Motoforums ,ομάδες fb,motoblogs ,πολυκερματιζμος

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Ρε παλικαρια γιατι μιλατε και επικεντρωνεστε σε αρχηγηλικια,προεδριλικια και λοιπα ικια.Ο καθενας που κανει μια ομαδα γιατι ντε και καλα να εχει αυτο στο μυαλο του;
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ρε παλικαρια γιατι μιλατε και επικεντρωνεστε σε αρχηγηλικια,προεδριλικια και λοιπα ικια.Ο καθενας που κανει μια ομαδα γιατι ντε και καλα να εχει αυτο στο μυαλο του;
ΟΚ... Φεύγει αύριο ο αμπεμπαμπλομ από το advride και ανοίγει το kavlaride.gr, πάνω στην ίδια πλατφόρμα, με πάνω κάτω ίδια θεματολογία... Γιατι το κάνει??
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
ΟΚ... Φεύγει αύριο ο αμπεμπαμπλομ από το advride και ανοίγει το kavlaride.gr, πάνω στην ίδια πλατφόρμα, με πάνω κάτω ίδια θεματολογία... Γιατι το κάνει??
Γιατί είναι vegan ενώ εμείς οι υπόλοιποι όχι... :roflmao:
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
ΟΚ... Φεύγει αύριο ο αμπεμπαμπλομ από το advride και ανοίγει το kavlaride.gr, πάνω στην ίδια πλατφόρμα, με πάνω κάτω ίδια θεματολογία... Γιατι το κάνει??
Δεν ειναι ολες οι περιπτωσεις ετσι,αλλα ακομη και σε αυτη την περιπτωση μπορει να μην εχει αυτο στο μυαλο του.Αυτες οι περιπτωσεις εχουν να κανουν με το ποιον του καθενος και οχι με την πραξη.
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
ΟΚ... Φεύγει αύριο ο αμπεμπαμπλομ από το advride και ανοίγει το kavlaride.gr, πάνω στην ίδια πλατφόρμα, με πάνω κάτω ίδια θεματολογία... Γιατι το κάνει??
Γιατί δεν γουστάρει πλέον τη φάτσα σου Κωστή.
Δικαίωμά του ,είτε έχει δίκιο γενικά ,είτε όχι.
Προσωπικά έχει χαλαστεί ,κ φεύγει.
Γιατί να μείνει χωρίς φόρουμ ,αφού μπορεί.
Αυτό ΚαΤεΜέ ,δεν είναι μεμπτό.

Οι "φωτογραφικές" Μπηχτές ,οι Κατινιές ,οι Ρουφιανιές ,τα ΚακοΛογίσματα ,Δημόσια ,μεσω φόρουμ ,με σκοπό να βλάψεις μονάδες ή-κ ομάδες ,είναι ασχήμια κ τα απεχθάνομαι ,ανεξαρτήτως προέλευσης ή προσέλευσης.

Ο "Τσακαλης" ο Σε Σε Σε έχει απ 'όλα πάντως. Και μότο φόρουμ και λεσχη και ομάδα στο φβ και μπλοκ. Καταξιωμένος δηλαδής.Το μόνο πρόβλημα είναι ότι είναι μαζί με τρεις κούκους και έναν κουφό.
Ζηλιαρη πουλί
Λιάκο ,με αυτή τη Δημόσια συμπεριφορά-σταση ,είμαι αντίθετος ,απ'όποιον κι αν προέρχεται ,κ το χω δηλώσει εκατέρωθεν.
Στην τελική ,ΑΝ πιστεύεις-νομίζεις-θέλεις να θεωρείσαι διαφορετικός κ "καλύτερος" από κάποιον άλλον ,πρέπει να το δείχνεις με την συμπεριφορά σου.
Αν κάνεις τα ίδια με τον υποτιθέμενο "Λάθος"-"Χειρότερο" ,τότε ποία η Διαφορά σας ;


