλά φορα πάλι στα αγγλικά θα τα ελεγαν
Εγώ νομίζω ότι δεν σκέφτονται να ψοφήσει η γίδα του δίπλα και στηρίζουν κάτι που έχει προοπτική.
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Πρέπει να έχεις πετύχει καλό ούζο εκεί σακατ...

Να διαφοροποιηθω μόνο για την απέναντι πλευρά του ατλαντικού.
Αν άνοιγαν αλλά φορα πάλι στα αγγλικά θα τα ελεγαν
Εγώ νομίζω ότι δεν σκέφτονται να ψοφήσει η γίδα του δίπλα και στηρίζουν κάτι που έχει προοπτική.
Οντως είναι καλό το Ούζο.

Στα εξωτερικά ,οι πολλοί ,δεν δίνουν ιδιέταιρη σημασία στην ιδιοκτησία ,αλλά στην πληροφορία.

Για να έχει κάτι τέτοιο προοπτική ,χρειάζεται μεγάλη συμμετοχή ,αξιόλογων μελών.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Βλέπω πολλούς ενδιαφέρον ανθρώπους πολύ δημιουργικούς με ταλέντα με όρεξη και δεν είναι σωστά συνδεμένοι ώστε να επικοινωνήσουν την πραμάτεια τους για το καλό του συνόλου και όλη αυτή η ενέργεια να μην έχει την απόδοση που πρέπει ....
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Βλέπω πολλούς ενδιαφέρον ανθρώπους πολύ δημιουργικούς με ταλέντα με όρεξη και δεν είναι σωστά συνδεμένοι ώστε να επικοινωνήσουν την πραμάτεια τους για το καλό του συνόλου και όλη αυτή η ενέργεια να μην έχει την απόδοση που πρέπει ....
Δεν το βλέπεις καθημερινά στην δουλειά σου και γενικά στη ζωή σου?
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Γιατί να μην τα καταφέρουμε να μαζευτούν όλοι σε ένα σημείο αναφοράς, συμπαγείς και ενωμένοι όχι συμφωνοντας σε όλα αλλά μόνο σε ένα !!!
Η ομάδα πρώτα και το άτομο στο τέλος
 
Top Bottom