Motogp 2021

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Για να τα λέμε και αυτά, η Petronas είχε δύο οδηγούς χτες, ο Ρόσι ήταν ο γρηγορότερος εκ των δύο 12ος και ο Μορμπιντέλι 18ος.
Ο δεύτερος της ομάδας δεκτόν ότι δεν είναι "πρώτο όνομα" αλλά δείχνει κάτι για την δυναμική της μοτοσικλέτας. Θυμόμαστε ότι και πέρυσι είχε "κακά" αποτελέσματα ο Vale αλλά πάλι μπροστά από τον team mate του ήταν κατά κανόνα.
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Για να τα λέμε και αυτά, η Petronas είχε δύο οδηγούς χτες, ο Ρόσι ήταν ο γρηγορότερος εκ των δύο 12ος και ο Μορμπιντέλι 18ος.
Ο δεύτερος της ομάδας δεκτόν ότι δεν είναι "πρώτο όνομα" αλλά δείχνει κάτι για την δυναμική της μοτοσικλέτας. Θυμόμαστε ότι και πέρυσι είχε "κακά" αποτελέσματα ο Vale αλλά πάλι μπροστά από τον team mate του ήταν κατά κανόνα.
Απ' ότι λένε βάλανε πολύ αέρα στο πίσω λάστιχο
 

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
Για να τα λέμε και αυτά, η Petronas είχε δύο οδηγούς χτες, ο Ρόσι ήταν ο γρηγορότερος εκ των δύο 12ος και ο Μορμπιντέλι 18ος.
Ο δεύτερος της ομάδας δεκτόν ότι δεν είναι "πρώτο όνομα" αλλά δείχνει κάτι για την δυναμική της μοτοσικλέτας. Θυμόμαστε ότι και πέρυσι είχε "κακά" αποτελέσματα ο Vale αλλά πάλι μπροστά από τον team mate του ήταν κατά κανόνα.
Εγώ ξέρω ότι με το που έφυγε πήρε και τα προβλήματα μαζί του.....
:cool:

υγ
Χωρίς να υπολογίσουμε ότι πέρσι έκανε τους μισούς βαθμούς απ τον Βινιάλες
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Νίκο όταν είναι αλήθεια δεύτερος πίσω από τον team mate του, θα πιστέψω ότι "ήρθε η ώρα του" για σύνταξη. Μέχρι τότε, καλά κάνει και τρέχει.
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Νομίζω για το Vale πρέπει να υπάρχει μια τρίτη μηχανή διαθέσιμη από όποια ομαδα θέλει για να τρέχει εφ όρου ζωής...
Επισης αν ημουν Dorna θα εδινα μερικά εκατομμύρια στον Marquez να καθυστερήσει την επιστροφή του για να έχει πιο ενδιαφέρον το πρωτάθλημα. Βεβαια αν ο τραυματισμός αφησε καταλοιπα ίσως και να είναι συναρπαστικό ακόμα και αν επιστρέψει.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τον βάλε το τράκαρε κάποιος με αποτέλεσμα να χάσει πολλές θέσεις, δεν συγκρατησα όνομα και δεν ήρθε το ανακριτικό τροχαίας εγκαίρως.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Τον βάλε το τράκαρε κάποιος με αποτέλεσμα να χάσει πολλές θέσεις, δεν συγκρατησα όνομα και δεν ήρθε το ανακριτικό τροχαίας εγκαίρως.
Ευτυχως τον τράβηξε φωτο, γιατι δεν σταματησε!! :roflmao::roflmao:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Yamaha ρε.

Και... δορυφορική ντουκάτι;

"Φτηνή" κίνηση του Ζαρκό, αλλά αγώνας είναι, είμαι σίγουρος ότι δεν το περίμενε ο Μάρτιν.


Ρόσι στο πουθενά ρε γμτ :(
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Μοτοπορεια αύριο στο σύνταγμα κατά αγωνοδικων και δημόσιο κράξιμο του ΜΙΡ


ΥΑΜΑΗΑ , αλλά μέχρι να επιστρέψει ο ντοβι γατάκια

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μοτοπορεια αύριο στο σύνταγμα κατά αγωνοδικων και δημόσιο κράξιμο του ΜΙΡ


ΥΑΜΑΗΑ , αλλά μέχρι να επιστρέψει ο ντοβι γατάκια

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Την φάγανε οι ευθιακηδες σήμερα... Ημαρτον με τις τελικες
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Στην ευθεία ο desmosedici τους πετσοκόβει...στις στροφές πιο αργοί και από τον Γκάντι του μάνιακ. Αν ο αγώνας τελείωνε στην 1η στροφή το πρωταθλημα θα πηγαινε στα Τουκάτι...αλλα στη ζωή όπως και στις πίστες έχει και στροφές...
Παντως όσο λείπει ο Marquez εχει ενδιαφερον το πρωταθλημα. Ας ελπίσουμε ότι αυτό δε θα αλλάξει όταν επιστρέψει.
 
Top Bottom