Τέλος Πάντων...Ολα ΑυτοΡυθμίζονται ,αργά ή γρήγορα...και κυρίως ,Ολα Εδω Θα Μείνουν!!
Οπότε ,ψαξτε για τα θετικά γύρω σας ,κι αφήστε τη γκρίνια ,γιατί ...Περαστικοί είμαστε. Ολοι!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Γιατί δεν γουστάρει πλέον τη φάτσα σου Κωστή.
Δικαίωμά του ,είτε έχει δίκιο γενικά ,είτε όχι.
Προσωπικά έχει χαλαστεί ,κ φεύγει.
Γιατί να μείνει χωρίς φόρουμ ,αφού μπορεί.
Αυτό ΚαΤεΜέ ,δεν είναι μεμπτό.
Οι "φωτογραφικές" Μπηχτές ,οι Κατινιές ,οι Ρουφιανιές ,τα ΚακοΛογίσματα ,Δημόσια ,μεσω φόρουμ ,με σκοπό να βλάψεις μονάδες ή-κ ομάδες ,είναι ασχήμια κ τα σιχαίνομαι ,ανεξαρτήτως προέλευσης ή προσέλευσης.
Κωστή....ρωτησα τον Παναγιώτη με το ποστ αυτό και δεν έκανα καμμια μπηχτή.
Αν θελησω να μιλήσω συγκεκριμένα ξέρεις ότι θα το κάνω... Αλλά δεν έχω κάποιο λόγο να το κάνω.
Αναλύουμε την γενικότερη συμπεριφορά μας για ομαδικότητα και όχι μόνο.
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Γιατί δεν γουστάρει πλέον τη φάτσα σου Κωστή.
Δικαίωμά του ,είτε έχει δίκιο γενικά ,είτε όχι.
Προσωπικά έχει χαλαστεί ,κ φεύγει.
Γιατί να μείνει χωρίς φόρουμ ,αφού μπορεί.
Αυτό ΚαΤεΜέ ,δεν είναι μεμπτό.
Οι "φωτογραφικές" Μπηχτές ,οι Κατινιές ,οι Ρουφιανιές ,τα ΚακοΛογίσματα ,Δημόσια ,μεσω φόρουμ ,με σκοπό να βλάψεις μονάδες ή-κ ομάδες ,είναι ασχήμια κ τα σιχαίνομαι ,ανεξαρτήτως προέλευσης ή προσέλευσης.


Λιάκο ,με αυτή τη Δημόσια συμπεριφορά-σταση ,είμαι αντίθετος ,απ'όποιον κι αν προέρχεται ,κ το χω δηλώσει εκατέρωθεν.
Στην τελική ,ΑΝ πιστεύεις-νομίζεις-θέλεις να θεωρείσαι διαφορετικός κ "καλύτερος" από κάποιον άλλον ,πρέπει να το δείχνεις με την συμπεριφορά σου.
Αν κάνεις τα ίδια με τον υποτιθέμενο "Λάθος"-"Χειρότερο" ,τότε ποία η Διαφορά σας ;


Τέλος Πάντων...Ολα ΑυτοΡυθμίζονται ,αργά ή γρήγορα...και κυρίως ,Ολα Εδω Θα Μείνουν!!
Οπότε ,ψαξτε για τα θετικά γύρω σας ,κι αφήστε τη γκρίνια ,γιατί ...Περαστικοί είμαστε. Ολοι!!
.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ας αλλάξουμε ....
Τι έχει στο μυαλό του αυτός που δημιουργεί μια ομάδα στο fb ;
Τι έχει στο μυαλό του αυτός που δημιουργεί ένα blog
Ti έχει στο μυαλό του αυτός που δημιουργει ένα φόρουμ
Τι γίνετε όταν το δημιούργημα δεν περπατάει ?
Για ποιον λόγο δεν περπατάει ?
Τι πρέπει να κάνει αυτός που το δημιούργημα του δεν περπατάει ?
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Κωστή....ρωτησα τον Παναγιώτη με το ποστ αυτό και δεν έκανα καμμια μπηχτή.
Αν θελησω να μιλήσω συγκεκριμένα ξέρεις ότι θα το κάνω... Αλλά δεν έχω κάποιο λόγο να το κάνω.
Αναλύουμε την γενικότερη συμπεριφορά μας για ομαδικότητα και όχι μόνο.
Εχεις δίκιο που μπερδεύτηκες ,γιατί δεν άλλαξα παράγραφο...πάω να χωρίσω παραγράφους ,κι επανέρχομαι.

Γιατί δεν γουστάρει πλέον τη φάτσα σου Κωστή.
Δικαίωμά του ,είτε έχει δίκιο γενικά ,είτε όχι.
Προσωπικά έχει χαλαστεί ,κ φεύγει.
Γιατί να μείνει χωρίς φόρουμ ,αφού μπορεί.
Αυτό ΚαΤεΜέ ,δεν είναι μεμπτό.

Οι "φωτογραφικές" Μπηχτές ,οι Κατινιές ,οι Ρουφιανιές ,τα ΚακοΛογίσματα ,Δημόσια ,μεσω φόρουμ ,με σκοπό να βλάψεις μονάδες ή-κ ομάδες ,είναι ασχήμια κ τα σιχαίνομαι ,ανεξαρτήτως προέλευσης ή προσέλευσης.
Ετοιμος.
Η 1η παράγραφος ,είναι απάντηση (ΚαΤεΜέ) στο ερώτημά σου ,κι ας μην απευθυνόταν σε μένα.
Η γνώμη μου.
Την κρατάς ή την πετάς.

Η 2η παράγραφος ,σαφώς κ δεν απευθύνεται σε σένα ,αφού προσωπικά τουλάχιστον δεν έχω δει τέτοια συμπεριφορά από εσένα.
Απευθύνεται σε αυτόν(ους) που συμπεριφέρονται έτσι ,σε όποια όχθη κι αν βρίσκονται ,κ τους δηλώνω την διαφοροποίησή μου επί τέτοιων συμπεριφορών.

Για να τα κάνω κ πιό λιανά
Θες να την κάνεις γι άλλα γιατί χαλάστηκες ,στο καλό ,καλή τυχη ,καλά να περνας ,αλλά μην ασχολείσαι με τα ¨"χαλασμένα" ,κοίτα τα δικά σου κ πορεύσου το δρόμο σου.

Δική μου άποψη κ προσέγγιση ,της οποίας δεν διεκδικώ το Αλάθητο.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Να σας δώσω ένα παράδειγμα
Αυτός εδώ ο χώρος έγινε διότι έκλεισε το gsforum.
Το οποίο αν δεν έκλεινε θα ειμουν ακόμα εκεί
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Και θα έγραφα και θα έκανα ότι έχω κάνει εδώ
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Να σας δώσω ένα παράδειγμα
Αυτός εδώ ο χώρος έγινε διότι έκλεισε το gsforum.
Το οποίο αν δεν έκλεινε θα ειμουν ακόμα εκεί
Να σου θυμήσω ότι είχαμε στεναχωρηθει με το κλείσιμο του, γιατί χάσαμε πράγματα που είχαμε ζήσει.
Παρολαυτα... Εγώ θα είμαι ευγνώμων σε εκείνους τους ανθρώπους, γιατί ήταν η αιτία που γνώρισα αξιόλογους ανθρώπους και μόνο καλά έχω να θυμηθώ από εκεί.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Να σου θυμήσω ότι είχαμε στεναχωρηθει με το κλείσιμο του, γιατί χάσαμε πράγματα που είχαμε ζήσει.
Παρολαυτα... Εγώ θα είμαι ευγνώμων σε εκείνους τους ανθρώπους, γιατί ήταν η αιτία που γνώρισα αξιόλογους ανθρώπους και μόνο καλά έχω να θυμηθώ από εκεί.
Ήταν πολύ εγωιστικό και πολύ λιγο !!! να πετάς με μιας τις αναμνήσεις και τα συναισθήματα που της συνοδεύουν πολλών ανθρώπων μαζί
Θα ήταν σωστότερο να το μεταβιβαζαν κατεμε ....κατά κάποιο τρόπο
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Μπορώ να ζήσω με το να με διαφεντεύει κάποιος που δεν συμφωνώ φτάνει το σύστημα να λειτουργεί να έχει συνέχεια ώστε κάποια στιγμή να βρεθούν οι σωστοί ...κατεμε και να το πάνε μπροστά ....πάλι κατεμε
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Να σας δώσω ένα παράδειγμα
Αυτός εδώ ο χώρος έγινε διότι έκλεισε το gsforum.
Το οποίο αν δεν έκλεινε θα ειμουν ακόμα εκεί
Ναι...αλλά γιατί έκλεισε;...Μήπως για τους ίδιους λόγους;(προσωπικές έριδες) ...ΔΕΝ ξέρω...Ρωτάω...
Να σου θυμήσω ότι είχαμε στεναχωρηθει με το κλείσιμο του, γιατί χάσαμε πράγματα που είχαμε ζήσει.
Παρολαυτα... Εγώ θα είμαι ευγνώμων σε εκείνους τους ανθρώπους, γιατί ήταν η αιτία που γνώρισα αξιόλογους ανθρώπους και μόνο καλά έχω να θυμηθώ από εκεί.
Ταυτίζομαι με αυτή τη φιλοσοφία.
Ετσι λειτουργώ κι εγώ.
Αυτοματοποιημένα κρατάω τα καλά.
Ήταν πολύ εγωιστικό και πολύ λιγο !!! να πετάς με μιας τις αναμνήσεις και τα συναισθήματα που της συνοδεύουν πολλών ανθρώπων μαζί
Θα ήταν σωστότερο να το μεταβιβαζαν κατεμε ....κατά κάποιο τρόπο
Αυτό προϋποθέτει έλλειψη μισαλλοδοξίας κ πολύ αγαθές προθέσεις.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Και αλλο ενα ερώτημα ειναι : γιατι ασχολείστε με τους αλλους ;

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Γιατί δεν είμαστε εμείς...
 
Top Bottom